Strana 3 z 7 PrvníPrvní 12345 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 103

Téma: amanda (jiny hrac) --> Britny

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Dobře, přistupme na argument, že se neumím vyjadřovat. Ani to by ale nic nezměnilo na tom, že mám pravdu a ty seš cheater. Jinak vyjít z domu vřele doporučuji :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  2. #32
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Dobře, přistupme na argument, že se neumím vyjadřovat. Ani to by ale nic nezměnilo na tom, že mám pravdu a ty seš cheater. Jinak vyjít z domu vřele doporučuji :)
    To, či som alebo nie je iba tvoj názor, ktorý mi je ukradnutý.
    Áno, je potrebné vychádzať z domu, vonku je čerstvý vzduch, taký doma nemá nikto. Jediná pravda, ktorú si dnes napísal.

  3. #33
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Ono by aji čistě stačilo, kdyby se ostatní aim admini na to mrkli a napsali přímo svůj názor, at se to může co nejdřív uzavřít, jak aby to tu mělo za chvilku xx stránek.
    Jinak eRko jestli bereš názor Samca - dle tebe jako profi hráče na ctf, že napsal jako jediný clear, tak bych ti doporučila si ověřit spíše, kde daný admin hraje. Ovšem to není mířeno nic zlého na Samca, protože ohledně hlášení dělá svou práci výborně, ale určitě to není profi ctf aim admin, od těch si už vyjádření dostal.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #34
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    To není jen můj názor, to je realita. Takové, jako ty, huntím 10 let. A že jich bylo. A že se snažili oblbovat. A že se snažili skrývat to. A že pak psali romány. Mě nějaké slohy nezajímají, zajímá mě demo, to nelže :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  5. #35
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    To není jen můj názor, to je realita. Takové, jako ty, huntím 10 let. A že jich bylo. A že se snažili oblbovat. A že se snažili skrývat to. A že pak psali romány. Mě nějaké slohy nezajímají, zajímá mě demo, to nelže :)
    Ty niekoho huntis? S takou aktivitou ťažko. :-(

  6. #36
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Ono by aji čistě stačilo, kdyby se ostatní aim admini na to mrkli a napsali přímo svůj názor, at se to může co nejdřív uzavřít, jak aby to tu mělo za chvilku xx stránek.
    Jinak eRko jestli bereš názor Samca - dle tebe jako profi hráče na ctf, že napsal jako jediný clear, tak bych ti doporučila si ověřit spíše, kde daný admin hraje. Ovšem to není mířeno nic zlého na Samca, protože ohledně hlášení dělá svou práci výborně, ale určitě to není profi ctf aim admin, od těch si už vyjádření dostal.
    Profi ctf admina som považoval skôr Naruta, samca som stretával na Zm Escape. Vidím, že Balu sa ti spovedal a vyťahujú sa tu veci súkromných rozhovorov. :-((

  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno eRkoo Zobrazit příspěvky
    Ty niekoho huntis? S takou aktivitou ťažko. :-(
    Nemáš nejmenší tušení, jakou mám aktivitu :) Hint - jsem tu kažďoulinkej den :)


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  8. #38
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Nemáš nejmenší tušení, jakou mám aktivitu :) Hint - jsem tu kažďoulinkej den :)
    Možno tak na forku, len čo je pravda. :-(

  9. #39
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Kdybys radej misto toho dohadovani a zbytecnych blbosti ukazal trochu pokory a nedelal tu z nas blbecky, udelal bys lip. Do patku nebudu doma, takze se na demo podivat nemuzu, kazdopadne ale verim wowMajovi, kteri jsou dost zkuseni na to, aby dokazali vznest nejaky verdikt.

    Tim svym vystupovanim a strkanim do adminu tu dlouho nepochodis a i kdyz si te ze drivejska jaksi pamatuju, porad verim radej adminum.

    Jedina vec, ktera se po tobe chtela byla ta, aby sis strucne obhajil casy a choval se slusne. Neni pak divu, ze ty hovna okolo nikdo nechce cist a muzes mit hodin na csku kolik chces, ale rozhodujici je v kazdem pripade demo, jak uz se tady kolega prede mnou zminoval.

    Mej se..

  10. #40
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    osoba, ktorá banovala, chcela vysvetlenie 2 časov - stalo sa...Naruto chcel vysvetlenie 1 času - stalo sa...hovorím, ak chcú admini nejakú pokoru a neviem čo, nech sa nesprávajú ako bohovia...je mi celkom jedno aký bude celý ten verdikt, dajte to rovno lock..zbytočne strácanie času
    Naposledy upraveno eRkoo; 02-02-17 v 07:07.

  11. #41
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Projel jsem většinu vypsaných časů a přestal, protože je všechno clear a ani gameplay jako WH hra nevypadá.
    Až na zmíněný 8:35, to je ale na ban málo.
    K 9:38, na tuhle vzdálenost je hráč s invisibility normálně dobře vidět, zvlášť když je v aktivním nebo pasivním pohybu vůči pozorovateli, vidím ho i na HLTV (full HD)
    Pro mě nebanovatelné.
    Naposledy upraveno dhaaqu; 02-02-17 v 03:23.

  12. #42
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: Re: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Projel jsem většinu vypsaných časů a přestal, protože je všechno clear a ani gameplay jako WH hra nevypadá.
    Až na zmíněný 8:35, to je ale na ban málo.
    K 9:38, na tuhle vzdálenost je hráč s invisibility normálně dobře vidět, zvlášť když je v aktivním nebo pasivním pohybu vůči pozorovateli, vidím ho i na HLTV (full HD)
    Pro mě nebanovatelné.
    Ďakujem za vyjadrenie. Páči sa mi, že je to jasne, presne vyjadrenie bez zbytočných iných osobných reči na moju adresu. Taký prístup si cením aj keby si bol v plnom rozsahu vo vyjadrení proti mne.
    Naposledy upraveno eRkoo; 02-02-17 v 07:05.

  13. #43
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Re: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Projel jsem většinu vypsaných časů a přestal, protože je všechno clear a ani gameplay jako WH hra nevypadá.
    Až na zmíněný 8:35, to je ale na ban málo.
    K 9:38, na tuhle vzdálenost je hráč s invisibility normálně dobře vidět, zvlášť když je v aktivním nebo pasivním pohybu vůči pozorovateli, vidím ho i na HLTV (full HD)
    Pro mě nebanovatelné.
    Odpo ti sem hodím výživnější časy :) Nebo pokud bys mi chtěl ušetřit půl hodiny času a místo toho tomu půl hodiny věnovat sám, podívej se až do času 38:00 na všechny jeho akce :) Je to juicy :) Jinak já se ani na základě těch časů Britny nerozhodoval, ani nevím, co to je za akce. Pro mě tam byl gold až někdy po 15:00, když se podíváš na jeho chování dle postavení enemy.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  14. #44
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    ja se vam na to odpoledne podivam chlapci :) a slecno

  15. #45
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: Re: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno wowz0r Zobrazit příspěvky
    Odpo ti sem hodím výživnější časy :) Nebo pokud bys mi chtěl ušetřit půl hodiny času a místo toho tomu půl hodiny věnovat sám, podívej se až do času 38:00 na všechny jeho akce :) Je to juicy :) Jinak já se ani na základě těch časů Britny nerozhodoval, ani nevím, co to je za akce. Pro mě tam byl gold až někdy po 15:00, když se podíváš na jeho chování dle postavení enemy.
    Dal jsem tomu ještě čas a pustil si 15-30. min.
    Časy, které by se mohly někomu nezdát jsou:

    28:40 - nadupal tam druhý enemy, rozdíl poloh je sice při bližším zkoumání postřehnutelný, ale při hře to může naprosto běžně takto vypadat.
    29:40 - na 16:9 je mu vidět velká část pravé ruky.

    Celý gameplay v tomto časovém rozmezí je naprosto clear, reakce na zvuk, někdy opožděné reakce jak na zvuk tak dokonce na enemy, který už je vidět. Špatný crosshair placement do země, killy do zad od enemy okolo kterých prošel a pár solidních flicků.
    Pokud nezapnul po 30ti minutách hry (v takovém případě už prosím vyčasovat), tak tohle je UB jak víno panstvo.

    EDIT: Tady se navíc jedná a steamera (který tu hraje léta), kde přeci jen chceme suverénně usvědčující materiál a tady máme 1 WH čas v jinak přesvědčivě clear 30ti minutách...
    Naposledy upraveno dhaaqu; 02-02-17 v 12:26.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •