Zobrazit výsledky od 1 do 6 z 6

Téma: Wegazz

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    30

    Wegazz

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem AnGeL
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'bez si provokovat mamu a nie mna'
    [AMXBANS] Delka: '8 hodin'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:0:33860448'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '217.168.215.163'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] ================================================
    'Wegazz' byl zabanovan na '8 hodin'.
    Duvod: 'bez si provokovat mamu a nie mna'
    By admin AnGeL

    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.


    Poznamka:


    Borec mel WH, dostal ban, prisel znova, 5x sem psal Angelovi, at mu soupne ban, nebo at s nim neco udela, ignorace i dalsich asi trech lidi, ktery mu psali totez. Uz me sral, ze s tim nic nedela, psal sem mu to i pres "!".

    JAK MUZE MIT PRAVA ADMIN, KTEREJ NEVI, CO UDELAT, KDYZ NEKDO OBCHAZI BAN?
    A potom, co mi to oznamil, jsem ztratil nervy, byl strasne huste, chytrej a debilni uz na foru ve verejnym chatu, pak u moji zadosti se to opakovalo a nakonec mi ta opice prekopla pres dunaj da ban, at ho neprovokuju tim, ze neumi dat ban? Tak co je todle za madara dpc?

    Tady mate nas krasny chat. A fakt me nezajima nazor dalsiho exota se kterym si lechtaj koule na tsku a jsou strasny bff na 250km.


    1. Ban 8 hodin je docela dost.
    2. Ban za to ze neumi dat ban, to je sracka proste.
    3. Zadnej kocovnej madar nebude psat, at si du provokovat mamu.
    4. Bud zkratit nebo ub a kusit treba SKOLENI, aby umel pouzivat aspon ty prava jinak nez si mastit perko pred kamaradama na serveru, jakoze "haha, dal sem ban kamo plz"
    5. MNĚ BAN DÁ, ALE TÝPKOVI S WH NE :D :D :D, odpad.


    A kdo mi napise, ze sem si to zaslouzil, tak je evidentne taky prekoplej pres nejakou reku, protoze ho ve vlasti nechteli a nebo hloupej, vic moznosti neni.


    *DEAD* Wegazz : angel odpovez na tom webu ty lina existence

    *DEAD* AnGeL : ukludni sa nobrain pls

    *DEAD* Wegazz : ty si fatk madar vole 3 lidi ti neco pisou

    *DEAD* Wegazz : a tebe to nezajima

    *DEAD* Wegazz : na co ty prava ,as

    Wegazz : mastit si ego pred kamaradama na tsku?

    (Wegazz) AnGeL : keby si mal brain tak pochopis, ze to obide ty nobrain

    *DEAD* Wegazz : tak se nauc adminovat, kdyz nevis jak to udelat bay neobesel ban

    *DEAD* Wegazz : ty madar


    DIK. A NEDIVTE SE, ZE SEM HNUSNEJ NA TUPCE.

  2. #2
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Wegazz

    1. Ban 8 hodin je docela dost. - stále sa nevieš správať
    2. Ban za to ze neumi dat ban, to je sracka proste. - keď dostal ban, tak ako to obišiel? možno by si mal niekedy použiť mozog.
    3. Zadnej kocovnej madar nebude psat, at si du provokovat mamu. - mmnt ten mozog ti chýba
    4. Bud zkratit nebo ub a kusit treba SKOLENI, aby umel pouzivat aspon ty prava jinak nez si mastit perko pred kamaradama na serveru, jakoze "haha, dal sem ban kamo plz" - nauč sa správať keď ťa to nikto iný nedokázal naučiť. To, že tvoja mozgová funkcia je zjavne obmedzená už nie je môj problém.

    Citovat Původně založeno Wegazz Zobrazit příspěvky
    JAK MUZE MIT PRAVA ADMIN, KTEREJ NEVI, CO UDELAT, KDYZ NEKDO OBCHAZI BAN?
    A potom, co mi to oznamil, jsem ztratil nervy, byl strasne huste, chytrej a debilni uz na foru ve verejnym chatu, pak u moji zadosti se to opakovalo a nakonec mi ta opice prekopla pres dunaj da ban, at ho neprovokuju tim, ze neumi dat ban? Tak co je todle za madara dpc?
    Povedz čo by si robil ty, keď si tak chytrý. :)
    Stále provokuješ. :) Možno ťa mali rodičia aspoň trochu vychovať.
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 03-08-17 v 18:26.



  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Wegazz

    Napsal si odpověď, šikovnej, ale prakticky si nenapsal vůbec nic. :)
    Ty si byl ten frajírek, co do mě jebal a urážel mě od mojí první registrace na foru)) Ty si byl ten, co hned šel a psal mi do žádosti sračky, tys byl ten, kterýho překopli přes dunaj a budeš mi psát něco o mozku? Ty si tak hloupej člověk, že i na maďara je to moc. Jediný co umíš napsat je MOZOG MOZOG))

    Takže nebudeš banovat cheatery, který obešli ban, protože to nemá cenu, jelikož ho obešli? :D Ty si fakt troska tpč.

    Povedz čo by si robil ty, keď si tak chytrý. :)
    Stále provokuješ. :) Možno ťa mali rodičia aspoň trochu vychovať.
    Já? Já bych samozřejmě šel a dal ban někomu jinýmu, protože mě baví bejt kripl přece :)
    A vychovat? Ty mentálně, furt dokola opakuješ, že já se neumím chovat a jakej sem kokot, přitom ty si byl jedinej, co urážel mě od prvního dne)) Tak přestaň psát sračky furt dokola a rozumě argumentuj ne? Nebo to nezvládáš? Neumíš přiznat chybu? Prostě říct JSEM NAPIČU ADMIN, NIC NEUDĚLÁM S ČÍTREM, PROTOŽE NA CO, OBEJDE HO ))))))))))))))))))))))))))))))) To je docela špatný na to na jakýho gamera si tu hraješ :)
    Naposledy upraveno Wegazz; 03-08-17 v 18:32.

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Wegazz

    Citovat Původně založeno Wegazz Zobrazit příspěvky
    Napsal si odpověď, šikovnej, ale prakticky si nenapsal vůbec nic. :)
    Ty si byl ten frajírek, co do mě jebal a urážel mě od mojí první registrace na foru)) Ty si byl ten, co hned šel a psal mi do žádosti sračky, tys byl ten, kterýho překopli přes dunaj a budeš mi psát něco o mozku? Ty si tak hloupej člověk, že i na maďara je to moc. Jediný co umíš napsat je MOZOG MOZOG))

    Takže nebudeš banovat cheatery, který obešli ban, protože to nemá cenu, jelikož ho obešli? :D Ty si fakt troska tpč.
    Dám mu ban a do minút je späť. Keby si vnímal aj niečo iné ako svoje ego, tak by si videl, že nič netrafil čiže som predsa len niečo robil. :) Začal som písať veci ohľadom teba, pretože s niekym kto má IQ tak nízko sa inak baviť nedá. Viac krát sa ti tu uź nevyjadrím, keďže pri takejto úrovni by som tiež mohol spadnúť niekde medzi opice (čiže na tvoju úroveň).

    Citovat Původně založeno Wegazz Zobrazit příspěvky
    Ty si něco robil, lebo on nič netrafil :ddddddddddddddddddddddddddddddd tpč... Kdyby si měl aspon trošku rozum, tak umíš psát normálně :D... Asi sem se spletl, si hloupej člověk.
    Keby si bol aspoň trochu schopný, tak by si vedel, že sa dá aj použiť príkaz, aby sa daný hráč netrafil. Lenže ty nevidíš cez svoje ego. S UB nepočítaj. Pokiaľ sa to bude opakovať, tak dĺžka banu sa bude stupňovať.


    Citovat Původně založeno Wegazz Zobrazit příspěvky
    Ty si nemocnej :D Takže 8h za slovo "maďar" nebo 8 hodin za tu línou existenci nebo 8 hodin za to, že s ničim neumíš nic udělat? :D
    Urážanie admina, provokovanie s "neschopnosťou" a celkovo tvoje správanie voči mojej osobe.
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 03-08-17 v 18:40.



  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jul 2017
    Příspěvky
    30

    Odpověď: Wegazz

    Ty si něco robil, lebo on nič netrafil :ddddddddddddddddddddddddddddddd tpč... Kdyby si měl aspon trošku rozum, tak umíš psát normálně :D... Asi sem se spletl, si hloupej člověk.



    Citovat Původně založeno _AnGeL_ Zobrazit příspěvky
    Dám mu ban a do minút je späť. Keby si vnímal aj niečo iné ako svoje ego, tak by si videl, že nič netrafil čiže som predsa len niečo robil. :) Začal som písať veci ohľadom teba, pretože s niekym kto má IQ tak nízko sa inak baviť nedá. Viac krát sa ti tu uź nevyjadrím, keďže pri takejto úrovni by som tiež mohol spadnúť niekde medzi opice (čiže na tvoju úroveň).


    Keby si bol aspoň trochu schopný, tak by si vedel, že sa dá aj použiť príkaz, aby sa daný hráč netrafil. Lenže ty nevidíš cez svoje ego. S UB nepočítaj. Pokiaľ sa to bude opakovať, tak dĺžka banu sa bude stupňovať.

    Ty si nemocnej :D Takže 8h za slovo "maďar" nebo 8 hodin za tu línou existenci nebo 8 hodin za to, že s ničim neumíš nic udělat? :D


    Urážanie admina, provokovanie s "neschopnosťou" a celkovo tvoje správanie voči mojej osobe.

    Ono je zakázaný ti napsat, že si neschopnej, když ignoruješ lidi, co ti píšou a napíšeš NEBUDU MU DÁVAT BAN, KDYŽ UŽ JEDEN OBEŠEL? To fakt není normální :D.. A pokud vím, tak důvod banu je PROVOKOVÁNÍ MÁMY :) nevidím v důvodu banu nějakou URÁŽKU. :)
    A potom tvym chování ke mně se divíš, že nejsem slušnej? Ty bys byl slušnej k člověku, co se k tobě chová jak kretén, protože měl kamarády v roomce? :D... To snad ne..
    Naposledy upraveno Wegazz; 03-08-17 v 18:45.

  6. #6
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: Wegazz

    Vyriešené. Myslím, že sa to môže Locknúť.



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •