Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 103

Téma: amanda (jiny hrac) --> Britny

Hybrid View

  1. #1
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Kdo napsal, ještě 3 clear? Aj Naruto napsal, že je proti UB, nebo jak říkám, at přímo napíšou WH nebo clear, at je to jasné, pokud to pro někoho není jasné.

    Jinak čas 4:50 - vůbec nebylo vidět, že se otevřely dveře, jak si tam psal. Svat (x) celou dobu walkoval a ty po celou dobu si jel po jeho směru, zabil si CT v baráku a čekal si až dojde. Nemohl si vůbec tušit, že tam bude, ale čekal si. Jak říkám ty dveře otevřel, jak si zašel.

    E:

    Podle mě se tu na to mrkne víc lidí, ale zatím nevidím důvod mu dávat hned UB, protože si napsal svůj názor, že je čistý, hlavně tvůj názor beru v potaz, ale taky musíš brát názor druhých, že nemůžu dát hned UB, protože se to tobě zdá čisté.
    Naposledy upraveno Britny; 02-02-17 v 16:26.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #2
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Dec 2014
    Příspěvky
    146

    Odpověď: amanda (jiny hrac) --> Britny

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Kdo napsal, ještě 3 clear? Aj Naruto napsal, že je proti UB, nebo jak říkám, at přímo napíšou WH nebo clear, at je to jasné, pokud to pro někoho není jasné.

    Jinak čas 4:50 - vůbec nebylo vidět, že se otevřely dveře, jak si tam psal. Svat (x) celou dobu walkoval a ty po celou dobu si jel po jeho směru, zabil si CT v baráku a čekal si až dojde. Nemohl si vůbec tušit, že tam bude, ale čekal si. Jak říkám ty dveře otevřel, jak si zašel.

    E:

    Podle mě se tu na to mrkne víc lidí, ale zatím nevidím důvod mu dávat hned UB, protože si napsal svůj názor, že je čistý, hlavně tvůj názor beru v potaz, ale taky musíš brát názor druhých, že nemůžu dát hned UB, protože se to tobě zdá čisté.
    čas 4:50 mi ukazuje pohyb v dome, kde som dal hráča x., ak myslíš iné HLTV ako inferno, tak napíš konkrétne ktoré
    túto situáciu mi ukazuje pri 4:50, kde hráč svat už nebol na servery
    http://i68.tinypic.com/nmbudh.png
    http://i63.tinypic.com/2vl78qt.png

    btw, pokiaľ sa nemýlim, Naruto bol proti UB z dôvodu môjho "chovania" pri riešení tejto veci, pre neho bol podozrivý iba 1 čas, ktorý mi napísal aj do správy a ktorý bol hneď vysvetlený a prijal to

    edit: pokiaľ chceš vidieť mojú krásnu výbavíčku, čo sa hrania CS týka, môžem ti pofotiť aj to..do techniky som investoval dosť (nie kvôli hrám, ale práca), v podstate to nezaváži, ale aspoň si možno predstavíš, pod čím zvyknem hrať
    Naposledy upraveno eRkoo; 02-02-17 v 16:38.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •