Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: AWP na CTF

  1. #1

    Talking AWP na CTF

    Zdravím dnes jsem hrál CTF na 1.6tce, byla mapa Dust 2 tak jsem si koupil AWP, jelikož ho rád hraju. No zajištoval jsem našemu teamu obranu modré vlajky jakož to CT a zbytek chodili pro červenou. Napojil se hráč (Admin to jsem ale ještě nevěděl.) jménem Gumis. Jelikož je prostě blbost běhat s AWPčkem po mapě a riskovat tak že dostanu kill, tak jsem se rozdol zůstat u vlajky kde mám krásný výhled na celý mid, short a na B site dveře a okno. Tudiž dokonalé když by někdo šel z těchto stran. No k věci, tady pán Gumis začal psát (Píšu to rovnou z konzole):

    GUMIS' : deadmouse, nekempi stim awp na spawnu

    DeadMouseCZ : a co mam asi delat?

    DeadMouseCZ : Kdyz to je awp

    GUMIS' : brat vlajku?

    Tady jsem začal být nepříjemnej. :)

    DeadMouseCZ : Jasne more

    DeadMouseCZ : Ty jsi asi kkt

    DeadMouseCZ : behat s AWPckem

    DeadMouseCZ : Kdyz vas kreju :DD

    DeadMouseCZ : Branim nas flag

    GUMIS' : nemas si kupovat awp, mas brat vlajku

    DeadMouseCZ : Muzu si delat co chci dokud to je povoleny (Tím jsem myslel dokud je to v pravidlech samozřejmě, a bránit team co tahá je povolené snad?) :)


    DeadMouseCZ : Takze mlc :]

    GUMIS' : Ja nerikam ze nemuzes, ale budes brat vlajku.

    GUMIS' : Je mi jedno jestli s awp nebo bez

    No jelikož jsem nevěděl že je to admin tak jsem to ingoroval.
    Gumis se rozhodl teda zakročit a začal mi lézt do optiky, tudíž jsem vlastně neviděl nic jen nádherný obličej jeho postavičky.
    No samozřejmě jsem mu napsal:

    DeadMouseCZ : Gumis co delas

    GUMIS' : rikam at beres vlajku.

    DeadMouseCZ : Chces jit na forum? :] (Docela jsem se nad tímhle pousmál když jsem zjistil že je to admin) :D

    GUMIS' : ber VLAJKu

    DeadMouseCZ : Nebudu ty mrdko (Za tohle se ti opravdu moc omlouvám, ale prostě jsem netušil že jsi admin no. :d myslel jsem že jsi jen nějaké dítě co se mi snaží poroučet.)

    DeadMouseCZ : Nerikej mi co mam delat kindre. (Nevím kolik ti je, ale říkám myslel jsem si že jsi jen Děcko, takže ještě jednou promiň. ) :D


    No chvilku na to nasledovala nádherná věta.

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem GUMIS\'
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'mrdko si rikej nekomu jinemu, neplneni ukolu mapy.'
    [AMXBANS] Delka: '1 hodinu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:221511308'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '194.228.11.100'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru

    Tímto nechci zažádat o unban či provokovat, chtěl jsem se omluvit Gumisoj, ale zároveň mu říct že AWP se prostě nehraje jako utočná puška. Pomáhal jsem vám čistit náš spawn, mid a Bčko, podle mého skore co jsem měl, si myslím že se mi i dařilo. :) No to je asi vše co jsem chtěl říct. Jinak i děkuju že jsi mi dal jen hodinu. Čekal bych tak 24 hodin. :D S vašima serverama jsem dost spokojenej, ale tohle holt byla jen taková malá hrubka. :)

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: AWP na CTF

    Nadávát nemáš ani normálnímu hráči, že je admin neznamená, že s k němu budeš chovat jinak, než k ostatním.

  3. #3
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Zdár,

    omluvu samozřejmě přijímám, ale neplnil si pořád ukol modu, to je brát vlajky, napsal jsem ti to několikrát. Já jsem sotva přišel na server a hned pro vlajku, a ty jsi celou dobu dokud jsem ti nedal ban seděl s awp na midu u vlajky a nic jineho si nedělal. Ban jsem ti zkratil na 20 minut, ještě než sis zažádal o UB.

    Awp je sice zbraň na dalku, ale když už hraješ CTF ( brání vlajek ) Tak buď si ho neber, což je tvoje věc, a nebo prostě ber sním ty vlajky, když máš aim, o kterém mluvíš že máš rád awp, tudíž máš aim, tak s awp zabiješ člověka do břicha na jednu ránu. Což je dost vyhovující :)

    podle mně vyřešeno lock.

  4. #4
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,469

    Odpověď: AWP na CTF

    Já nevím teda, ale podle mého krytí vlajky do módu taky spadá. Častokrát si beru awp a taky těch 10 minut kryju.

  5. #5
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Já nevím teda, ale podle mého krytí vlajky do módu taky spadá. Častokrát si beru awp a taky těch 10 minut kryju.
    To sice ano, ale ty máš aji ty vlajky brát, pokud se nemýlím, takže jestli vemu awo, sednu si na spawn, k vlajce, a budu jí krýt tak to bude v pořádku? Celou mapu? :)

  6. #6

    Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno Burak1 Zobrazit příspěvky
    Já nevím teda, ale podle mého krytí vlajky do módu taky spadá. Častokrát si beru awp a taky těch 10 minut kryju.
    Súhlasím.
    Toto by som banoval len ak by kempil niekde úplne odveci. Pri vlajke a počas obraňovania vlajky určite nie.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7

    Re: Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    To sice ano, ale ty máš aji ty vlajky brát, pokud se nemýlím, takže jestli vemu awo, sednu si na spawn, k vlajce, a budu jí krýt tak to bude v pořádku? Celou mapu? :)
    Jsem stejného názoru jako Burak a taky si myslím, že je situace popsaná svatem v pořádku. Ať už byly vlajky v jakékoliv hře, vždycky tu byl cíl vlajku nepřátelskou brát a tu svoji bránit a to platilo v rámci celého týmu, který se klidně mohl rozdělit na funkce. Tak to platilo v MOHAA a UT MP a tak to platí i při starých dobrých dětských táborových hrách v realitě.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 31-08-17 v 17:25.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,435

    Odpověď: AWP na CTF

    Ten slovník nemal čo byť, nebolo to však až tak vážne a to by stačilo kľudne mute. Ak to nebol kemp, povedzme čisto len na spawne a to niekde v rožku na jednom mieste po dlhší čas, tak určite nebanovať. Mnohí hráči (a napríklad aj ja) nechodia veľa krát po vlajky a len blúdia po mape za účelom fragovania. S AWP sa taktiež motám v blízkosti spawnu. Pravidlá tým inak neporušuje, nanucovať mu aby chodil po vlajku nemožno.

  9. #9
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    nanucovať mu aby chodil po vlajku nemožno.
    Vtom případě přejmenovat mod .. :)))

    Tohle není CTF.. to je kempni s awp na svoji vlajku a čekej. Tak jako tohle vůbec.

  10. #10

    Re: Odpověď: AWP na CTF

    Citovat Původně založeno svat Zobrazit příspěvky
    Vtom případě přejmenovat mod .. :)))

    Tohle není CTF.. to je kempni s awp na svoji vlajku a čekej. Tak jako tohle vůbec.
    Jak už jsem psal, CTF není jen mód v csku, ale všeobecně rozšířený mód po spoustě dříve populárních mp hrách a vždycky to bylo o tom, že někdo vlajku bránil a někdo šel získat tu nepřátelskou a nikdo nic ostatního neřešil. Neříkej mi, že je problém zabít dva kempící hráče.

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,435

    Odpověď: AWP na CTF

    Sú rôzne typy hráčov a nie každý má záujem dodržovať do posledného bodu podstatu módu. Má to strategický zmysel. Niekto ide po vlajku a niekto ju bráni. V rámci pravidiel sa také hranie drží, pokiaľ to nie je cheating, vulgárnosť, kemp (ale trošku inakší), tak je to ok. Napríklad na Basebuilderi je tiež úlohou zombíkov aby chodili k CT do kempu a "plnili" im. Veľakrát tomu tak nie je a len sa túlajú po mape. Prikázať im to však nemožno. Z toho by sa tu potom stala diktatúra.

  12. #12
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Dobře, poprosím o lock. :)

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Faero
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    csgo
    Příspěvky
    346

    Odpověď: AWP na CTF

    Svate promiň, ale asi nerozumíš jako admin módu na který sis žádal práva.. :)

    E: + By možná byla vhodná omluva hráči za ban...
    CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

  14. #14
    Stálý člen
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Celá sekce AIMu
    Příspěvky
    682

    Odpověď: AWP na CTF

    Nebudu se hráči omlouvat, za mně, prostě neměl kempit na vlajce, zbytek mi je fuk, unban měl po 20 minutách. protože jsem mu to zkratil a přejmenoval ;)

    Nevím, podle mně tomu modu rozumím, ale ty jsi tady asi odborník :)))

    e: já chápu jak to tu lidí myslí, ale prostě já mám svůj styl banovaní, na tyto rádoby kempry si budu dávat větší pozor, nebudu takový že když bude třeba na dustech a bude u vlajky stát s awp tak mu nedám ban, ale když bude někde jinde, třeba v pitu, a bude to Tčko, bude tam celou dobu, prostě jen zajde si pro naboje zpatky do pitu, tak to budu banovat.

    ZDÁR.
    Naposledy upraveno svat; 31-08-17 v 21:30. Důvod: edit

  15. #15
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,469

    Odpověď: AWP na CTF

    Vyřešeno, zbytečný spam smazán, lock.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •