Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 31

Téma: Protector

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Protector

    Zdravim. Chcel by som sa spytať či by sa nedal nerfnuť trošku ten protector... strašne OP classa... stači level ani nie 50 s jednym dobrym itemom a už si rozdava 200 napohodu (ked to vie aspon trošku hrať)

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Protector

    Ale musíš umět střílet. To že potkáš 1 playera co to umí a vyndává tě, tak nemůžeš hned břečet, musíš mu čelit v plné síle a odhodlání aspoň to skusit.

    Jinak nechal bych to tak. moj názor teda.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Protector

    jak často si tam nehral?... stava sa mi to furt ked pride prot a ma lvl aspon 40... je to proste pridrbane OP... jeden ma prota 100 a granatom ti rozdrbe 250 hp napohodu... lvl 40 prot si nabehne na FI meda lvl 60 snipera 100 čo ho trafi minimalne raz on to prežije a ešte si roz**** cely team na pohodu a ostane mu skoro full.... a to mu každy dal kopu striel.. často si ja rozdavam 100+ bez problemov ale s protom mam vždy problem

    teraz hrajem na servru rozdavam si tam každeho... pride proti mne prot zabijem ho jedine že sme 2 minmalne... a prosim neodpisujte tí čo hrajete prota lebo každy vie že si ho budete chraniť

    Citovat Původně založeno Kotlys Zobrazit příspěvky
    To že potkáš 1 playera co to umí a vyndává tě, tak nemůžeš hned břečet, musíš mu čelit v plné síle a odhodlání aspoň to skusit.
    lol... malokedy sa mi stava že dostanem rage jak proti protovi... a to nie je len jeden player ale skoro všetci a ja sa mu snažim čeliť aj kktom ale to proste nejde... teraz (ked to pišem) išiel proti mne rush... dal ma na jednu hlavu s M3... išiel proti protovi.. jedna hlava z blizka a neubral mu skoro nič... (prot bol o 30 lvlov vačši asi)
    Naposledy upraveno Samco; 01-04-17 v 22:38. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: Protector

    Citovat Původně založeno behindyou Zobrazit příspěvky
    teraz hrajem na servru rozdavam si tam každeho... pride proti mne prot zabijem ho jedine že sme 2 minmalne... a prosim neodpisujte tí čo hrajete prota lebo každy vie že si ho budete chraniť
    Já prota nehrál a nehraju, ale asi začnu, když vidím, jak to některé sere.
    Kvuli tvemu pošramocenému egu, že tě někdo vyndal s protem, se ta classa nejspíš nezmění podle tvých představ.
    Ps : zkus někdy editovat příspěvky.
    Naposledy upraveno teecko; 31-03-17 v 22:11.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #5

    Odpověď: Protector

    Musíš mu dát šišku.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Protector

    hej toš hrával jsem to dávno no, vyzkoušel jsem všechny classy a přišlo mi to vklídu, skusím si rozehrát protektora a za týden tu dám koment a uvidíme :D musíš přímo mezi voči střílet, dávky a nezahraje si borec .

    E: jinak rozjel jsem toho protectora, mám už 10 lvl a dával jsem hráče kteří měli 30 až 100 lvl :D stačí kropit po 4 nábojech do hlavy easy win. Borec na mě bral classy z větším lvlem a nic neudělal :D :D břečel jak malej
    takže můžu říct, že je trošku ope, kvůli těm granátum, flashem jsem měl větší převahu.
    Naposledy upraveno Kotlys; 01-04-17 v 09:57.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Protector

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Já prota nehrál a nehraju, ale asi začnu, když vidím, jak to některé sere.
    Kvuli tvemu pošramocenému egu, že tě někdo vyndal s protem, se ta classa nejspíš nezmění podle tvých představ.
    Ps : zkus někdy editovat příspěvky.
    ... pisal som to priebežne a aby to nebolo matuce tak som to pisal oddelene.. začni si hrať koho chceš... ego nemam veľke ale POCHOP - stava sa to praivdelne jak tam pride nejaky prot... a nenadavam nanho len ja ale cely server ked si rozdrbe cely team beztoho aby mu ubrali takže nie som sam len ostatnym sa tu nechce pisať a neviem čo mysliš tym egom lebo ja hocikedy si rozjebem team 100+ hračov aj ked s problemami a vobec neklamem :)) nepiš radšej ked ma ani nepoznaš a ty grakon šišky som mu dal asi 5 a až potom padol... aj to bolo iba preto lebo mal ubrate + to som mal skoro full int a pluky

    E: to že som si tam rozdaval každeho okrem prota sa možeš spytať tommyho... ked si pamata na včerajšok tiež by ti mal povedať to iste (on bol ten prot a bol o 100 lvlov menši než jeden med (+ ja 60 s FI) a dal si ho na pohodu... nie je to ego c: skus sa to naučiť rozoznať
    Naposledy upraveno behindyou; 01-04-17 v 15:11.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: Protector

    Protekt je dobra klasa a da sa zabiť raz dva.neviem jak si na tom z aimom ale asi ne najlepsie.
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Protector

    Citovat Původně založeno nikt0 Zobrazit příspěvky
    Protekt je dobra klasa a da sa zabiť raz dva.neviem jak si na tom z aimom ale asi ne najlepsie.
    nie najlepšie ale to skoro nikto ale zas ani nie najhoršie..... si zober prot lvl 40 ma rozdrbal a ja som mal skoro full int (možno 10 mi chybalo) s plukami a som ho nedokazal dať ani nahitovaneho čo mu zrušilo cely nts a pritom som mu ubral možno 30 hp... je to OP proste... a neviem sice jak často tam hraješ ale asi nie často ked napišeš dačo take... a prota 200 by dokazali zabiť minimalne 2x 200 s veľkym skillom... a ty ked si hral prota a on bol jediny s kym si niečo dal tak samozrejme že ho nechceš dať preč

  10. #10
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    426

    Odpověď: Protector

    Citovat Původně založeno behindyou Zobrazit příspěvky
    Zdravim. Chcel by som sa spytať či by sa nedal nerfnuť trošku ten protector... strašne OP classa... stači level ani nie 50 s jednym dobrym itemom a už si rozdava 200 napohodu (ked to vie aspon trošku hrať)
    Prot a "strašně op classa?"
    Co takový max lvl medic? Aj na levelu 50 ze správnýma statama uděláš paseku velkým levelům.
    Co takové commando? To už op není? Když nemaj FS/Sapp, tak comm je nezastavitelný..

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele Connan
    Datum registrace
    Oct 2014
    Příspěvky
    95

    Odpověď: Protector

    Si prostě slabej, víc za tím nehledej, prot je lepší než některé classy(i když nejvíc unbalanced classa je medic ehm ehm), jediná op věc je to, že s vysokým lvlem vydrží a je zároveň i rychlej, takže kdyby to mělo nějakých -30 kon tak by to trošku odpovídalo, ale to, co tu všichni píšete, z toho skoro pláču smíchy, nejdřív je tu behindyou, kterej tvrdí, že prot lvl 50 si vyndavá lvly 200 s prstem v nose, pak tu přijde nějakej Kotlicek, co si vyexpí prota lvl 10 a vyndavá lvly 100 jak nic. Takže abych vám to shrnul, protože i když podle mě je nejvíc op, že má kulomet a kondici, ale to vám nevadí, tak bych spíš řekl, že jste uplakaný, protože neumíte střílet(ono to na codu, co si pamatuju, byla vždycky bída), takže asi nejlepší řešení je hrát commanda, protože jak je známo, hráči, co netrefí stodolu, hrají commanda. Stačí někde čekat za dveřmi a těšit se až si konečně kliknete na myš a zabijete kohokoliv s jakýmkoliv lvlem.
    'Mr.N0b0dy : Protože Pn, pluky apod. na snipera fakt moc nevyužiješ'

  12. #12
    Stálý člen (Berzox) Avatar uživatele ^nismo
    Datum registrace
    Mar 2015
    Umístění
    ty povec
    Příspěvky
    426

    Odpověď: Protector

    Citovat Původně založeno Connan Zobrazit příspěvky
    Si prostě slabej, víc za tím nehledej, prot je lepší než některé classy(i když nejvíc unbalanced classa je medic ehm ehm), jediná op věc je to, že s vysokým lvlem vydrží a je zároveň i rychlej, takže kdyby to mělo nějakých -30 kon tak by to trošku odpovídalo, ale to, co tu všichni píšete, z toho skoro pláču smíchy, nejdřív je tu behindyou, kterej tvrdí, že prot lvl 50 si vyndavá lvly 200 s prstem v nose, pak tu přijde nějakej Kotlicek, co si vyexpí prota lvl 10 a vyndavá lvly 100 jak nic. Takže abych vám to shrnul, protože i když podle mě je nejvíc op, že má kulomet a kondici, ale to vám nevadí, tak bych spíš řekl, že jste uplakaný, protože neumíte střílet(ono to na codu, co si pamatuju, byla vždycky bída), takže asi nejlepší řešení je hrát commanda, protože jak je známo, hráči, co netrefí stodolu, hrají commanda. Stačí někde čekat za dveřmi a těšit se až si konečně kliknete na myš a zabijete kohokoliv s jakýmkoliv lvlem.
    Přesně tak jak píšeš.

  13. #13
    Pokročilý člen Avatar uživatele nikt0
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Sk
    Příspěvky
    143

    Odpověď: Protector

    Každa klasa je svojim spôsobom OP. Taky saper daš full ink nekde zakempiša bude. Alebo taky demo ked maš lvl 50 tak daš polovicu serveru len z dynamitom. Sem tam zajdy na aim server a uvydiš pojde to

    Jak sa voláš v hre mam prota len 103 tak vyskušame tvoj aim a potom vyskúšame aj ine klasi
    Naposledy upraveno Samco; 01-04-17 v 22:53. Důvod: používaj EDIT / zlúčené
    Čo je vác, na bicykli vysmáty. Alebo v bavoráku K.O, nevyspatý. Najlepšie by to bolo skombinovať, ja viem, ale nedá sa.

  14. #14
    Pokročilý člen Avatar uživatele behindyou
    Datum registrace
    Dec 2015
    Umístění
    Doma
    Příspěvky
    104

    Odpověď: Protector

    Citovat Původně založeno nikt0 Zobrazit příspěvky
    Každa klasa je svojim spôsobom OP. Taky saper daš full ink nekde zakempiša bude. Alebo taky demo ked maš lvl 50 tak daš polovicu serveru len z dynamitom. Sem tam zajdy na aim server a uvydiš pojde to

    Jak sa voláš v hre mam prota len 103 tak vyskušame tvoj aim a potom vyskúšame aj ine klasi
    ty sa hlavne nauč gramatiku a ano je OP ale da sa proti nej aspon nejak... prot ma 100 naboje (niečo ako mega zasob.) ma flash2x,HE,smoke, ma šancu vyhnuť sa rakete može deaktivovať miny od sappa alebo dačo take nie som si isty a ešte jedno ale už neviem... žiadna klassa toho nema toľko čo prot

    nismo- o tom medovi viem sam ho mam 60 a dosť si toho davam ale nie vždy... commando je skor slaba klass ... šak jak si pisal stači med čo vie hrať s dobrymi statmi

    Citovat Původně založeno Connan Zobrazit příspěvky
    Si prostě slabej, víc za tím nehledej, prot je lepší než některé classy(i když nejvíc unbalanced classa je medic ehm ehm), jediná op věc je to, že s vysokým lvlem vydrží a je zároveň i rychlej, takže kdyby to mělo nějakých -30 kon tak by to trošku odpovídalo, ale to, co tu všichni píšete, z toho skoro pláču smíchy, nejdřív je tu behindyou, kterej tvrdí, že prot lvl 50 si vyndavá lvly 200 s prstem v nose, pak tu přijde nějakej Kotlicek, co si vyexpí prota lvl 10 a vyndavá lvly 100 jak nic. Takže abych vám to shrnul, protože i když podle mě je nejvíc op, že má kulomet a kondici, ale to vám nevadí, tak bych spíš řekl, že jste uplakaný, protože neumíte střílet(ono to na codu, co si pamatuju, byla vždycky bída), takže asi nejlepší řešení je hrát commanda, protože jak je známo, hráči, co netrefí stodolu, hrají commanda. Stačí někde čekat za dveřmi a těšit se až si konečně kliknete na myš a zabijete kohokoliv s jakýmkoliv lvlem.
    som slabej... nechcem aby to znelo proste nejak egoisticky ale proste vačšina plače lebo ich tam davam (aspon vačšinou)... med nie je OP len je silny a hlavne ma nizky recoil to je tak všetko... zober si prota... 1 level a ma 160 HP obranu asi 20+% a kond na 0 aspon si myslim... a ked mi neveriš, zase, spytaj sa tommyho je lvl 40 a znicil tam cely team behom par sekund ked na nas nabehol a naš tym tvorilo asi 5 hračov s lvlami vačšimi jak je on... ale samozrejme že hrač ktory s ničim inym nevie si ho bude braniť... a ja si nemyslim že som najhorši v aimu no ale to už je tvoja vec...
    Naposledy upraveno Samco; 02-04-17 v 10:58. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Odpověď: Protector

    nic proti boys, ale zabíjel jsem za protectora na 12 lvlu medica a commandera na 100 lvlu jak nic, stačí umět z těžákem a dáte si všechno :D
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •