Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Žádost o práva na Zm serververech.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Umístění
    Ostrava.
    Příspěvky
    2

    Post Žádost o práva na Zm serververech.

    Brý den přeji. Tímhle dopisem by jsem chtěl požádat o práva na Zm Serverech ( samozřejmě celou sekci 5 serverů mám na mysli . )

    Nick : Panzermarchs .

    předem se omlouvám za slohovku :D

    Steam id : snad je to ono STEAM_0:0:210323339

    Steam Profil. : http://steamcommunity.com/profiles/76561198380912406/

    Zkušenosti moc nemám , žádám totiž po prvé o admin práva.

    Za celou dobu hraní hry counter strike 1.6 jsem narazil na tolik cheaterů až to nelze spočítat ale možnost je někomu nahlásit po případě dát ban neměl. od doby co jsem zakoupil hlásím vše jednomu kamarádovy adminovy , co zná plno dalších. ( hru hraju 10 let,non steam cca 9 a pul )

    Jméno : Matěj.
    Věk : 18
    V podstatě mám dvě brigády,ale tu první beru jako práci protože jsem tam denně a studuji školu dálkově.
    Něco o sobě : Jsem jedinec s prací a brigádou doma kterou dělám doma . ( soukromí moc zatahovat nechci. )
    Rád sportuji ,jsem komunikativní , baví mě hrát samozřejmě hraju i jiné hry,mmorpg ,fps především. Když je někde něco třeba přijdu a hned udělám,( moje moto pro život ) jinak se zde přežít nedá.

    Po případě rady typy od dlouhodobých hráčů x adminů beru,jsem nováček tak chci zkusit možnost se zde připojit do herní komunity .

    Za celou dobu hraní hry cs 1.6 jsem ban ještě tu možnost dostat neměl, problémy nedělám a ani dělat nebudu x nechci. ,někdy nadávám uznám sám není to správný přístup ale co naděláte , děti prostě jen tak nepřesvědčíte .

    Ohledně porušování pravidel ( cheaty nadávky atd. ) píšu jen kamarádovy . sice je z jiného herního portálu ,ale zná plno adminů


    netuším moc co ještě dodat,po případě děkuji předem za odpovědi .

    Poroučím se a hezký zbytek dne přeji.

  2. #2
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Žádost o práva na Zm serververech.

    Na Escape nulová aktivita, na fóre takmer 3 týždne tiež. V deň podania žiadosti si na seba upozornil len v negatívnom slova zmysle, nakoľko si na ze_egypt stále bugoval prvé dvere a zdržoval tým zombíkov.

    PROTI

  3. #3
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na Zm serververech.

    Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •