Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 64

Téma: JB - žádost o práva

  1. #46

    Re: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Ahoj, aktivní jsi, hraješ to dlouho, nepamatuji si, že by s tebou byly někdy nějaké problémy. Umíš to a stojíš si za svým. Pokud jsem dostal práva já, KajSinek a Děda, tak ty bys měl určitě taky. Jsem pro.

  2. #47
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Zdravím Blue,
    Tvoja minulosť je celkom bohatá. Nie len ten cheating, ale rôzne narážky na serveroch, narážky na admina Samca a pod. Za spešla ako bolo spomínané si vykonávaš svoju prácu správne, ale cheating je dosť závažná vec, ktorú beriem do úvahy.

    Zhrnutie:
    + práca za spešla
    - cheating
    - minulé správanie
    - narážky + ohováranie

    Z týchto dôvodov som ja jasne PROTI právam.

  3. #48
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    jaký narážky a jaký "ohováranie" ? když mu to dáš jako -, tak buď konkrétní, jinak je to kravina.

    + to s tím cheatingem je taky docela divný, když sám máš vac :D
    Naposledy upraveno ^SeaBi; 02-02-18 v 16:33.

  4. #49
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Správanie z pred troch rokov spomínať dnes je super :)
    Narážaky a ohovaranie mi tu môžeš rozpísať. Ale stále je to moja vec čo si o niekom myslím.

    Na tvoj cheating (VAC) na Steamu sa síce zabudlo ale ja ti to
    rád pripomeniem.
    Naposledy upraveno Mr.Blue; 02-02-18 v 16:32.

  5. #50
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Kajsinku promiň ale dle mého je blue vyspělejší a lepší než ty ... rekneš že cheatoval ano je to velké mínus ale jaksi taksi mas vac a take práva.... divné... A navíc poslední dobou dáváš nesmyslné bany k bluovi je aktivní svůj cheating si už celkem odpracoval za me PRO

  6. #51
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Absolutně nechápu, proč sem píšete něco o kajsinkovi, který ty práva už dostal. Je to žádost o práva, ne "řešení admina, který dostal práva přes vac", i když ten vac vlastně ani nemusel být za cheating proti hráčům, nýbrž jen nějaký program ve složkách.

    Pokud ty narážky nejsou psány na serveru nebo na fóru, neměly by se ani sem psát. Zároveň by se zde nemuselo psát ani o tom, zda je někdo "lepší" nebo "horší", to je totální blbost.

    Abych shrnul trochu i žádost. Překvapuje mě, jak moc se snažíš i přes ten neustálý nátlak (cheating, dlouhá doba, lhaní v žádosti o unban, atd atd). Na práva to sice pořád není (čistě jen kvůli bývalému cheatingu), ale aktivita je stále výborná, hlášení každodenní a chování na úrovni. Pokud budeš takto pokračovat a budeš vytrvalý, ty práva dostaneš. Tím myslím dokážeš jak sobě, tak ostatním, že pokud někdo něco chce, může to mít, jen je potřeba se snažit za každou cenu.

  7. #52
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Priznávam že som to zobral trošku defenzívne.

    Neviem aké narážky a ohováranie (už iba to slovo mi príde vtipné) máš na mysli. To by si tu mohol rozpísať.
    Tu na forku/ v hre určite takého nič nebolo. Maximálne keď môj slobodný názor vyjadril na Steame.

    Vďaka všetkým za podporu.

  8. #53
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Já tomu fakt nerozumím. V AF se jasně dohodlo, že vyšší hodnost než spešl mít nebude. Přes dva týdny to tam leželo odemčený a nikdo tam nenapsal ani čárku, že by s tím nesouhlasil. A najednou, když si požádá o práva, tak s tím najednou nikdo nesouhlasí, všichni chtějí zavádět výjimku a jsou pro udělení práv.

    To Mr.Blue: Že se k tobě tato informace nedonesla, to je celkem možné, ačkoli bylo v AF napsáno, ať ti to někdo dá vědět. Nicméně na její platnosti by to nemělo nic měnit. Ačkoliv jak znám zdejší AT, tak mě nejprve vyjebou za to, že jsem neaktivní, nejsem primárně JB admin, tak co se do toho vůbec montuju a pak ti práva nakonec stejně udělí. Takže ti tímto předem gratuluji k právům.

  9. #54
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    No čo Kajsinek ? Mám to chápať že si mal zlé informácie od nedôverydného zdroja ? Mal by si aspoň niečo k tomu napísať ako sa patrí.

  10. #55
    Ex-admin
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Svet patrí mne.
    Příspěvky
    940

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Ono sa mi páči ako 90% komunity hovorí o úpadku cska atd atd na tsku alebo steame píšu aké to je mrtve :D ale tu vypisujú o tom aby niekto kto tu hrá X rokov žiadosť rok na stole a stále mu tlču do hlavy "pokračuj bud vytrvalí atd wut the fack?
    čo má pri tej hre zostarnúť aby niečo dokázal? a čo príde časom ? nič stále tu bude ten istý problém bud mu tie práva chcete dať alebo nie

  11. #56
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Takže takto...to človek musí ti odpisovať stále a nemôže si to odložiť z osobných alebo iných dôvodov? Bez upozornenia by som si to ani nevšimol to, čo si tam písal vo verejnom chate. Je pravda, že toto som si tu všimol a v na rýchlo prečítal, ale nevyjadroval som sa a až teraz som si vyhradil na rýchlo čas po celom dnešnom dni. Ja ti na to odpoviem v krátkosti. Priznal si sa sám mne do PM-ky minulého roku na steame alebo na tsku. To, či to poprieš, prikrášliš, mi je fuk. Spýtal som sa ťa niečo a až po spýtaní si sa priznal. Ďalej to rozoberať nebudem z dôvodu, že nemienim to tu vypisovať a hádať sa s tebou na zopár stránok na poriadny spam.

    PS: NeWbye má pravdu, že lepšie riešenie je to riešiť cez steam alebo akúkoľvek inú PM správu, ak chceš rýchlejšiu odpoveď. Otázky na steame beriem za prednejšie a najaktuálnejšie, čiže aj skôr odpíšem. Tuto to na mňa počká a nikam neutečie.

  12. #57
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Jednou jsme se nějak dohodli jaké práva dostane a jaké nedostane a tak to mělo nebo spíš má zůstat. Nevím co se tady zase řeší.

    Spešla ANO / admina NE

  13. #58
    Expert člen
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    436

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Keď už nikto nemá nič na srdiečku ohľadom mňa, nemohla by sa táto žiadosť konečne uzavrieť ? Alebo si ešte počkám mesiac, dva ?

  14. #59
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Citovat Původně založeno Mr.Blue Zobrazit příspěvky
    Keď už nikto nemá nič na srdiečku ohľadom mňa, nemohla by sa táto žiadosť konečne uzavrieť ? Alebo si ešte počkám mesiac, dva ?
    Kdo si počká, ten se dočká

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  15. #60
    Ex-admin Avatar uživatele Leilloo
    Datum registrace
    Feb 2016
    Umístění
    TTT,JB
    Příspěvky
    360

    Odpověď: Žiadosť o kamarátstvo na JB

    Citovat Původně založeno Operak Zobrazit příspěvky
    Kdo si počká, ten se dočká
    Ale uz caka dost dlho :) Bud nech sa mu to da alebo nie ale aby sa mu natiahlo na rok ? To je trosku moc cakania podla mna....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •