Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
Upřímně bych chtěl, aby jsi respektoval můj osobní názor a nesnažil se ho tu zpochybnit a už vůbec né mi ho vymluvit, odjakživa si dělám na věci a lidi svůj vlastní názor. Víš, ono věci jako slušné chovaní, znalost modu, čistý banlist bych jako velké plus "nepovažoval" je to samozřejmost k tomu, abych o daném člověku vůbec začal přemýšlet jako o vhodném kandidátovi. (samozřejmě, že to má svou váhu, jelikož díky tomu se pozná "na první pohled" jestli je člověk vemeno nebo ne). Mně jde spíš o to, že kandidát na post Jb admina by měl vždy mít o něco navíc, je to v podstatě něco nepopsatelného, co toho člověka dělá vesměs originálního a zároveň mu to dává něco jako kult nenahraditelnosti. V dřívějších dobách, když jsem ještě bejval mladej kluk, tak drtivá většina adminů něco z těhle věcí měla, ať už to byl smysl pro humor, velká ochota pomáhat ostatním hráčů, schopnost vymýšlet nové věci atd. atd. (samozřejmě chápu, že jistý věci se daly "ukázat" jen dříve a dneska už jsou "ohrané"a staly se rutinou) Zkrátka každý měl nějakou přidanou hodnotu kterou přispíval k tomu, aby se na admin team nahlíželo tak, že práva nedostane každá 2. šedá myš,ale naopak, aby i pouze z jeho vystupování bylo zřejmé, že si je něčím zasloužil. Tím však neříkám, že on tou myší na 100 pro je. Jen vzhledem k tomu, že AT na JB se dost zaplňuje tak bych byl neskutečně rád, kdyby jste se nad každou žádostí zamejšleli trochu více do hloubky a nestačilo vám k PRO "pouze" znalost daného modu apod. Vím, že zrovna u tebe poukazovat na takovýhle věci je nesmysl Grakone, jelikož se na 90% řídíš nastolenými pravidly a podmínkami. Samozřejmě netvrdím, že to děláš špatně, neber to jako útok na tvoji osobu, ty svůj zdejší post zastáváš z mýho pohledu dost obstojně. Ale chtěl jsi vysvětlení, tak jsem ti ho z menší části nastínil.

Na tenhle post snad ani nereagujte, je to poslední věc, kterou sem píšu, protože mi je jasné, že Fropo už to má víceméně v kapse, ale chtěl jsem jen poukázat na některý věci.


Přeju krásnej sluníčkovej den

Beru to ! Díky :)