Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Operák

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    4

    Operák

    Zdravím forko.Poslední dobou mám vstek na jednoho spešla ,který se jmenuje Operák.Proč na něj mám vstek?Protože jsem se před nějakýma těma dnama rozešel s jeho kamaradkou a dělaj mi z hraní peklo.Vždy se napojí na mě a začnou mi nadávat.Nevím co je to popadlo..Ale už mě to nebaví..

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2015
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Operák

    Hele Gravíku, já proti tobě nic nemám, ale podle toho, co sem slyšel, ses zachoval jako č*rák. Třeba dneska sme spolu hráli, a Operák tě totálně ignoroval, ještě ti říkal, že on tě ignoruje, tak proč si neignoroval ty jeho? Navíc hned potom, co se Operák připojil si byl ty první, co začal nadávat. Operák byl v klidu. Tak nevím o co ti jde. btw jsem koza ;)

  4. #4
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Operák

    Ahoj Graviku, kolikrát jsem na serveru psal, že neřeším "osobní věci" a JB.

    Teď k věci. Já nevím proč si mě všímáš pokud přijdu na server. Když jsem přišel na server tak jsi prohlásil něco ve stylu "áá zase tento vůl tu je" nacož jsem ti odvětil aby jsi si mě přestal všímat. Poté jsi začal dál tvoje výlevy na které jsem taky musel reagovat. Když jsem ti napsal do chatu aby jsi se mě přestal všímat a začal se chovat jako 15-ti letý a přestal být namyšlený tak jsi pokračoval dál a už jsem nějak nereagoval, protože nechci hráčům znepříjemňovat hru nějakýma hádkama. To, že ti vadí když kontroluju jestli jsi AFK pokud stojíš ve zbrojce a nehýbeš se je jedna věc. Dost lidí to může nadchnout tím pádem tímpádem to neřeším. Další věc je tvoje slovní napadání ve voicu i párkrát v chatu. Nevím proč tu mluvíš o nějakým nadávání. Mám hodně svědků ze serveru, že jsem na tebe neřekl ani jediné vulgární slovo, jen Ty máš stále nějaké problémy. A já se nemůžu připojit na server kde jsi Ty? Ty mi to zakazuješ? Ty jsi nějaká VIP osoba aby jsi mohl rozhodovat o tom kam se připojím? Chodím za jinýma lidma. Myslím, že nemám potřebu dělat ti ze hry peklo. Ty si to peklo většinou navodíš sám když musíš stále něco řešit. Zkus tu příště nepovídat pohádky a říct jak se věci mají a né si přizpůsobit situaci ke svému dobru.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  5. #5
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Operák

    Internetové vztahy a další osobní problémy si řešte třeba na fb, tady s tím nemůžeme nic udělat. Pokud tě ve hře někdo obtěžuje, tak si na něj dej jednoduše /mute.

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Operák

    Frisco já tu teď nechci řešit internetové vztahy. To, že se rozešel s Princeznou je jedna věc. To jak se chová na serveru když se připojím je věc druhá.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Operák

    Mě to třeba zajimá

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Operák

    vztahy jak na metinu s maskou emocí

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Operák

    Njn čekal jsem že napíšeš slohovku jak ignoruješ dneska ses fakt zachoval fajn že si mě ignor. Ale třeba minule ? To nemůžeš popřít

  10. #10

    Odpověď: Operák

    Citovat Původně založeno Grawik Zobrazit příspěvky
    Njn čekal jsem že napíšeš slohovku jak ignoruješ dneska ses fakt zachoval fajn že si mě ignor. Ale třeba minule ? To nemůžeš popřít
    Řeší se to, co se stalo dnes, neustále na Tebe Graviku slyšim jen stížnosti a pak si stěžuješ na forku, že Ti někdo "ublížil" i když věřím, že tomu tak dnes nebylo.
    Nemyslim si, že by Operák někomu znepříjemnoval hru a ještě k tomu osobníma problémama.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    4

    Odpověď: Operák

    Nojo já jsem ten zmrd :3

  12. #12
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Operák

    Graviku možná jednou, to jsem ale pochopil že se stebou nemá cenu hádat a radši tě budu ignorovat.. Dál se s tebou asi nemá cenu bavit protože jsi strašně konfliktní a tvrdohlavý člověk který si bude stát za svým.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2015
    Příspěvky
    63

    Odpověď: Operák

    Docela by mě zajímal důvod, proč svůj osobní život tahá do cska. Já sem u toho dneska byl, je to úplně jinak než tu gravík píše. Vidí pravdu v něčem, co pravda není.

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele MrtvaPrincezna
    Datum registrace
    May 2016
    Umístění
    ČESKO
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Operák

    Nechápu, proč to taháš sem. Jak už to tady bylo řečeno Operák ti nic nedělá ani ti nenadává. Svým chováním akorát ukazuješ to, že jsi ještě dítě. Všechno si to zkresluješ podle sebe. Jen co Operak nebo já přijdeme na server hned říkáš "Už je tady ten debil.Nebo že radši jdeš, protože tady nebudeš s tou píčou. Co kdyby sis nás prostě nevšímal? Nebylo by to lepší?
    „Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. U té první si tím však nejsem tak jist.“
    – Albert Einstein

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Operák

    Tak stížnost byla založena bez důkazu, tak nevidím důvod proč se to nelockne, když tady všichni píšou v hádankách...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •