Zobrazit výsledky od 1 do 2 z 2

Téma: Zadost o prava na TTT no stress

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Kotlys
    Datum registrace
    Oct 2016
    Umístění
    Valašské Meziříčí
    Příspěvky
    388

    Zadost o prava na TTT no stress

    Jsem Kotlův syn.Můj táta je na mne zlý, že neuklízím doma, tak mi nechtěl za to nahodit práva.Tajil mne docela dlouho, protože měl jasný důvod a ten z ní, že jsem se mu nevyvedl podle jeho představ.
    Je mi nyní 21 let a máma od nás odešla, protože se staral o Kotelnu a jsem na něj hrdej "KOTELNA THE BEST" No comment k tomuhle.Pokračovalo to dále tím, že jsem začal brát drogy a tak trochu jsem se zbláznil, psychiatři nepomohli, sami se zahrabali a řekli, že mi není pomoci. Začal jsem se více snažit a jsem mírumilovnej člověk z velkým srdcem, kterej chce pomoct taťkovi a moc rád by chtěl čistit neslušnou komunitu co mu špiní Kotelnu(csko) na Modu Trouble in Terrorist Town.

    Mám tu svoje prohřešky, ale taky i dobré skutky ,přece nikdo není svatý, tak na to bych nebral moc ohled na "minulost" Rozhodně jsem se zlepšil a v budoucnu jsem trošku "veštec" to vidím růžově a znamenitě.

    Hlásím na steamu ale tědkom převážně ve hře se to lepší řeší, ale taky vím, že když tam hraji, tak admini chybí a hodně lidí si dělá co chce.
    Můj steam: STEAM_0:1:194512931 Nick ve hře: Kotlicek

    Dodatek: 3-4 roky zpátky jsem tu měl ban za wh na ns steamu, to bylo hlavně kvůli tomu že jsem byl mladej a blbej, drogy se do mne rvali jedna báseň a ne, že by mi můj taťulda řekl STOP a naplácal mi.
    On mi házel peníze na ty drogy ať mu občas něco přinesu taky, protože měl z Vás adminů někdy nervy a ládovali jsme to do sebe hlava nehlava.
    Jinak cheaty nepreferuju ani nwm kde je stáhnout protože nechcu v počítači viry tak se normálně bojím stáhnout cheaty až tak jsem od nich odříznutý.


    Přeji hezký den a tímhle pozdravuju i taťuldu.
    Naposledy upraveno Kotlys; 30-04-17 v 19:14.
    Nosím toho tolik, kolik kilo vážím a seru toho tolik, kolik je potřeba, abych posral všem hlavy a byl ten odlišný.

    Spoiler Spoiler:

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Zadost o prava na TTT no stress

    Toto je bez perspektívy a ponechanie tejto žiadosti by mohlo mať pre teba ešte viac negatívnejší dopad, než je tomu teraz. Až to budeš myslieť vážne, skús to znova.

    LOCK
    Naposledy upraveno Samco; 30-04-17 v 19:29.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •