Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 20 z 20

Téma: "super chováni" admina - jeremy

  1. #16
    Profesionální člen Avatar uživatele bol raz jeden král
    Datum registrace
    Feb 2015
    Umístění
    Tvuj tata
    Příspěvky
    251

    Odpověď: "super chováni" admina - jeremy

    drogy

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: "super chováni" admina - jeremy

    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Len tak btw som bol s Angelom na tsku ale tak dajme tomu on je tiež taká 13-ka, že Angel :P.
    <3 ♥ :*

    K žiadosti: Daj si ľadovú sprchu a skús si znížiť to ego. Nedopustil sa ničoho za čo by sa mali zobrať práva. To, že máš ego väčšie ako empire state building je už tvoj problém. Prísť so shitthreadom o 1 ráno je tiež trochu položené na hlavu. A čo, že si to skúšal na rezervu? Raz cheater, navždy cheater :) Ukľudni sa a samozrejme sa aj uvedom tvoj prístup je ako prístup nejakého batoľaťa čo chce niečo. To, že údajne hráš hns 6 rokov nevnáša žiadnu hodnotu sem :) Kľudne môžeš byť celý čas zapatý. Keď chceš plačkať na fóre za to, že ťa niekto nazval cheatorom a následne poslal do pitche, tak si v piči starý môj. :*

    Btw mám ťa tiež v piči ako mnoho ďalších ;)


    Citovat Původně založeno mobidick Zobrazit příspěvky
    Nejsi ochotný ve směru, že když ti napíšu pojd dokážu ti to vyfuckuješ mě , že mě máš v píči a všechny ostatní taky , a hrajes si s 13náckou.
    Ako nechápem prečo to sem ťaháš. Je to jeho vec s kým hrá. Silno pochybujem, že si starší ako tá "13nácka". Use your brain pls.

    Citovat Původně založeno mobidick Zobrazit příspěvky
    Sračka , Sračka jeremy omg.
    Napíšu sem to samé co sem ti napsal na steamu , do slova.
    1) Forfun rezervy se nebanují, teda nemeli by se banovat.
    2) Zkoušel jsem jaky ten abhop je, co dá a co ne -> NA FORFUN REZERVU -> NEBANUJE SE (Zabanovali mě, kvůli podrazákovy)
    Zavolaj ma niekedy na gather prosím. Zapnem proti tebe a uvidím aké to bude :)
    To, že si bol len schopný to dať do CSka uberá na dôveryhodnosti. Dal si to raz a je tu už väčšia šanca, že to spravíš zas.
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 19-07-17 v 11:33.



  3. #18
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    65

    Odpověď: "super chováni" admina - jeremy

    Jeremy, díky - kdyby si tohle napsal už na steamu a neposílal mě do píči, nic bych nepsal, žádnou stížnost.
    Angel, pls ja proti nikomunnezapl ja hral a typek spectoval na REZERVU, ok.
    ----------------------------------
    sry za shit thread, díky za omluvu Jeremy.
    Prosím lock.

  4. #19
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: "super chováni" admina - jeremy

    Jen pro info k tomu banování cheatů na rezervu. Pokud to nikomu nevadí, tak se to nebanuje (bere se to tak, že si kamarádi došli spolu zahrát na rezerv s cheatama), ale pokud to ať už jen jednomu člověku vadí a nahlásí tě, klasicky se to banuje (dejme tomu hraješ gather a tam zapneš).

  5. #20
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: "super chováni" admina - jeremy

    Napíšu to asi takhle. Soukromé konverzace co si kdo píše na steamu, FB apod NEMAJÍ nic společného s tímto webem, ani portálem. Takže stížnost usseles, Lofa se ti ani neměl za co omlouvat, tak nevím, za co mu jako děkuješ, akorát si tu ze sebe udělal ubrečené děcko a příště pokud zase s něčím podobným přijdeš, tak se ti to hned lockne. Toto si můžeš řešit někde jinde a žádný admin není povinen s tebou někam chodit, abys mu ukázal jak hráš, to ti lofa sám psal v té konverzaci, že nemá zájem.

    Lofovi akorát poradím, aby si příště rozmyslel komu co píše a popřípadě si trošku pročistil frendy na steamu.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •