Strana 2 z 3 PrvníPrvní 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 42

Téma: Žádost o práva

  1. #16
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno ZEUS Zobrazit příspěvky
    No, máš ban na VAC, tudíž, kdyby se ti práva teoreticky daly, tak by ses stejně na Kotelnu nepřipojil. Musel by sis zakoupit novej steam.
    http://steamcommunity.com/profiles/76561197965847205
    Promin, ale za máš ne za ten steam

    Pokud by sis pořídil novej steam, tak bych byl ano.


    + http://steamcommunity.com/groups/kkkktelna Je to skupina ve který seš, což teda není moc dobrý.
    Myslim ze o tom banu psal a vysvetlil jak to s nim je. Jinak s tou grupou, taky mi prisla pozvanka, jenze ja vim co to znamena, coz Flop treba vubec vedet nemusi. Taky se tu nikdy nikdy neprezentoval do zadne ze "skupin". Já Flopa beru jako solidního hráče, pokud na něho někdo najde nějakou špínu, vysvětlí to bud sám, nebo já, pokud se to bude týkat Kotelny.
    Naposledy upraveno apach29; 25-02-12 v 22:02.

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Myslim ze o tom banu psal a vysvetlil jak to s nim je. Jinak s tou grupou, taky mi prisla pozvanka, jenze ja vim co to znamena, coz Flop treba vubec vedet nemusi. Taky se tu nikdy nikdy neprezentoval do zadne ze "skupin". Já Flopa beru jako solidního hráče, pokud na něho někdo najde nějakou špínu, vysvětlí to bud sám, nebo já, pokud se to bude týkat Kotelny.
    To je sice pěkný, že to vysvětlil, ale nemění to na situaci, že ten steam má zabanovanej, tudíž nemůže hrát na serverech, které chrání VAC. Co se týče pozvánky, tak se do žádný skupiny nepřipojím, pokud jí neznám a neověřím si, co vůbec znamená.

  3. #18
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva

    Akože žiadať o práva na zabanovanom steame....to je fakt parádička.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  4. #19
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žádost o práva

    Zabanovaný steam, za mě NE.

  5. #20
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva

    Ako nechápem tú logiku? Takže sa urobí "perfektná" výnimka a dajú sa práva na VAC zabanovaný steam? To je trochu moc Off nápad.

    Keby bolo po mojom, je to locknuté hneď. Ale nechám to ak by dostal niekto nejaký prevratný nápad.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  6. #21
    Stálý člen Avatar uživatele AnnoyingGreg
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Usti nad Labem
    Příspěvky
    761

    Re: Žádost o práva

    Zapomínáš, že tu již jeden admin cheatující na kotelně "adminuje". Myslim, že tenhle člověk si to zaslouží 200x víc.
    Možný řešení: 1. Lock žádosti 2. Dat mu prava na novej steam.

    EDIT: + nechápu proč seš v té skupině, když tu chceš práva.
    Naposledy upraveno AnnoyingGreg; 25-02-12 v 23:01.

  7. #22
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o práva

    No sice nejsem zbehlej v tom jak to chodi se zabanovonym steam uctem, ale podle mne to bude asi tak, ze s nim nebude moci hrat. Coz se nedeje, hraje na nem stale a nemeni ho, na rozdil od jinych fake zadatelu.
    Reason je na vas, jen si myslim, ze prijit o admina tohoto formatu je vas fake. Nemikovy zabanovany steam ucty by jsme taky mohli brat v uvahu pri jeho zadosti, kdyby nam dal k dispozici jeho historii banu na vsech serverech. Muj nazor, a to se nemusi vsem libit, je ten, ze hrac kvalit Flopa, kterej zada o prava by si Kotelna nemela nechat ujit stejne, jako "vymodleny" prava Zomiebota.

  8. #23
    Kotel
    Guest

    Re: Žádost o práva

    Podle logu se na server pripoji, takze ma asi ban na jinou hru. Ta skupina, se mi nelibi. nikdo z ty skupiny nema zajem o zlepseni situace na kotelne, naopak.
    Naposledy upraveno Kotel; 26-02-12 v 00:41.

  9. #24
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    No sice nejsem zbehlej v tom jak to chodi se zabanovonym steam uctem, ale podle mne to bude asi tak, ze s nim nebude moci hrat. Coz se nedeje, hraje na nem stale a nemeni ho, na rozdil od jinych fake zadatelu.
    Reason je na vas, jen si myslim, ze prijit o admina tohoto formatu je vas fake. Nemikovy zabanovany steam ucty by jsme taky mohli brat v uvahu pri jeho zadosti, kdyby nam dal k dispozici jeho historii banu na vsech serverech. Muj nazor, a to se nemusi vsem libit, je ten, ze hrac kvalit Flopa, kterej zada o prava by si Kotelna nemela nechat ujit stejne, jako "vymodleny" prava Zomiebota.
    Tak mi ty zabanovane ucty najdi a sem mi je vypiš, jsem na to zvědavej.

  10. #25
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o práva

    Nejsem medium, ani neumim vestit z karet nebo kavovyho logru. Dej sem ID vsech svych steamu co jsi kdy mel a pak ti to vypisu.

  11. #26
    Expert člen
    Datum registrace
    Oct 2011
    Příspěvky
    447

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno apach29 Zobrazit příspěvky
    Nejsem medium, ani neumim vestit z karet nebo kavovyho logru. Dej sem ID vsech svych steamu co jsi kdy mel a pak ti to vypisu.
    Vis, ze mam zabanovany ucty, tak si to nějak zjistit musel, ale věštit neumíš, že by to co si řekl bylo bez důkazů?

  12. #27
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o práva

    Nj, je to bez dukazu, ale narozdil od Flopa jsem te na vlastni oci videl haxovat. Tak si to preber.

  13. #28
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Žádost o práva

    Jasne jak inak dpc. Podme preberat na 5 strán to, či nemik cheatoval alebo nie a bude to super. To čomu sme sa chceli vyhnut v ziadostiach mame naspat. GJ guys

    K veci: Pride mi to ako keby chcel ist muz do Feministickej strany.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  14. #29
    Zhoblovanej totem Avatar uživatele apach29
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    1,933

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Jasne jak inak dpc. Podme preberat na 5 strán to, či nemik cheatoval alebo nie a bude to super. To čomu sme sa chceli vyhnut v ziadostiach mame naspat. GJ guys

    K veci: Pride mi to ako keby chcel ist muz do Feministickej strany.
    Zblokujte Nemikovi prizpivat k zadostem a predejs flamu.
    Pokud nemas nic k zadosti, delete offtopic vcetne mych. THX

  15. #30
    Ex-admin Avatar uživatele Flopsaid
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Hnědákov ;)
    Příspěvky
    547

    Re: Žádost o práva

    Citovat Původně založeno t.twisted Zobrazit příspěvky
    Co studuješ na Mendlovce?

    Studuju Arboristiku ( Péče o dřeviny rostoucí mimo les )




    Citovat Původně založeno Charon35 SVK Zobrazit příspěvky
    Akože žiadať o práva na zabanovanom steame....to je fakt parádička.
    ale já mám heklej Css steam nikoliv 1,6 ...


    edit by ZEUS: Používej tlačítko EDIT vpravo dole
    Naposledy upraveno ZEUS; 26-02-12 v 12:24.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •