Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Ban za nic

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Ostrov Nad ohří
    Příspěvky
    30

    Ban za nic

    Jenom chci napsat , že na jednou ze serverů nove spuštěních sem hrál (nebyl z kotelny) , přesněji to byli Furien . No a já sem vypálil jen tak a on mi zrovna do střeli skočil jeden Admin a hned mi napsal asi Španělsky nebo nevim že mám Ban Ab a Wh a dostal sem asi Ip Ban ale nejde mi už ani na kotelnové servery a seká semito jenom v nastaveni cele csko chci to sem napsat protože semi nechce zase jít hrát na Gamesites doufám žeto chápete a tento problém vyřešíte

    Ps. pokud semi ozvete můžu dát i přesnej Server .


    Sank9o

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Ban za nic

    Čau poradím ti nikdy nechoď na zahraničné server(netýka sa všetkých serverov ale väčšiny na ktorých som ja osobne hral) Dovody : 1. Keď laguješ detekuje ti to SH = kick/ban
    2. Dosť často server automaticky prepisuje nicky/cfg hráčov a keď sa hráči pripoja poväčšine spamuju reklamy(neúmyselne napr: FREEADMIN FREEVIP csko.cz:27034)
    3. na väčšine portálov 0 schopnosť administrátorov (ochota pomáhať novým hráčom)
    4. ďalších XYZ dôvodov


    Teraz k tvojmu problému. Ak máš win7 choď do zložky štart->ovladací panel->Odinštalovať program-> vymaž CSko (pokiaľ ti to nevymaže celu zložku vymaž aj to čo ti z nej zostalo) . Neviem ako to maju ostatné windowsy ale tuším podobne.
    http://csko.cz/ke-stazeni odtiaľto si stiahni 3. odkaz a už nikdy nechoď na random servery.



    E: Samčovi : Možno myslel tým pripojením ,že pri loadingu ho hodí nas5 na tie španielske servery.
    Naposledy upraveno Dimitri19; 25-04-17 v 21:24.

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Ban za nic

    Ak sa jedná o ban na cudzom portáli, s tým bohužiaľ asi nezrobíme nič. U nás aktívny ban nemáš. Ak máš problém s pripojením, vedel by si ho konkrétnejšie opísať? Či sa jedná o rozhádzané nastavenie?

  4. #4
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Ostrov Nad ohří
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Ban za nic

    Pokuď sem to tak pochopil tak ikdyž du na kotelnové servery tak v menu mám 0/0 hráču a nebo semi to tak neukáže vůbec a když kliknu třeba na zm2 tak semi napíše "připojeni selhalo" a takhle u všech.:)

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Ban za nic

    Skús spraviť reinstal cska , ktorý som ti poradil v mojom 1. poste.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Ban za nic

    Kompletne odinstaluj csko, vymaz slozku s cskem na disku, projed PC antivirakem a znovu nainstaluj, a uz nikdy nechoď na zahraniční servery z rada z vlastní zkušenosti :dd
    0000 - INFINITY

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2016
    Umístění
    Ostrov Nad ohří
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Ban za nic

    Dobrý renistaloval sem všecko klape :p Děkuji za pomoc :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •