Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 26 z 26

Téma: spisovatel --> ImGustak

  1. #16
    Terminátor Avatar uživatele FizzyBubble
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    NIKOLETINO SRCE
    Příspěvky
    1,095

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    3 týdny za dání HVD jako obyčejnej mód jsou moc, max. týden, a to už je podle mě strop.

    E: Spisovateli, místo řešení banu, nahoď další dílo do tvého uměleckého threadu Tvůrčí psaní, které jsi slíbil na 2.4. , dnes je jíž 5.4., a stále nic :(
    Naposledy upraveno FizzyBubble; 05-04-17 v 14:09. Důvod: chvilkapoezie
    Každý dělá chyby, i moje PRYNCEZNA.

  2. #17
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    Ahoj, díky za vyjádření ohledně zákazu. Jak již po několikáté připomínám, šlo o to, že ten hromadný volný den byl dost možná oprávněný, vzhledem k neschopnosti druhého dozorce. Navíc do té doby, než se to dořeší, tak už ten týden uplyne.

    Co se psaní týče mám toho teď trochu více, pomáhám bratrovi na jednom projektu, ale pokusím se dnes večer něco dalšího přepsat.

    E: Musím přeci řešit můj neopodstatněný trest. Přeci jenom mám nejlepší příležitost, jak se lidově říká *nahuntit* příspěvky a stát se *stálým členem.* To si samozřejmě dělám legraci, o *titul* na fóru nejde, spíš je to jakási *vizitka* ten banlist a další zbytečný a bezdůvodný ban již nechci. Už tak tam mám několik krátkých, způsobených neznalostí pravidel.
    Naposledy upraveno spisovatel; 05-04-17 v 14:43.

  3. #18
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    Zdravím,

    z mého neoprávněného trestu již uběhl téměř týden a od posledního příspěvku v této žádosti dalších osmačtyřicet hodin. Tímto bych chtěl upozornit daného administrátora na vyjádření dalších správců jailbreak serverů, kteří potvrdili, že zákaz je nepřiměřený a touto dobou by již mělo nastat jeho zrušení. Svou obhajobu jsem zde přednášel už několikrát, ale znovu opakuji:

    Dostal jsem zákaz za to, že jsem spustil hromadný volný den, jelikož jsem nevěděl kolik *free killů* v minulém kole bylo.

    Toto není důvod k žádnému trestu, při nejhorším by mělo následovat upozornění. Dle výpovědi zkušenějších hráčů se v přítomnosti mnoha administrátorů stalo, že dozorce, jež měl v daném kole dát volný den pouze jednomu vězni, omylem spustil hromadný volný den a nebyl nijak potrestán, i když, na rozdíl od mého případu, bylo jasné, že volný den měl dostat pouze jeden hráč.

    Navíc, jak jsem již rovněž avizoval, pravidla výslovně nezakazují spuštění hromadného volného dne v případě, kdy nebylo více než třech *free killů.* Takže se rozhodně nejednalo o porušení pravidel.

    Prosím o finální vyřešení mé žádosti.
    S přáním hezkého dne,
    spisovatel.

  4. #19

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    Za tvoji neschopnost ti nikdo nemůže.
    Jestli nejsi schopnej si zjistit, kolik bylo freekilů, tak nevím, co chceš dělat u CT.
    Délka banu je na banujicím adminovi a jestli se rozhodl dát tři týdny tak se ta rozhodl. Už tu dostali hráči delší bany za menší prkotiny.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  5. #20
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Jestli nejsi schopnej si zjistit, kolik bylo freekilů, tak nevím, co chceš dělat u CT.
    Tím chceš říci, že když třeba budeš AFK poté, co v minulém kole zemřeš, na začátku dalšího kola se zeptáš druhého dozorce kolik má být volných dnů, a on ti nic neřekne, tak nemáš co dělat u dozorců? Spíše ten, co není schopen Ti říci, kolik bylo free killů v minulém kole, tak nemá co dělat u dozorců.

    Jak jsem již několikrát avizoval, zákaz je zcela bezdůvodný a nepatřičný a vzhledem k tomu, že jsem již více než týden trpělivě čekal na řešení, přestává se mi přístup daného administrátora líbit, jelikož mi není schopen ani odpovědět ani na slušnou soukromou zprávu, a tím pádem začínám zvažovat podání seriózní stížnosti.

  6. #21

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    K CT se chodí hrát, ne afkovat
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    Čti si pořádně, co jsem napsal:

    Citovat Původně založeno spisovatel Zobrazit příspěvky
    Tím chceš říci, že když třeba budeš AFK poté, co v minulém kole zemřeš...
    Ne všem se chce čekat několik desítek minut na nové kolo, a tak si odskočí na toaletu, prohlédnou příspěvky na sociálních sítích nebo odpoví na zprávy na steamu, věříc přitom, že ostatní dozorci další kolo sdělí veškeré důležité informace, jako například i fakt, kolik vlastně free killů bylo v předcházejícím kole.

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,540

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    K CT se chodí hrát, ne afkovat
    To je docela chabý argument od někoho, kdo za dob ještě ani ne spešla i spešla (ted už nevím) dost afkoval a ještě sem ho na to upozornovala :)

    Ban je nesmyslně dlouhý 3 týdny za HVD a nějaké nepřímé důkazy od hráčů, už čeká dost dlouho, takže jsem za UB - nejlíp aby to vyřešil Pepa, nebo kdo má přístup do banlistu místo banujícího admina.

    Spisovatel - sám si tu buduješ dost špatné jméno svýma příspěvkama, je to sice nefér, ale bohužel dost lidí i adminů je na takové lidí háklivých a ne všichni dokážou posoudit tvou žádost objektivně.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #24
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    Dáte si do pravidel milion věcí a pak to nechcete řešit. Ban zrušen.

  10. #25
    Banned
    Datum registrace
    Mar 2017
    Příspěvky
    43

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    Děkuji za vyřešení, snad se to již nebude opakovat.

    Můžete uzamknout a přesunout do archívu.

    Přeji hezký den.

  11. #26
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,947

    Odpověď: spisovatel --> ImGustak

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •