Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 24

Téma: Furien - žádost o práva

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Furien - žádost o práva

    Ahojky jak je zřejmé z umístění tématu, jde o žádost o práva na server plný assassínů, kde mám odehráno nemálo hodin. Poslední měsíce má aktivita upadá na minimum a to z důvodu brigády, nu každý potřebuje nějaký ten peníz žejo, ani já nejsem výjimkou.

    mé jméno je David, žiju v malém městečku Havížov poblíž Ostravy. Studuji SŠ v Havížově, právě máme prázdniny tak to je trošičku volnější no. Je mi 18 let.
    Na tomto portále hraji již 6-tým rokem z toho jsem nechal víc jak 4 na Furínu, občasné přeskakování na různé servery a jiné portály jen za účelem trollu.
    Toto je moje čtvrtá žádost o práva a nekladu si velké naděje za zkoušku nic nedám, měl jsem zde pár konfliktů s Adminy, ale hádky mě myslím přešly, uvědomil jsem si, že hloupým nic nevysvětlím.

    Málem bych zapomněl mé SID: STEAM_0:0:122757022
    Bývalý číting
    a obcházení o kterém nemám tušení jak se mi povedlo
    víc jsem toho za své působení nedostal.
    Pokud k tomu někdo nemá co napsat, radši ať nic nepíše. Obyčejné pro/proti mi může napsat i plejr ze serveru, chci vidět důvody a názory jste přece admini díks.
    0000 - INFINITY

  2. #2

    Odpověď: 2+2=5

    matouš mu dal ban za haxy, takže jsem pro


    yo


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: 2+2=5

    Ha, proti od obyčejného playera.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  4. #4
    Stálý člen (Klacek)
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Pičín
    Příspěvky
    213

    Odpověď: 2+2=5

    Tak jako tady, pro​.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: 2+2=5

    Pokial si sa na serveroch a forku polepsil , preco ne.

  6. #6

    Odpověď: 2+2=5

    Bude to čistá náhoda, stejně velká jako to, že se z ničeho nic ten origoš změnil na číslo 6 ;)

  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele _AnGeL_
    Datum registrace
    Aug 2011
    Umístění
    Šaľeny vychod
    Příspěvky
    1,321

    Odpověď: 2+2=5

    PROti už len z toho dôvodu, že si mal ban za cheaty. A douč sa prosím matiku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

    Citovat Původně založeno Mr.N0b0dy Zobrazit příspěvky
    Bude to čistá náhoda, stejně velká jako to, že se z ničeho nic ten origoš změnil na číslo 6 ;)
    Nejaká inšpirácia tam je. :D Nevedel si vymyslieť niečo nové, tak okopíroval http://csko.cz/forum/showthread.php?54756-2-2-5
    Naposledy upraveno _AnGeL_; 09-08-17 v 07:15.



  8. #8
    Ex-admin
    Spešl hráč
    Avatar uživatele mirecc
    Datum registrace
    Nov 2013
    Umístění
    chodim sa prechadzat do Rakuska
    Příspěvky
    748

    Odpověď: 2+2=5

    ban za cheating je už starý, hláseni veľa, osobne som s tebou problém nikdy nemal. Za mňa pro

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Ahoj, síce hlásiš atd. ale ten ban za cheating nie je až tak starý. Boli tu aj žiadosti v ktorých uchádzači tiež cheatovali a ich bany boli omnoho staršie ako je tvoj a dostali proti. Pravidlá by mali platiť pre každého a tiež to tvoje správanie nie je bohvie aké. Ja osobne som Proti.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  10. #10

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Je úplne jedno že x rokov do zadu dostal ban za cheaty, keď admina na furiene je treba ako soľ.
    Cheaty určite pozná , aktivitu má, správanie v hre je v pohode. Motivačné pro.

  11. #11
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Ban za cheating není ještě tak starý, proti.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Vůbec jsem tu nechtěl psát, ale jak vidím Jeremyho zcestné vyjádření musím, píšeš tu ohledně mého CHL které "nie je bohvie aké" přitom, když jsem se koukal tak tam není žádné urážení, či nadávky, v něktrých částech si troufám říct, že mé vyjadřování je lepší než tvé. :)

    Na cheating nereaguju, neb tu pár ex-zapatců adminuje, takže proti z tohoto důvodu je dle mého názoru zcela mimo.

    Ostatním díky za vyjádření.

    E: Okurko, nikde neukazuju (on cheatoval) :D prostě jsem napsal, že proti jen z důvodu bývalého cheatingu je dle mě mimo, protože tady už nulová tolerance neplatí, rozhodnutí je na náboráři.
    Naposledy upraveno Tečka; 04-09-17 v 16:52. Důvod: _
    0000 - INFINITY

  13. #13

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Nelibi se mi to pomyslne ukazování prstem "on cheatoval a je admin, proc nemuzu ja". Ja jsem osobne nikdy nebyl proti přijmutí byvaleho cheatera, ale musel to byt skutečně velmi vhodny kandidát. Mel by jsi se zaměřit primárně na sebe, protoze kritizovani ostatnich ti moc body nepřidá. Nevim jak to chodi na furienu a je možný ze by jsi byl přínosem, ale cheatry hlasi denne xx lidi a na serverech hrajou dalsi hráči, co rozeznaji cheaty, presto je x duvodu proč by nemohli byt adminem. (Nebo se na tom minimalne admini shodli)
    Nechci se ti vměšovat do žádosti, nečekej ode me ani pro ani proti, jen se mi nelíbí tvuj postoj k tvoji zadosti.
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Správa od playera ,ktorý si svojou prítomnosťou rozhneval desiatky adminov.

    Klepnutím se připojíte.
    daronxoxoxo: Prečo čakať dalšie rok/y, keď teraz ako niekto spomínal vyššie je treba na furien admina ako soľ. Tečka je síce jediný kandidát, ale svoju kvalitu má, pokiaľ nerobí, tak aktivitu má, chatlog je v pohode a v cheatoch sa vyzná určite lepšie ako väčšina furien adminov. A tým adminom, čo tak strašne vadi, že kedysi zapol, tak začnite hrať furien a možno bude dostatok adminov a nebude treba naberať do admin teamu exzapatcov:) pro od exadmina, bez hodnosti exadmina:)


    E: Pre Delika od toho istého playera ,ktorý má stáleho člena.

    daronxoxoxo: http://csko.cz/forum/showthread.php?...pr%E1va-Furien
    daronxoxoxo: Tu si na to mal iný názor:)


    #nohate#noflame#peace.
    Naposledy upraveno Dimitri19; 04-09-17 v 19:59.

  15. #15

    Odpověď: Neumím napsat normální název žádosti

    Nedam pro cheaterovi sry, ak dostaneš práva je mi to celkom fuk. keď boli full 4 serveri tak stačil jeden admin (alebo 2) keď je teraz jeden server ledva plny treba dalších. TO len odpoveď na koment vyššie.

    E: Vidíš, aj na teba som zmenil názor tak už si si mohol predvídať že zmením aj na iných.

    #nohate#noflame#peace#fakingturnaj#kamik4ever:)
    Naposledy upraveno Del!k98; 04-09-17 v 20:09.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •