Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 16

Téma: Žádosť o práva/JailBreak

  1. #1

    Žádosť o práva/JailBreak

    Ahoj moje meno je Matej vek 11rokov mám rád ludí ktorý nemajú próbel proti deťom a stíkam sa s luďmi ktorý hociajako nadávaju na deti a nemám rád takých ludí a chcel by som ich aby nikdo za to trestal.Tak konečne na tomto portáli nemám žiadné prohriešky a teras či všetko spňujem:
    Vlastnim original hru:Splňujem Banlist:
    Žiadný diár banu!! Nahráno: 12mesíce na nonsteamu - Steam Id:STEAM_0:0:211526461 Meno steam:CFoller Hellcase.com To je asi všetko keď niečo som zabudol tak prosím dodajte mi to a ja si to doplnim

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    A věk? Opravdu myslíš, že budeš mít respekt v 11ti letech před hráčema jakožto admin?

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    Zdravím,
    tvoj vek je mínus. Samozrejme vek nič neznamená, ale 11 rokov nie je dostatočne si myslím. Ešte nejakú chvíľku s tým počkaj. Taktiež prednedávnom si si kúpil steam a taktiež dnes si sa dozvedel, že je otvorený nábor na JB. Hlás trošku viac, na steame ma máš, ale teraz to nie je ono. Takže ja som v tomto prípade PROTI

  4. #4

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    Ano mylslím si a zato že mám 11rokov tak nemusia nadávať na všetko hráči ktorý majú viac +18 nadávaju luďum -12 a nemám rád takýchto ludí a opakujem že maju byť potrestaní.

  5. #5

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    A za to že mám 11rokov nemusíš chceď dávať Proti [/COLOR] Kvôli veku (:

  6. #6

    Re: Žádosť o práva/JailBreak

    Ahoj, jedenáctiletý kluk, který ještě není ani na druhém stupni základní školy, nemůže zastávat žádnou vedoucí funkci. Jednak bys neměl absolutně žádný respekt a jednak nemůžeme u lidí tak nízkého věku počítat se schopností racionálního uvažování a řešení problémů. Takže ano. Nízký věk je opravdu důvodem k proti. Já dávám taktéž své proti kvůli nízkemu věku a navíc taky kvůli tomu, že tě ze hry ani neznám.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 28-11-17 v 13:56.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Re: Žádosť o práva/JailBreak

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Ahoj, jedenáctiletý kluk, který ještě není ani na druhém stupni základní školy, nemůže zastávat žádnou vedoucí funkci. Jednak bys neměl absolutně žádný respekt a jednak nemůžeme u lidí tak nízkého věku počítat se schopností racionálního uvažování a řešení problémů. Takže ano. Nízký věk je opravdu důvodem k proti. Já dávám taktéž své proti kvůli nízkemu věku a navíc taky kvůli tomu, že tě ze hry ani neznám.
    Presne tak,proti taktiez je na to velmiii skoro..

  8. #8

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    Ok chápem admin nebudem ale zato že nemám vek tak nemusely by ste všeci dávať PROTI A tak viem že aj keď budem mať 15let zadám žádosť nanič lebo všeci budete mať niečo proti mne... A inak Cp.Vall-123 ťa podravuje Operak (:

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    Nízký věk určitě není nepřekonatelná překážka, avšak ve tvém případě bych si ještě nějaké ty roky počkal. Admin by měl mít u hráčů nějaký ten respekt, který se částečně podepisuje na tom, jak daný admin píše a jestli vůbec umí složit smysluplnou větu. Když pominu věk, tak: hlášení na fóru žádné a nikdo si tě nějak nepamatuje. Takže jak jsem psal, pár let bych ještě počkal, proti.

  10. #10

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    Chápem nechcete mať admina 11ročného... LEbo admini maju nad 15...

  11. #11
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    Upřímně, admina můžeš mít i pod 15, ale už jen podle toho, jak píšeš, dokážeme rozhodnout, že na to nemáš.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    PROTI - viz.výše.

    A dávám proti, hlavně kvůli věku. Sory, ale jsi prostě děcko, co nemá páru o tom, jak jednat s lidma a vytvořit si respekt jak u adminů, natož u hráčů.
    Naposledy upraveno Nihilia; 29-11-17 v 18:07.

  13. #13

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    Ok skúsim to tak o rok (:

  14. #14

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    Lebo nechcete mať skoro 12ročných v ATEAMU

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Žádosť o práva/JailBreak

    Neviem ci ti ten rok pomoze daj tomu aj viac :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •