Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Sťažnosť na admina DetektoR

  1. #1

    Sťažnosť na admina DetektoR

    Zdravím mám sťažnosť na DetektoRa:Dal mi ban za to že som obťažoval zapnutého hráČa+toho čo obchádzala Pban,pozoroval toho hráča či není zapnutý ale podla neho při nebol,dal asi cca 10hlav cez stenu bez toho aby ma videl(zapnutec).Takuto chybu urobil DetektoR už pár krát jako napr.Hráč mál WH+AB,spectoval ho "nic nemá" ptm boom Pban.ďakujem za vyriešenie.

  2. #2

    Odpověď: Sťažnosť na admina DetektoR

    Za 1. Ak máš pocit ,že je hráč zapnutý nahlás ho mne alebo v hre cez ! (hráča som spectoval + nové csko a žiadne číty neboli preukázané)
    2. Keď si neni spokojný s verdiktom ,že nemá nič máš ho natočiť a hodiť na forum
    3. Neústále navážanie sa do hráča a nadávanie do kktov .. najprv bolo riešené upozornením (nepomohlo) , umlčaním(nepomohlo) tak som ti dal ban aby si sa spamätal
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  3. #3

    Odpověď: Sťažnosť na admina DetektoR

    Za 1.Nenadaval som mu do kkto atd..
    Za 2.Máš niaky dokaz že nemá cheaty???

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Sťažnosť na admina DetektoR

    Nová doba. Dnes se musí dokazovat že někdo cheaty nemá, ne naopak. :D
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #5

    Odpověď: Sťažnosť na admina DetektoR

    Citovat Původně založeno michaljr9 Zobrazit příspěvky
    Za 1.Nenadaval som mu do kkto atd..
    Za 2.Máš niaky dokaz že nemá cheaty???
    1. Pridáme za klamstva ďaľšie 3 hodiny ?
    2. Nevyjadrujem sa radšej :D
    Naposledy upraveno Detektor; 07-03-17 v 15:30.
    Je mi fuk tvůj ksicht, je mi fuk tvoje bitch, je mi fuk tvůj biz,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!
    Je mi fuk tvůj klip, je mi fuk tvůj styl, je mi fuk tvůj shit,nevím, jestli rozumíš česky, je to tak prostý, říkám to po stý, seš mi fuk!



  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Sťažnosť na admina DetektoR

    Ak je hráč zapnutý, zbytočne ho netreba provokovať a urážať ho, aby sa náhodou nevyplašil. Admin, príde na hlásenie, možného podozrivého hráča vždy prekontroluje a podľa toho následne robí ďalšie úkony. Vie čo má robiť, dirigovať ho absolútne nie je potrebné.
    Ak si však myslíš, že admin sa v posúdení daného hráča mýli, môžeš si založiť sťažnosť s demom spomínaného potencionálneho cheatera sem na fórum, kde ho môžu prekontrolovať aj ďalší admini.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •