Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 47

Téma: Práva na střílecí servery

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Práva na střílecí servery

    Zdravím,

    Zřejmě netřeba dlouhého představování, starší hráči odsud mě znají, pro ty novější teda lehké info. Mé jméno je Marek, za pár dnů mi bude 19 a navštěvuju gymnázium, letos konkrétně budu maturovat. Nebudu to moc rozepisovat, nějaké rozsáhlejšího info je v této žádosti: http://csko.cz/forum/showthread.php?...3344%3BIJAT%DD

    Jak je tedy z horního linku patrné, už jsem zde admina dělal, to mi bylo 14 a byl jsem ještě celkem nevyzrálej, což pak bylo dokázáno mým chováním na fóru v jakýchsi hate threadech. Ta troška rebélie, si myslím, ve mně ještě lehce zůstala, ale už jsem dostal i rozum, za což patří dík i mé přítelkyni.

    Co se týče kotelny, tak tu hraju od roku 2011 s trošku delší pauzou od roku 2014 až do půlky 2016, kdy jsem přesedlal na CS:GO, jehož grafické updaty můj notebook už neunesl, a tak jsem byl nucený přejít zpět na starou dobrou 1 švestku. Původně jsem tu o ta práva znovu žádat nechtěl, do doby, než mě k tomu dá se říct ZEUS dokopal. Chtěl bych předem říct, že s úspěšností mé žádosti moc nepočítám, ale nemám co ztratit a Vám by se možná hodil někdo s CHH zkušenostmi. Nahlašuju celkem zdatně, viz.fórum, něco tam padlo přes ! a něco i do shoutboxu, protože na DM se nedá chodit do spectu.

    Původně jsem hrál na tomto steamu: STEAM_0:0:50291811, kde jsem dostal zhruba před 2 měsíci VAC ban, skrz to, že v době kdy jsem hrál goučko, jsem se občas nudil, tak jsem zapl leis a lítal po různých serverech. VAC wire to zatím pouštěl, ale když už jsem hrál znova čistě, dostal jsem ban zpětně. Četl jsem tu Ředitelovu žádost, ve které bylo řečeno, že výjimky se dostávají zřídka, proto to moc růžově nevidím, ale třeba se usměje štěstí. Jako výhodu toho, co jsem prolítal s tím haxem, bych viděl, že poznám prakticky 90% funkčních cheatů.

    Nejvíc jsem aktivní na AWP, na aktivitě ještě zapracuju, teď bylo náročné období, ale nevypadá to nejhůř.

    Současné SID: STEAM_0:1:203082394 - Mám ho od včera, původně jsem chtěl počkat na jarní prázdniny za 2 týdny, ale v mém případě to snad nehraje takovou roli, na NS jsem hrál pod: VALVE_0:0:1334620325

    Díky za Vaše vyjádření, ať už tak, či onak.

  2. #2
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Ahoj, hráče znám ze serveru delší čas. Chování velmi zlepšil, nyní až příkladné, ve hře se vyzná, hlásí, za mě PRO
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  3. #3
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Už jsi admin byl, to mi stačí. Pro.

    Přidej si mě na steamu prosím tě.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Pokiaľ nechceš lietať aj na 1.6 s cheatmi, tak som PRO. Ten VAC ban mi je ukradnutý.



  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    Pokiaľ nechceš lietať aj na 1.6 s cheatmi, tak som PRO. Ten VAC ban mi je ukradnutý.
    Neneee, to už mě omrzelo, respektive jsem našel lepší věci, jak zacházet s časem.

    Jinak díky všem za vyjádření, moc mě to těší.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Jsem stejného názorů jako Burák, admina si tu dělal, pro.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Nemam moc casu, tak to shrnu rychle.

    Aspecta poznam z Kotelny snad od meho zacatku zde a o kvalitach neni pochyb, ale cheatovat jak male dite pred 2 mesici mi neprijde zrovna spravne. Casto v zadostech admini pisou, jak je jejich ban jeste cerstvy a proto jim davaji proti. Kdyz si napise ex-admin o prava, tak to najednou (zatim) nikomu nevadi. Podle me si tu akorat protirecime..

    Je mi jasne, ze tu cheatovat nebudes, z toho nemam strach, ale jedna se mi tu hlavne o ten princip a jakousi krivdu vuci ostatnim..

    Osobne proti tobe nemam nic, ale neprijde mi, ze bys mel dostat prava. I kdyz uz si jakoze dospel, nepresvedcilo me to o tom, ze ses az tak polepsil, jinak bych byl taky Pro, to ale nejsem.

    Tot jen muj nazor k veci..


    DiE

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Jsem taky PRO Admin si to už byl, jen je škoda toho acc
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno DiEAcE Zobrazit příspěvky
    Nemam moc casu, tak to shrnu rychle.

    Aspecta poznam z Kotelny snad od meho zacatku zde a o kvalitach neni pochyb, ale cheatovat jak male dite pred 2 mesici mi neprijde zrovna spravne. Casto v zadostech admini pisou, jak je jejich ban jeste cerstvy a proto jim davaji proti. Kdyz si napise ex-admin o prava, tak to najednou (zatim) nikomu nevadi. Podle me si tu akorat protirecime..

    Je mi jasne, ze tu cheatovat nebudes, z toho nemam strach, ale jedna se mi tu hlavne o ten princip a jakousi krivdu vuci ostatnim..

    Osobne proti tobe nemam nic, ale neprijde mi, ze bys mel dostat prava. I kdyz uz si jakoze dospel, nepresvedcilo me to o tom, ze ses az tak polepsil, jinak bych byl taky Pro, to ale nejsem.

    Tot jen muj nazor k veci..


    DiE
    Špatně jsi to pochopil DiE :) Ten ban byl udělen před 2 měsíci, ale cheatoval jsem 2 roky dozadu. VAC může být udělen i zpětně, klidně si to zjisti, nemám v tomhle důvod lhát.

    Jinak Tvůj názor plně respektuji, chápu že je to velký mínus a taky jsem to zmínil, ale i skrz tohle to má stále nějaké plusy a mám pocit, že bych mohl být svými zkušenostmi přínosem.

  10. #10
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Urcite ta hra a nynejsi problemy stoji za to. Ja zkratka k zaplym hracum nejak nemam respekt a vlidneho slova, vyjadril jsem se uz vyse.

    Vyhorelo tu na tom spoustu solidnich adeptu, byť uz dostali ban i 4 roky zpetne. Bud na kazdeho stejnym metrem, nebo nic. Jedno moje Proti nezmeni konecny vysledek, ale je to spis pro zamysleni nekterych jedincu.

    Nesnazim se na kazdeho potencionalniho triala tahat spinu, jako je tu v mnoha zadostech u adminu zvykem. Prave naopak se snazim zadateli pomoct, pokud si to zaslouzi. Jedna se mi tu jen o tu spravedlivost, ze takhle by to byt nemelo.
    Naposledy upraveno DiEAcE; 16-02-17 v 21:06.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Práva na střílecí servery

    Žádosti chybí jedna velmi podstatná věc. A to... Fotka té přítelkyně.

    Dobře, teď vážně. Pamatuji si, že si tu kdysi pár výstupů měl. Bohužel mě paměť neslouží natolik, abych si pamatoval o co šlo. Ale náborář si to jistě najde a zváží to. Co se týče haxování, v tomto ohledu jsem já celkem benevolentní takže mi to je celkem šumák, ale najdou se jistě jiní kolegové, kteří tak shovívaví nebudou.

    Nevím, mám z tebe takový rozporuplný pocit a trochu strach z té tvé rebelie, jak sám píšeš, že v tobě ještě trochu zůstala. Nicméně za mě bych ti šanci dal. PRO

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Žádosti chybí jedna velmi podstatná věc. A to... Fotka té přítelkyně.

    Dobře, teď vážně. Pamatuji si, že si tu kdysi pár výstupů měl. Bohužel mě paměť neslouží natolik, abych si pamatoval o co šlo. Ale náborář si to jistě najde a zváží to. Co se týče haxování, v tomto ohledu jsem já celkem benevolentní takže mi to je celkem šumák, ale najdou se jistě jiní kolegové, kteří tak shovívaví nebudou.

    Nevím, mám z tebe takový rozporuplný pocit a trochu strach z té tvé rebelie, jak sám píšeš, že v tobě ještě trochu zůstala. Nicméně za mě bych ti šanci dal. PRO
    Fotka přítelkyně je zde: http://www.jpeg.cz/obrazek/ghNQ

    Jinak co se týče vyjádření, za pro díky, od Tebe jsem to moc nečekal, o to víc si toho cením :) Tu rebélii se snažím využívat ve prospěch většiny, čili jsem dospěl do bodu, kdy se biju za názory nejen své, ale i většiny, což je diference oproti dřívějšku.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Práva na střílecí servery

    Marek, Marcek, Marecek

    kde si nechal rozum pri tom haxovani??? U priatelky v nohavickach?????
    Poznam z awp, d2..., zdatny super, aim mas, (predchadzajuce extempore som ja nezazil preto posudzujem podla aktualneho stavu) brain tiez...
    U mna mas PRE
    Naposledy upraveno hanba mi; 17-02-17 v 07:11.

  14. #14
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Odpověď: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Marek, Marcek, Marecek

    kde si nechal rozum pri tom haxovani??? U priatelky v nohavickach?????
    Poznam z awp, d2..., zdatny super, aim mas, (predchadzajuce extempore som ja nezazil preto posudzujem podla aktualneho stavu) brain tiez...
    U mna mas PRE
    Jsme spolu 5 měsíců, ještě jsem jí neznal, když jsem byl takovej vocas :D Díky za pro, cením :)

  15. #15
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: Re: Práva na střílecí servery

    Citovat Původně založeno DarkAspecT Zobrazit příspěvky

    Jinak co se týče vyjádření, za pro díky, od Tebe jsem to moc nečekal, o to víc si toho cením :) Tu rebélii se snažím využívat ve prospěch většiny, čili jsem dospěl do bodu, kdy se biju za názory nejen své, ale i většiny, což je diference oproti dřívějšku.
    Posun v názorech tam je zřetelný, dřív to byl "kritik pro kritiku", teď si píšeme na steamu, společný zájem, nemám problém, a to já hned tak k někomu nezměním názor, mám to v sobě hodně dlouho. Znovu píšu - vhodný kandidát.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •