Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 54

Téma: Žiadosť o práva - Furien - PRIJATÝ

  1. #31
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Dimitri19 Zobrazit příspěvky
    Nie.
    Dle čeho si rozhodl tedy ?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  2. #32
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Dimitri19 Zobrazit příspěvky
    Nie.

    E: Pre Kopra: Jeremy z môjho pohľadu nemá moc veľký záujem o práva. minimum hlásení , veľká aktivita na iných hrách.
    Když uvedu příklad Cipka, který žádá o práva na furienu, tak jeho hlášení na webu jsou snad v poslední době z 90% z aim serveru, všichni jste u něj pro, tak mi to teda vysvětli ? Takže má ted Lofa huntit cheatery po aimu, protože na furienu je toho minimum? A nemůže hrát dotu, protože žádá o práva? :D
    Naposledy upraveno Britny; 11-02-17 v 16:05.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  3. #33
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Prečo sa ho tak strašne zastávate ? :) Nech sa aj Jeremy trošku posnaží s tým hlásením , nech spraví niečo pre tie práva alebo ich má dostať len tak ? nezaslúžene ? Jeho aktivitu na dote riešiť nebudem keďže tam má viacej nahrané ako na 1.6 viz. jeho Steam profil. Práva doprajem každému ,ale s takýmto prístupom si ich tento kandidát nezaslúži.

    E: už si tu nebudem huntit posty. Vyjadrenie môžem ešte kludne zmeniť ,ale s takýmto prístupom ako má teraz ,určite nezmením.
    Naposledy upraveno Dimitri19; 11-02-17 v 16:43.

  4. #34
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Nejde o zastání, ale spíš o princip. Nemůžeš brát to kolik má nahráno v jiné hře, kterou hrá už několik let, jak na csku, když se podíváš na jeho aktivitu v logu, tak na furienu hrává poměrně často. Když mu dá někdo ne, za to, že hrá i jinou hru a že teda nelítá na aimu a neshání cheatery, tak pak je něco špatně, ono to asi většina adminů ví co se zrovna tu děje. Až začneš mít svůj názor a ne cizích lidí, pak tě možná někdo začne brát vážně co se týče vyjadřování jako nového triala v žádostech - například. srovnání doty a cska, to už tu někdo psal ne?
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  5. #35
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Nvm ako sa chová poslednom čase a aký už je (dlhšie som sním nikde nehral), ale ked som ho aktívne stretával na jb tak od neho bola multidemencia čo tam predvádzal.

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele Idea
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    924

    Re: Žiadosť o práva - Furien

    Je trochu vtipné keď žiadateľ na furien dostane proti od furien adminov tak je to ihneď spiknutie proti nemu, ktoré vedie Daron a podobne, pritom v žiadnom prípade nemôže ísť o to, že si admini jednoducho myslia, že žiadateľ nie je vhodný na admina...
    We are forlorn like children, and experienced like old men, we are crude and sorrowful and superficial—I believe we are lost.-

    If you do something too good, then, after a while, if you don't watch it, you start showing off. And then you're not as good any more.-

  7. #37
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Jediný proti co dostal je asi od Dimitriho, který je jako jediný teda v tomto případě aktivní Furien admin. Pak dostal proti od neaktivního admina + tebe, který si ted vyprosil práva na aim. Ode mě nic nedostal, já napsala že mi z toho modu hlásil cheatery + což napsalo více adminů, že jim hlásí - takže že je asi všech kamík se dá vyloučit. Jediný jeho problém je asi ten, že nehlásí tak často na web, jenže tu dostávají lidi práva, kteří nehlásí vůbec. Argument, že hrá i dotu, kde má tolik hodin nahrané je taky hloupost, když jiní admini zase hrají GO a svět se nezboří.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  8. #38
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jediný proti co dostal je asi od Dimitriho, který je jako jediný teda v tomto případě aktivní Furien admin. Pak dostal proti od neaktivního admina + tebe, který si ted vyprosil práva na aim.
    + moje nepriame proti

    keď chce práva ma sa o ne snažiť aspoň tak že sem-tam zbehne na aim, tam niečo najde a nahlási na forko tak ak to robil cipko
    Naposledy upraveno mirecc; 11-02-17 v 17:46.

  9. #39

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno mirecc Zobrazit příspěvky
    + moje nepriame proti

    keď chce práva ma sa o ne snažiť aspoň tak že sem-tam zbehne na aim, tam niečo najde a nahlási na forko tak ak to robil cipko
    Nevidím důvod, proč by měl chodit na aim sekci, když ho to třeba nebaví. Když si požádám o práva na furien, tak budu snad na furienu a hlásit problémy jen z takového módu snad ne? To když bude někdo chtít práva na ttt tak bude muset hlásit problémy z jb? Z furienu stejně nechodí moc hlášení ohledně cheatů, aspoň podle toho, co jsem zaregistroval. Je to většinou camp/nadávky a když už cheat, tak určitě AB. K žádosti se nevyjadřuju,

  10. #40
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Nevidím důvod, proč by měl chodit na aim sekci
    aby sme zistili či pozná ab

  11. #41

    Odpověď: Re: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Idea Zobrazit příspěvky
    Je trochu vtipné keď žiadateľ na furien dostane proti od furien adminov tak je to ihneď spiknutie proti nemu, ktoré vedie Daron a podobne,
    A neni to tak ? BTw. kto písal ze sa zoberú len 2 admini na furien ? Dalši trotl shit xD

    O tom že má málo hlasení - Vyjadrenia adminov - Britny,Burak,Ja,Klacek, všetci potvrdili hlásenia a málo hlási hh.

    PRoti dali borci, čo sú X rokov neaktívni/alebo čo dostali práva nedávno. GG

    E: Samcika som zabudol, tiež X hlaseni ma u samca
    Naposledy upraveno Del!k98; 13-02-17 v 14:00.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  12. #42
    Stálý člen Avatar uživatele _Koker_
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Ázerbájdžán
    Příspěvky
    649

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Něco od Darona:
    Zdravím, stále vám to nie je trápne ma obviňovať z každej veci, ktorá sa udeje? Nezačnete ma zachviľu obviňovať aj z globalného otepľovania alebo z toho, prečo je Detroit posledný v NHL? Ak vám mám popravde povedať, tak táto žiadosť je mi viac ukradnutá ako rusáci na goučku. Ale už by ste mohli nabrať toľko rozumu a nesrať všade moje meno, kde sa vám to hodí. Hodil som tu môj osobný názor a už je zle, nemá náhodou mať právo na názor každý? Nebolo by jednoduchšie ho rešpektovať? Na Kotelne som naposledy ovplyvnil (2)Playera, žeby si nekupoval wallhang, ale radšej ns. Píšem tu poslednú vec a to tú, že Britny mu potvrdila hlásenia, tak som si pozrel jej banlist, za každým banom, ktorý dala dáva By a nick hráča, prečo tam je Jeremy len raz? To podľa toho usúdila, že je taký znalec cheatov? Pri Burákovi ani raz jeho meno nepadlo. Ak tomu tak nie je a hlási vám, tak sa ospravedlňujem, ale je to dosť divné. Klackovi kedy hlásil? Pokiaľ sa nemýlim, tak Klacek už nehrá 1.6, ten ju hral možno vtedy, keď Jeremy ešte osmrdal jb servery, kde si huntil bany za demenciu. Keď iní uchádzači dokázali nahlásiť pár kóderov na fórko, tak prečo Jeremy toho nie je schopný? Nikto mu ich nekáže huntiť. Byeee
    FURIEN

  13. #43
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Ach aj keď som sa sem už nechcel vyjadriť asi budem musieť. Takže ku kóderom na fórku nie že niesom schopný ich sem nahlásiť ale skôr alebo radšej ich hlásim na steam. Keď nemám komu na steame tak hlásim cez "!" čo vám može potvrdiť aj mirecc že mi prišiel na pár hlasení a až potom to dávam sem na fórko. Ale to som si už vyjasnil s mirccom v pmke a "sľúbil" som mu že sem niečo hodím aby ako on povedal, vedel či viem rozoznať AB. Tak isto aj s dimitrim ktorému som "sľúbil" to isté + to že sa budem viac snažiť a zlepším svoju aktivitu na csku ako na dote. Ďalej k pikimu ma absolútne pravdu aj s daronom z tým čo som tam predvádzal ale to sa našťastie zmenilo a už taký niesom. Ďalej k Nobodymu. Mám presne taký istí názor ako on ale čo už sľub je sľub. Dáron k tebe neviem ako by som ti dokázal že som im naozaj hlásil. Ale ako som povedal že začnem sem niečo hlásiť tak sa kľudne presvedčíš (aspoň podľa mňa), že im naozaj hlásim a že viem rozoznať AB. To už je asi všetko odomňa tak vám ďakujem za vaše vyjadrenia.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  14. #44
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Píšem tu poslednú vec a to tú, že Britny mu potvrdila hlásenia, tak som si pozrel jej banlist, za každým banom, ktorý dala dáva By a nick hráča, prečo tam je Jeremy len raz? To podľa toho usúdila, že je taký znalec cheatov? Pri Burákovi ani raz jeho meno nepadlo.
    Tak toto mě pobavilo :D Darone je vidět, že opět píšeš jako na první stránce úplný hovna. Lofa tuto žádost založil v prosinci a já sem napsala, že mi hlásil - což znamená na steam, pro tebe méně chápavého to klidně vysvětlím - jdu do hry a dám ban. Tím to pro mě končí. Ban kde jsem dala Jeremy, tak hlásil zde na webu v lednu, to píšu u každého kdo hlásí z webu, pokud si to někdo vyžádá není problém, abych uvedla jeho nick při banu ze hry. Takže zase fakta n0. Jestli sis nevšimnul, tak je hlásí, jen si je nehuntí tolik jak tvoji kámoši. Jeden bývalý cheater, ale má tam pro, protože je to skvělý pošták a donese, vynese, oscreenuje, natočí cokoliv. Takovým dáváte pro do žádostech :D Byeee
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #45
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Žiadosť o práva - Furien

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    má tam pro, protože je to skvělý pošták a donese, vynese, oscreenuje, natočí cokoliv. Takovým dáváte pro do žádostech :D Byeee
    Takový předsudky opravdu miluju.
    Teď se podívejte, jak dlouho se udrží nějaké "tajemství" v af. Do pár minut se najde někdo, kdo vyslepičí každou novinku v af (není to směřováno na někoho konkrétního, každý by si měl zamést před svým prahem).

    Žádost je mi celkem fuk, jenom jsem chtěl podotknout moje "vyznání" výše. ↑

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •