Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 27 z 27

Téma: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

  1. #16

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    demo jsem koukal vpodstatě hned jak jsem to hlášení uviděl, tedy tak den po nahlášení, ale čekal jsem, co k tomu napíše michal a i jsem mu napsal, ať se vyjádří. za mě to vyčasované je clear.

    A nechápu to přikazování "hraj na kotelňáckém cs".. Vyřešilo by to kotelnácké cs tohle hlášení ? ne.. 3/4 ba i ne víc adminů, kdy vidí hlášení na michala přes tak, tak nepříjde protože ho znají. dodatečně na tohle demo nemůžeš udělat screen , takže by to tohle hlášení nijak nevyřešilo a pokud je hráč zapatej, tak se na něho příjde časem i bez screenu
    Naposledy upraveno Zoyer; 13-02-17 v 08:57.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  2. #17
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2016
    Příspěvky
    4

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Citovat Původně založeno Michal_haniccin Zobrazit příspěvky
    42:20 - ten rush taky zajímavý, hlavně při 42:28 když si bral usp přes ruku toho hráče neviděl:) ; na co potřebuju vidět
    kohokoli, když potřebuju přehodit na usp? a nevím jak Ty přes ty čáry, ale já bez čar ho viděl celkem bezpečně i bez
    zpomalení .. a poslední poznámka: r_drawviewmodel 0 - ze začátku nezvyk, ale doporučuju to překonat
    l
    r_drawviewmodel na steame nefunguje a v novej verzii tiez nie. bolo to zakazane nastavenie. cize take nieco ako developer 1. poskytovalo to vyhodu oproti inym hracom a bolo to odstranene

  3. #18
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    demo jsem koukal vpodstatě hned jak jsem to hlášení uviděl, tedy tak den po nahlášení, ale čekal jsem, co k tomu napíše michal a i jsem mu napsal, ať se vyjádří. za mě to vyčasované je clear.

    A nechápu to přikazování "hraj na kotelňáckém cs".. Vyřešilo by to kotelnácké cs tohle hlášení ? ne.. 3/4 ba i ne víc adminů, kdy vidí hlášení na michala přes tak, tak nepříjde protože ho znají. dodatečně na tohle demo nemůžeš udělat screen , takže by to tohle hlášení nijak nevyřešilo a pokud je hráč zapatej, tak se na něho příjde časem i bez screenu
    Neviem co na tom nechapes, je to extremne jednoduche, nove cs ma lepsiu ochranu proti cheaterom.
    Netakaj si statistiky z klobuka, ja tvrdim ze 9/10 adminov nevie kto to je, a ma to podlozene faktami uplne rovnako.
    Namiesto toho aby sme tu stracali hodiny casu, dohadovanim sa, mas jednu podmienku a je to.
    Ked bude hravat zase na starom dostane ban, na novom ho mozete spectit do nemoty.
    Fakt sa mi zda ze tu uz ludom na kotelne uplne hrabe, hladate problemy kde nie su.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  4. #19

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Nechapu duvod toho. Je tak neskutecne dobrej ze se mu nedokaze neco prokazat? Rovnou zakazme vsem s jincim cskem hrat z duvodu podezreni ze cheatujou. A rovnou bych to tak udelal i u steamaku.
    -->ᴼᴿᴵᴳᴵᴻᴬᴸ<--



    ̶N̶I̶K̶O̶L̶E̶T̶A̶
    ̶H̶o̶n̶e̶y̶ ̶c̶o̶c̶a̶i̶n̶e̶

  5. #20

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    A to jsme na tom tak špatně aby sme udávali podmínky hraj na novém CS nebo perma?
    Souhlasím se Zoyerem
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  6. #21
    Ex-admin
    Datum registrace
    Dec 2010
    Umístění
    AIM sekce
    Příspěvky
    213

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Demo sem neviděl, takže se budu vyjadřovat jen obecně. Nakazovat hráčům jakou verzi hrát, mně také přijde trošku přes čáru. Na druhou stranu moc nechápu nevoli místních superskillerů zarputě hrát na staré verzi. Mě někdo obvinit z WH, tak se hecnu obětuju 10 minut svého času a novou verzi cska stáhnu a zničím to úplně stejně jako předtím. Problém vyřešen. Tím víc mě udivuje, že hráči jako Beast mají potřebu hrát na ns, když jako celkem prověřenej steamák z mezihernových turnajů by to neměl mít zapotřebí, ale asi jsme každej jinej.

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Pani sklzava to do neproduktívnej cinnosti, skusme sa zamerat na to, k comu bol tento thread zalozeny - (udajny) cheating Michala H. a zamerat sa na to....nech tu animozity nie su vsetkym na ociach.
    Dakujem :)

  8. #23
    Expert člen Avatar uživatele Fighter
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Slovakia
    Příspěvky
    340

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Cheaty sa nepreukazali(neni dokazny material)adminy sa ktomu moc vyjadrit nechcu takze zbytecne dlouhy thread. za moj prispevok

  9. #24
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,267

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Neviem co na tom nechapes, je to extremne jednoduche, nove cs ma lepsiu ochranu proti cheaterom.
    Netakaj si statistiky z klobuka, ja tvrdim ze 9/10 adminov nevie kto to je, a ma to podlozene faktami uplne rovnako.
    Namiesto toho aby sme tu stracali hodiny casu, dohadovanim sa, mas jednu podmienku a je to.
    Ked bude hravat zase na starom dostane ban, na novom ho mozete spectit do nemoty.
    Fakt sa mi zda ze tu uz ludom na kotelne uplne hrabe, hladate problemy kde nie su.
    Ty aj rozmýšľaš keď niečo píšeš? Buď sa starý klient blokne všetkým alebo nikomu.
    Radšej sa vyjadri k deme ak rozoznáš cheating.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

  10. #25
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Citovat Původně založeno Zoyer Zobrazit příspěvky
    Nechapu duvod toho. Je tak neskutecne dobrej ze se mu nedokaze neco prokazat? Rovnou zakazme vsem s jincim cskem hrat z duvodu podezreni ze cheatujou. A rovnou bych to tak udelal i u steamaku.
    Vysvetlil som ti to v admin fore.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  11. #26
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Citovat Původně založeno B!g 5m0k3 Zobrazit příspěvky
    Ty aj rozmýšľaš keď niečo píšeš? Buď sa starý klient blokne všetkým alebo nikomu.
    Radšej sa vyjadri k deme ak rozoznáš cheating.
    Když už začneš vytahovat růžky a pochybovat o zkušenostech někoho jiného, tak bych si raděj zametl před vlastním prahem a k demu se vyjádřil osobně, ale jelikož to nerozeznáš sám, tak bych raděj mlčel.

    Možná bys potom nenapsal takovou kravinu, jako o pár řádků výše ;-).

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele B!g 5m0k3
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Levice
    Příspěvky
    1,267

    Odpověď: D2only - MiCHAL HANiCCIN - wh + aim assist

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Když už začneš vytahovat růžky a pochybovat o zkušenostech někoho jiného, tak bych si raděj zametl před vlastním prahem a k demu se vyjádřil osobně, ale jelikož to nerozeznáš sám, tak bych raděj mlčel.

    Možná bys potom nenapsal takovou kravinu, jako o pár řádků výše ;-).
    ale to už nie je moja povinnosť a ani nevidím dôvod. Keď si všimneš, tak ani on sám sa nevyjadril k demu, skús najskôr pochopiť tie sračky čo napísal.
    Život je ako futbal. Byť dobrou osobou je ako byť futbalovým brankárom.
    Nezáleží na tom koľko úspešných zákrokou budete mať,
    ľudia si budú pamätať len to čo nechytíte.

    Citovat Původně založeno Deer Zobrazit příspěvky
    Ehm z mojí obrazovky ? já nelžu byl vedle mě i můj brácha ten to dosvědčí že jsem nic zaplné neměl a zatím si budu stát žádné cheaty nepoužívám přinejhorším když jsem vytočenej tak zapnu AB ale jinak nemám WH.!!!!

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •