Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: mod - knife ziadost o prava

Threaded View

  1. #1

    Smile mod - knife ziadost o prava

    Meno - Domino

    Vek - 20

    Ahojte znova som tu po viac ako roku od poslednej ziadosti do AT a chcel by som skusit znova poziadat o prava na knife serveroch
    dovod preco sa chcem stat adminom na knife serveroch? - chcem aby hraci dodrziavali pravidla serveru (a aby sa neurazali cez chat alebo mikraky) rozoznam speedhack od lagov (kedze sam som niekedy poriadny lagger :))) ) knifebot rozoznam akurat tak 50% na 50% casom by sa to zlepsilo isto bog by som mal rozoznat a dalsi dovod je ze vecsinou admini nechodia na hlasenia cez ! aj ked su online (resp aspon neukazuje ze na ziadnom servere nieje aktivny admin ze sa mam pokusit o to neskor) aktivita mi sice na knife serveroch klesla ale to stupne naspet

    moje meno na csku + steamid + ip adresa - 5 pRO*DominoSVK STEAM_0:0:139206698 188.120.10.19 SK

    moje bany - vecsinou na vlastnu ziadost admin pikiii vam to dosvedci + 2 ktore som mal ako nonsteamak o ktorych som nevedel minule (co bolo pravdepodobne zdielanou ip adresou vraj som mal wh a travka hack aj ked do teraz som neprisiel na to aky je ten travka hack) a 1 ban o ktorom viem ze som mal na NS-ku ktory som dostal za nepovolene nastavenie (bolo to koly tomu ze som mal nehorazne lagy a mal som nastavene na awp servery cl_cmdrate 30 a cl_updaterate 20 no to sa hned vyriesilo s adminom a dostal som unban) a pokial viem tak viac banov by som nemal mat na steame (okrem tych co som mal na knife servery na vlastnu ziadost) som nemal ziadne bany

    tak dakujem vopred za kazdu odpoved :)

    PS: viem pisat aj s dlznami a makcenami len to ze sa mi to nechcelo pisat takto (pre tych ktorym bude vadit to ze som pisal bez dlznov makcenov a pod. ... )

    EDIT: ak by nahodou trebalo tak tu su moje statistiky http://stats.csko.cz/statsx2/hlstats...player=4508483

    E2: vsetky ostatne moje mena mate nizsie trochu som patral po hlstats tak tu mate cca moju pribliznu dobu hrania
    Naposledy upraveno DominoSVK; 07-03-17 v 02:03.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •