Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 103

Téma: amanda (jiny hrac) --> Britny

  1. #61
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Já nevím na co odpovídáte, ale eRko stále tu řešíme to hltv z inferna čas 4:50 hráč x walkuje celou dobu přes vrata - která nevržou až směr barák, kde slyší jak zabíjíš hráče, ty však tvůj pohyb už směřuje na toho hráče x a víš že ti jde do zad, přitom nemůžeš vědět, že tam jde přes venek. Zabíjíš hráče v baráku - hráč x stále ti walkuje do zad, místo aby si pokračoval k vlajce, tak se otočíš a vyčkáváš jak vyjde..
    dhaaqu - též nevím o čem mluvíš, já se tu stále bavím o hráči x, který walkuje, žádnou zbran si nepřehazuje, jde mu čisto do zad. Hráči můžou být spolu v baráku, druhý může být v kině, ale už je vidět že jak byl dole tak přesně šel dle jeho směru crossem, jak říkám.. Jestli je vám to nejasné tak si dejte na ns wh.

    Naruto napsal v hlášení, ale poté se vyjádřil i zde a nebylo to proti kvůli chování..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #62
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já nevím na co odpovídáte, ale eRko stále tu řešíme to hltv z inferna čas 4:50 hráč x walkuje celou dobu přes vrata - která nevržou až směr barák, kde slyší jak zabíjíš hráče, ty však tvůj pohyb už směřuje na toho hráče x a víš že ti jde do zad, přitom nemůžeš vědět, že tam jde přes venek. Zabíjíš hráče v baráku - hráč x stále ti walkuje do zad, místo aby si pokračoval k vlajce, tak se otočíš a vyčkáváš jak vyjde..
    dhaaqu - též nevím o čem mluvíš, já se tu stále bavím o hráči x, který walkuje, žádnou zbran si nepřehazuje, jde mu čisto do zad. Hráči můžou být spolu v baráku, druhý může být v kině, ale už je vidět že jak byl dole tak přesně šel dle jeho směru crossem, jak říkám.. Jestli je vám to nejasné tak si dejte na ns wh.

    Naruto napsal v hlášení, ale poté se vyjádřil i zde a nebylo to proti kvůli chování..
    písala si o hráčovi svat, tak sa vyjadri presne

    ak ide o toho hráča, pri vstupe do domu bolo počuť prehadzovanie zbraní, keď som sa otočil napravo, bolo to počuť tak, ako keby to bolo sprava, keď som dal hore toho hráča , tak som váhal, či ísť dopredu alebo sa vrátiť, otočil som sa a dal hráča x. na schodoch, spomaľ si tu situáciu, keď som hráča x. dal, hráča je už dávno vidieť a až tak začínam strieľať, veľmi dobre vedia všetci, ktorí robili CHH a aj priemerní admini, že v momente, kedy zahliadneš hráča do momentu, kedy príde k streľbe predchádza určitý reakčný čas a toto sa nedá vycibriť alebo natrénovať, lebo buď vieš, že tam je a strieľaš hneď alebo nevieš, že tam je, dôjde k istému reakčnému času, ktorého dĺžka závisí na kvalitách hráča a následne dôjde k streľbe..spomaľ si to a uvidíš sama a keď vieš triezvo a nepredpojato uvažovať, tak mi dáš za pravdu

    dokonca, strieľať som začal, až keď bol hráč až takto viditeľný, to sa mi tu odporujú potom zásady, podľa ktorých sa posudzuje, či niekto má alebo nemá wh:
    http://i68.tinypic.com/aavn7r.png
    Naposledy upraveno eRkoo; 02-02-17 v 17:02.

  3. #63
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    ted uz sice muj hlas nema takovou vahu jako tomu bylo driv ale musim souhlasit s vasim novym cithanterskym guru wowzorem...tohle je jasny a jelikoz na hadani jsou tu jini tak uz sem psat radsi nic nebudu

  4. #64
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno dlxsf Zobrazit příspěvky
    ted uz sice muj hlas nema takovou vahu jako tomu bylo driv ale musim souhlasit s vasim novym cithanterskym guru wowzorem...tohle je jasny a jelikoz na hadani jsou tu jini tak uz sem psat radsi nic nebudu
    Mohl bys konkrétně?

  5. #65
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Já nevím na co odpovídáte, ale eRko stále tu řešíme to hltv z inferna čas 4:50 hráč x walkuje celou dobu přes vrata - která nevržou až směr barák, kde slyší jak zabíjíš hráče, ty však tvůj pohyb už směřuje na toho hráče x a víš že ti jde do zad, přitom nemůžeš vědět, že tam jde přes venek. Zabíjíš hráče v baráku - hráč x stále ti walkuje do zad, místo aby si pokračoval k vlajce, tak se otočíš a vyčkáváš jak vyjde..
    dhaaqu - též nevím o čem mluvíš, já se tu stále bavím o hráči x, který walkuje, žádnou zbran si nepřehazuje, jde mu čisto do zad. Hráči můžou být spolu v baráku, druhý může být v kině, ale už je vidět že jak byl dole tak přesně šel dle jeho směru crossem, jak říkám.. Jestli je vám to nejasné tak si dejte na ns wh.

    Naruto napsal v hlášení, ale poté se vyjádřil i zde a nebylo to proti kvůli chování..
    Ten zvuk jsem vysvětlil, neudělá ho "x" ale ten druhý. Kvůli natočení eRka se to ale ozve už z prava, čili tam kde walkuje "x"...
    Chování mě tu nezajímá, řešíme jestli je tam WH

  6. #66
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    viď edit vyššie

  7. #67
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Nemyslel jsem, že to bude třeba, ale tak jdu to počasovat no. Hodina v prdeli, ale co bych pro vás neudělal...


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  8. #68
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Jako já nepsala o tom v baráku, ten byl docela jasný - sound. Mně šlo o vysvětlení, jak tušil o tom x (svat) .. Což je dle mého další jasný čas. Protože o něm věděl, už jak šel hore po schodech a v chatu píše, že viděl, jak se otevřely dveře, přitom už to je lež - dveře vidět nejdou, jak se otevřely. Vlastně už jak do toho baráku jde, tak kouká skrze ty zdi přímo v jeho směru a potom už jen na něj čeká, protože ví že mu jde do zad.
    eRko tvůj screen nám ukazuje, jak když se hráč objevil, ale ty si na něj čekal, ještě než byl vidět. Sorry že jedu čas po čase, jsem ted v práci, takže vzhledem k tomu, že to chcete řešit dopodrobna, tak jedu odzačátku zase.Poku wowzor něco vyčasuje, tak budu ráda.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #69
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jako já nepsala o tom v baráku, ten byl docela jasný - sound. Mně šlo o vysvětlení, jak tušil o tom x (svat) .. Což je dle mého další jasný čas. Protože o něm věděl, už jak šel hore po schodech a v chatu píše, že viděl, jak se otevřely dveře, přitom už to je lež - dveře vidět nejdou, jak se otevřely. Vlastně už jak do toho baráku jde, tak kouká skrze ty zdi přímo v jeho směru a potom už jen na něj čeká, protože ví že mu jde do zad.
    eRko tvůj screen nám ukazuje, jak když se hráč objevil, ale ty si na něj čekal, ještě než byl vidět. Sorry že jedu čas po čase, jsem ted v práci, takže vzhledem k tomu, že to chcete řešit dopodrobna, tak jedu odzačátku zase.Poku wowzor něco vyčasuje, tak budu ráda.
    Hráč sa pýtal ako som vedel , napísal som prvú vec , ktorá mi napadla. Myslís že sa mi chce na servery spovedať každému kto sa cíti byt ukrivdený lebo som ho dal? Každému osobne budem vypisovať dlhe slohy o tom akým spôsobom som ho dal? Nebuď smiešna. Spýtaj sa ma to na servery aj ty a tiež by si dostala odpovede typu Prozreteľnosť, osvietilo ma. Ja sa na servery nemusím spovedať random hracom na požiadanie , takze na tom si to ideš zakladať? Takéto vysvetlenia sa robia v situáciách keď sa ban udelí , vtedy je sa potrebné obhájiť ale keď to žiada random hráč tak mi je jedno čo si mysli a čo mu napíšem. Ak toto je podľa teba "čistý wh čas", ešte raz "čistý wh čas", tak fakt nie si schopná posudzovať hráčov s wh..prečítaj si ešte raz čo som napísal... hráč s wh sa vždy prezradí svojim reakčným časom.. vždy ..ak by tam bolo wh tak by nebol žiadny pripadne minimálny ..to je vec ktorá sa nedá skryť . Keď si myslis že som sa otočil len kvôli tomu že som vedel že tam je tak si na omyle..napísať že je to jasný wh čas je smiešne aj smutne zároveň
    Naposledy upraveno eRkoo; 02-02-17 v 17:46.

  10. #70
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Smutné je spíše to, že prostě už ty argumenty, které dáváš typu, že admin je neschopný, že nic nepozná, nebo že tě osvítilo vedou k tomu, že nevíš co by si na to jiného napsal. Těžko se totiž za této situace některé věci obhajují, když jsou pravdivé. Zkušení admini nepotřebují snad 3 jasné WH časy, ti kouknou a vidí, aji bez esp, či wh.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #71
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Smutné je spíše to, že prostě už ty argumenty, které dáváš typu, že admin je neschopný, že nic nepozná, nebo že tě osvítilo vedou k tomu, že nevíš co by si na to jiného napsal. Těžko se totiž za této situace některé věci obhajují, když jsou pravdivé. Zkušení admini nepotřebují snad 3 jasné WH časy, ti kouknou a vidí, aji bez esp, či wh.
    Ja som si to jasne obhájil ..smutne je to čo píšeš s vždy mám čo napísať ..týmto vlastne chceš povedať že admin dhaaqu je neskúsený? Odohral na tých serveroch najviac z vás .Nestrapnuj sa prosím takými rečami ..osvietenie bol len vecny príklad

  12. #72
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Prosím tě, jak sis to obhájil, že přes wall na něj koukáš cos vešel do baráku? Napiš mi přesně moment, jak si věděl, že z tama jde? A že vůbec vyjde. To že máš WH napsalo více adminů, takže zase podle tebe jsou nezkušení? Sám sebe ztrapnuješ. Ale hádat se s tebou nebudu.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  13. #73
    Ex-Náborář Avatar uživatele dhaaqu
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    CTF a Aim servery
    Příspěvky
    1,421

    Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jako já nepsala o tom v baráku, ten byl docela jasný - sound. Mně šlo o vysvětlení, jak tušil o tom x (svat) .. Což je dle mého další jasný čas. Protože o něm věděl, už jak šel hore po schodech a v chatu píše, že viděl, jak se otevřely dveře, přitom už to je lež - dveře vidět nejdou, jak se otevřely. Vlastně už jak do toho baráku jde, tak kouká skrze ty zdi přímo v jeho směru a potom už jen na něj čeká, protože ví že mu jde do zad.
    eRko tvůj screen nám ukazuje, jak když se hráč objevil, ale ty si na něj čekal, ještě než byl vidět. Sorry že jedu čas po čase, jsem ted v práci, takže vzhledem k tomu, že to chcete řešit dopodrobna, tak jedu odzačátku zase.Poku wowzor něco vyčasuje, tak budu ráda.
    Vysvětlil jsem to 2x, líp už to nesvedu, zkus si to znova přečíst a pak poslechnout zvuk ve hře :-)

  14. #74
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: Re: Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno dhaaqu Zobrazit příspěvky
    Vysvětlil jsem to 2x, líp už to nesvedu, zkus si to znova přečíst a pak poslechnout zvuk ve hře :-)
    Vysvětlil si pouze hráče, kterého zabil v baráku nahoře. Tak mi ještě vysvětli jak zvuk, který jsou výstřeli dvou hráču v baráku ovlivní to, že když už do toho baráku šel, tak koukal na hráče x přes zed, jak se k němu blížíl přes venek. Asi dost nerozumím co s tím má co potom společné zvuky v baráku, kde se zabíjí dva hráči a 3 mu jde celou dobu walkem do zad. Jako že tušil, že mu půjde do zad? To jako vážně? Mohl jít pod kinem, mohl být s ním v baráku. Ale nebyl, proč? Protože jak sem už zminovala, jak vešel do baráku už věděl, že si ho obchází, s tím WH co má, ho krásně viděl. Na takové "tušení" opravdu nevěřím..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  15. #75
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Prosím tě, jak sis to obhájil, že přes wall na něj koukáš cos vešel do baráku? Napiš mi přesně moment, jak si věděl, že z tama jde? A že vůbec vyjde. To že máš WH napsalo více adminů, takže zase podle tebe jsou nezkušení? Sám sebe ztrapnuješ. Ale hádat se s tebou nebudu.
    Pozri sa, argumenty, ktoré tvrdíš, že som sa nimi obhajoval: 1. admin je neschopný (to bola len doložka a nie argument k HLTV) , 2. osvietenie a prozreteľnosť som použil až teraz a jasne som napísal, že sa nebudem na serveroch spovedať každému random hráčovi, ktorý o to požiada alebo snáď nevieš čítať?

    Čo sa týka reálnych argumentov, boli napísané jasne. To, že si ty z toho vyvodíš jednu vec typu pozeral si do steny, čo bolo len vlastne chvíľkové posunutie obrazu (pozeranie do steny alebo wall-look vyzerá úplne inak) je len tvoja neschopnosť stotožniť sa s faktom, že čas bol jasne vysvetlený, lenže ty máš so mnou taký osobný problém, že to nevieš prekusnúť a potom začneš písať veci, ktoré už prídu na opätovné pochopenie hlúpe aj ľuďom, ktorí celý tento thread rolujú.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •