Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 20

Téma: Britney -adminka-server dust 2 only 4

  1. #1

    *Britny -adminka-server dust 2 only 4

    Podávám stížnost na zneužívání práv adminky *Britny.
    Mluvil jsem ve hře do mikrofonu, ovšem pouze na startu, nebo kdyz jsem byl mrtvý, tim pádem to nemohlo nikoho rušit od připadneho poslouchání zvuků hry. A britny mi vyhrožovala jestli nepřestanu mluvit, tak mi dá ban, přitom mluvení do mikrofonu ani neni proti pravidlům, říkala že je to na otravovaní hráčů ale jelikož jsem mluvil pouze když jsem byl mrtvý a nebo na startu chvilku, než se doběhlo na pozice, tak to nemohlo přece nikoho otravovat..... Tohle je podle mě jasně zneužívání práv, jelikož každý má pravo mi dát Mute přece , i jsem jí to řikal a ona řikala že mi ho nebude dávat, že mi dá ban.No je tohle normální? prosím o vyjádření.
    Ostatní hrači použivají mute, admini misto toho dávají bany?? co to je za spravedlnost?

    Stalo se to zhruba 21:50 na dust 2 only 4, aby jste se mohli podívat na HLTV.

    Děkuji za odpověd knedlo
    Naposledy upraveno knedlo12345; 25-02-17 v 22:45. Důvod: doplnění mapy do názvu téma

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Jan 2014
    Umístění
    Karviná/Brno
    Příspěvky
    1,397

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Když jsi mrtvý, tak plno dalších lidí pořád hraje a soustředí se na hru a mluvení je určitě může otravovat. Taky si tě ale klidně mohli mutnout, případně tě mohla mutnout Britny. Nevím, proč by tohle někdo měl banovat, pokud to teda dotyčný nedělá záměrně, aby otravoval. Každopádně ban vůbec padl, nebo se o něm jen mluvilo ?

  3. #3

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Prostě mi vyhrožovala že mi dá ban pokud nepřestanu mluvit, což prostě je zneživání práv.Hráč neadmin taky použije jen možnost mute a nebude hlasit někoho mluvícího aby dostal kick nebo ban. A jak to bude otravovat hráče ,kteří hrají, když mluvení mrtvého neslyší? To je přece blbost.... Tohle je využívání práv ve vlastní prospěch-zneužítí, neni o tom pochyb!! Kdybych dal mluvil dostal bych ban, takže to berte ,jako že jsem ten ban dostal, jen jsem rozumnej a odešel jsem, jelikož mi uplně zkazila náladu a chut na hraní už jsem neměl....

    A kdyz mluví furt nějaký děcko, nebo má hroznou kvalitu mikrofonu, taky si ho mutne většinou celej tým, ale admini nemusejí a budou dávat bany? Tak zřejmě nová doba a chce to upravit asi pravidla, speciální pro adminy.
    Dodat nové pravidlo, že pokud je na serveru admin, nesmí se mluvit.......Jelikož když neni na serveru admin, každý si kohokoliv mutne a nenapadne ho hlasit aby dostal ban prostě...
    Na každýho stejný metr, jak se říká.... Nebo za chvíli admini budou moci hrát i s cheaty jako další privilegium??
    Další věc když byla britny na serveru, terorista absolutně nešel pro bombu a já řikám, slay a ignorace. Tolerování porušování pravidel? konkrétně neplnení úkolů. Nikdy jsem za tohle neviděl od žádneho admina slay.... a vidám to každý den....
    Naposledy upraveno knedlo12345; 25-02-17 v 22:31. Důvod: doplnění myšlenky

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Otravovať to môže zvyšok, ktorý je tiež mŕtvy. Individuálne si to úplne do podrobna každý hráč nedokáže poriešiť tým, že ti dá mute, nakoľko mnohí ani nevedia, že takýto príkaz je pre nich k dispozícií.

  5. #5

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Říkal jsem to do mikrofonu, at si mě dají mute, kdyby o to měli zájem, přece se zeptají a já bych jim rád odpověděl, ostatně jako jsem to udělal vždy.
    Tohle myslim že je jasná argumentace a můžete si to poslechnout na hltv, že jsem to říkal. A každý normálně přemyšlející člověk, když mu řeknu, at si mě mutne a neví jak ,tak se zeptá..... a ja mu odpovim a nebo to řekne někdo z týmu....

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Nie je to ich povinnosťou. V tomto prípade ich admin môže zastúpiť a vyriešiť to namiesto nich.

  7. #7

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    A co ten argument, že jsem mluvil jen dokud hráči nebyli na pozicích, kde už musejí poslouchat zvuky hry?Nebo jsem byl mrtvý.. Tohle je nehorázná nespravedlnost. Už se jedna děje , že adminovi nemůžu říct ani že je noob nebo že to pokazil slušně řešeno(jinak bych to řekl jinak, ale to si přece adminovi nemužu dovolit říct...), i když to bude pravda, ale admini to říkají, což je urážení hráčů.......Další nespravedlnost. Takže admini mají imunitu na urážky a ještě nemusejí mutovat.

    Za chvíli budou admini hrát s cheaty ,radit si pozice na komunikačních zařížení a bude se to tolerovat?.....Nebo kam až tohle necháte dojít, tohle využívání admin práv ve vlastní prospěch????
    Vám snad někdo hlásí , aby jste chodily na servery banovat hráče co mluví do mikrofonu? Težce pochybuju. A ani o tom není zmínka v pravidlech(/menu), aby se to hlásilo
    Takže řikám chce to nastavit pravidla, pro situaci kdy je na serveru admin a kdy tam není.Ale to už by se museli zvěřejnit nicky adminů. Jinak je to těžce nespravedlivý.....

    Takže od těd , když ani já nemám povinost použivat možnost mute!, mám začít hlásit mluvící lidi do mikrofonu, přes možnost hlášení cheaterů??? Nebo další privilegium adminům?

    NA KAŽDÝHO,STEJNÝ METR MÁ BÝT!!!!
    Naposledy upraveno knedlo12345; 25-02-17 v 22:57.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Denne je niekoľko hlásení, ktorých dôvodom je spam micu. V horších prípadoch, keď je hráč nepoučiteľný, tak obdrží aj ban.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    V první řadě to bylo asi tak, že si došel a okamžitě si tam začal kecat o turnaji, který dneska probíhal a o nějakém hráči, jak se na tom turnaji choval. Neustále si mluvil během hry. Pokud někdo používá mikrofon k tomu, aby si s týmem radil kudy jít, kde jsou enemy, kde jít plant atd, tak to neřeším, ale aby si někdo povídal o turnaji, který s hrou nemá NIC společné, tak to už zasahuju. Navíc to nevadilo pouze mně, ale do chatu psalo více lidí, kteří psali, at si to jdete vyříkat na ts. Banem jsem vyhrožovala až poté, když si nedokázal pochopit, že tohle kecání do hry fakt nepatří. Toto není diskuzní kroužek, ale csko. Ban sem ti nedala, ale klidně bych mohla - mute pro mě slouží, pokud na serveru není admin, který udělá pořádek a nebo hráčovi vysvětlí, aby nezneužíval mik - což si v tvém případě dělal. Ban si ani nedostal, ale aspon ti to tu vysvětlí snad víc lidí, k čemu slouží mik a kdybych byla svině, že tu na mě podáváš stížnost, tak ji píšeš v žádosti o UB a ne zde.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #10

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Další věc, Britny sem několikrát viděl celý kolo kempit na spawnu s awp za teroristy, max přesla od dveří z midu na dveře k longu. A nebyla položená bomba. Někde ležela a britný pro ní nešla, přitom času na položení měla dost..... Tohle se bude adminům taky tolerovat a ostatní hráči za to budou dostávat kicky nebo bany.
    Vzpoměl jsem si na to, jelikož právě od tebe Samco dostal Nahodák cz za tohle ban , po banu přišel, něco ti řekl a dostal další ban za urážení. Že ty se jí zrovna zastáváš se nedivim, když přihlednu, k tyhle okolnosti...... Tohle je spravedlnost? A dneska na tom serveru to dělal hráč-neplnil ukol. a britny to zas tolerovala,i když jsem jí to přes mikrofon řikal, at mu dá slay, tolerovala, jelikož to sama dělá..... Tohle neni fér vůči obyčejným hráčům!!!!!

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Britny sa nezastávam, snažím sa ti to celé vysvetliť. Avšak teraz neviem o ktorom hráčovi hovoríš, za urážanie dávam ja konkrétne jedine mute, pokiaľ sú to nadávky na rodinu, vtedy už tolerantný nie som.

  12. #12

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    V první řadě to bylo asi tak, že si došel a okamžitě si tam začal kecat o turnaji, který dneska probíhal a o nějakém hráči, jak se na tom turnaji choval. Neustále si mluvil během hry. Pokud někdo používá mikrofon k tomu, aby si s týmem radil kudy jít, kde jsou enemy, kde jít plant atd, tak to neřeším, ale aby si někdo povídal o turnaji, který s hrou nemá NIC společné, tak to už zasahuju. Navíc to nevadilo pouze mně, ale do chatu psalo více lidí, kteří psali, at si to jdete vyříkat na ts. Banem jsem vyhrožovala až poté, když si nedokázal pochopit, že tohle kecání do hry fakt nepatří. Toto není diskuzní kroužek, ale csko. Ban sem ti nedala, ale klidně bych mohla - mute pro mě slouží, pokud na serveru není admin, který udělá pořádek a nebo hráčovi vysvětlí, aby nezneužíval mik - což si v tvém případě dělal. Ban si ani nedostal, ale aspon ti to tu vysvětlí snad víc lidí, k čemu slouží mik a kdybych byla svině, že tu na mě podáváš stížnost, tak ji píšeš v žádosti o UB a ne zde.



    Tak to Britny dejte do pravidel, že se do mikrofonu nesmí říkat nic mimo téma hry, jelikož to tam není!!!!! Ale to pak nebudu moct ani pozdravit.... jelikož to je taky mimo hru. Dobrá začnu hlásit každý pozdravení a každou blbost mimo téma hry, že nebudete mít nic jinýho na práci. Jelikož to bych hlásil kažou minutu , že někdo řekne něco mimo téma.... A proč jsi nedala slay tomu hračovi co kempil s awp za katama a nešel pro bombu? jaktože jedno porušení toleruješ a mě hned vyhrožuješ banem? jelikož tu samou věc sama děláš!! Kdyby jsi kecala do mikrofonu, tak by jsi mě za to neprudila taky, je mi to jasný, jenže ty do mikrofonu neřikáš nic, ani neradíš polohy, jen ho zneužíváš na otravování hráčů.. .... Mě jsi do mikrofonu taky říkala věc mimo téma hry, takže jsi mě taky obtěžovala, měl jsem tě za to nahlasit??? Je vidět že meříte dvojím metrem fakt..... Mě to tvoje mluvení totiž otravovalo( a to je porušení pravidel)zkazila si mi náladu, přitm su mohla dát mute.. a jelikož ani já nemám povinost používat mute , tak jsem tě měl nahlásit podle toho co mi tady píšete!!!! Tohle je spravedlnost?? zamyslete se nad tím bože....Takže když admin bude využívat bugy mapy, scripty, logicky bude to tolerovat i u druhých? , když se toleruje kempení bez položení a urážení, ale adminovi člověk nemůže řict ani prd....... Začnu teda navádět hráče, aby nahlašovali každýho hrače co řekne do mikrofonu, něco mimo téma a ten váš nahlašovací system se zahltí a zhroutí a nebo budete to ignorovat.... Je tohle ta cesta kterou vidíte??? Jelikož takhle to chápu z vašeho psaní...
    Naposledy upraveno knedlo12345; 25-02-17 v 23:26.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    Wipo beru do ruky fakt málokdy, na csku snad funguje něco jako "strategický čas" já nevím jak dlouho tu hru hráš, ale při full serveru je prostě nesmysl rushovat, když půlka T ještě nakupuje, skoro neví co je plant, kde jít plant, tu hru se učí. Takže musíš u toho aji trochu přemýšlet a vytvořit nějakou strategii, abys vůbec mohl položit, nebo eliminovat co největší počet enemy. To že stojí celou dobu na spawnu a jen se pohnu kousek, to je tak max prvních 20s. Na plant je 1,45 času. Takže si to odečti. Každý ví co občas na tom serveru hrá za lidi co to ani neumí, to je mám banovat? Dávám aji občas slay, kick, ale to už musí fakt toho zneužívat. Nebudu se tu s tebou hádat. Nejsem moc začupěný typ, sama dost rushuju, plantuju. Prostě někdy se u té hry musí aji přemýšlet a pokud CT rushnout, tak si na ně snad počkám. Ez

    Citovat Původně založeno knedlo12345 Zobrazit příspěvky
    Tak to Britny dejte do pravidel, že se do mikrofonu nesmí říkat nic mimo téma hry, jelikož to tam není!!!!! Ale to pak nebudu moct ani pozdravit.... jelikož to je taky mimo hru. Dobrá začnu hlásit každý pozdravení a každou blbost mimo téma hry, že nebudete mít nic jinýho na práci. Jelikož to bych hlásil kažou minutu , že někdo řekne něco mimo téma.... A proč jsi nedala slay tomu hračovi co kempiš s awp za katama a nešel pro bombu? jaktože jedno porušení toleruješ a mě hned vyhrožuješ banem? jelikož tu samou věc sama děláš!! Kdyby jsi kecala do mikrofonu, tak by jsi mě za to neprudila taky, je mi to jasný, jenže ty do mikrofonu neřikáš nic, ani neradíš polohy .... a Mě jsi do mikrofonu taky říkala věc mimo téma hry, takže jsi mě taky obtěžovala, měl jsem tě za to nahlasit??? Je vidět že meříte dvojím metrem fakt..... Mě to tvoje mluvení totiž taky otravovalo( a to je porušení pravidel) a jelikož nemám povinost používat mute , tak jsem tě měl nahlásit podle toho co mi tady píšete!!!!
    Můžeš mluvit do miku, ale jak říkám, co se týče hry, nevím co na tom nechápeš. Jako že tam dojdeš vykládat během hry, když všichni hrají co bylo na turnaji, jak se tam hráč choval apod, to snad nemá s hrou nic společné :D A to že sem mluvila mimo hru bylo jen že jsem tě napomínala. Jinak hltv - bud rád, že na něm nefunguje zvuk, nebo si šel sám proti sobě.
    Naposledy upraveno Britny; 25-02-17 v 23:21.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14

    Odpověď: Britney -adminka-server dust 2 only 4

    No to by jsem nešel sám proti sobě, to lžeš. Možna na začátku, ale po napomenutí jsem pokaždý než jsem došel ke dveřím na long nebo před katy tak jsem přestal mluvit.... a nebo jsem mluvil jen mrtvý.. Však ta kolonka u hračů napravo ve prostřed obrazovky, že mluví a nebo u mě ta svitící nad hráčem by vidět bejt mohla, i když tam nebude zvuk , to jen hádám, nevím....

    Zase lžeš, kempila jsi celý kolo od začátku do uplnýho konce bez snahy o plnění ukolu, kempila jsi od místa kde se střeží mid dveře a jen si přešla ten kousek ke dveřím na long, bomba ležela na zemi a ty jsi pro ní nešla a tím jsi porušovala pravidla a kámoš náhoda cz za tohle dostal ban. Takže admini můžou hrát na osobní score, a týmový score je nezajimá?? hodně spravedlivý.......... Takže je to jasný admini můžou porušovat pravidla(urážet hráče, kempit bez položení, nebo si šetřit wipko za ct bez defusu atd...), ostatni hráči za to dostavaj kicky a bany...... Takže si ještě stáhněte scripty a radtě si polohy přes komunikační programy, využivejte bugy, at využijete vašich práv k tomu porušování pravidel........ a ostatním dávejte bany. Jestli to už tědka neděláte??? super to tu vedete teda, to se musí nechat... Jak k tomu my obyčejní hráči přijdem, když něco vidíme u admina, tak to uděláme, stejně a my za to dostanem ban? gratuluju vám zřejmě máte imunitu jako poslanci....

    A mě je 27 a csko sem začal hrát ve dětských letech, to už nevím kdy přesně,ale hrával jsem i cs 1.4(když1.5 nebyla), hrál jsem ho tak minimálně 5 let každodenně několik hodin, pak pausa několik let(hral jsem jiný hry) a těd hraju 4 měsíce ,.Dřív jsem hrával turnaje, jezdil po PG hernách,chodil na lan party,učil se od nej českej hráčů s kterejma jsem byl v hernách, byl jsem v českomoravskym svazu progamingu, takže mě prosimtě nepoučuj o strategických časech atd. pamět a mozek mi slouží....Akorát už mi to nejde tak jako dřív(i když se furt zlepšuju,když se kouknete na můj profil na graf), zhoršil se reflex i oči ,atd,ale to hold každýho postihně v jinou dobu... a tebe to taky postihne, stejně jako každýho......
    Naposledy upraveno knedlo12345; 26-02-17 v 00:00.

  15. #15
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2017
    Příspěvky
    2

    Odpověď: *Britny -adminka-server dust 2 only 4

    ako bol som na servery keď sa rozoberalo práve toto, knedlo hovoril iba buď keď zomrel alebo na začiatku kola, neviem čo je na tom zlé a prečo mu chcela dať Britney ban, keď na servery hrajú 12 ročné decká a tam hučia do mikrofónu tak každý si ich mutne a pohode, nikto im nedáva ban tak nechápem prečo odrazu z ničoho nič keď knedlo nerobil nič zlého, tam dojde Britney začne sa mu tam vyhrážať že mu dá ban :) proste WTF ? :D

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •