Strana 1 z 4 123 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 57

Téma: likisek --> Troppe

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    likisek --> Troppe

    Vypis z konzole:

    a 1 neopravněný kick viz
    Kicked by Console
    Kicked
    Connecting to 88.86.115.150:27072...
    Connection accepted by 88.86.115.150:27072
    * Privilegia nastavena

    za 2 neoprývněný ban
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Troppe
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Zacni se chovat, VZ'
    [AMXBANS] Delka: '1 den'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:32027175'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '37.188.162.37'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na

    ÄŤest myslĂm si Ĺľe na tom to servru hraju pomalu kaĹľdĂ˝ den a pokud si myslĂ rádoby admin,kterĂ˝ zneuĹľĂvá práva tĂm,Ĺľe mÄ› kickne za to Ĺľe mám skore 20:0 a Ĺ™eknu do voice jdem B a on mi odpovĂ drĹľ hubu,pĹ™itom celou mapu kecá do majku je absurdnĂ.JelikoĹľ to hraju kaĹľdĂ˝ den a chovám se normálnÄ›,tak chci vidÄ›t co jsem udÄ›lal špatnÄ›,Ĺľe mÄ› kiknul a zabanoval a takovĂm to rádoby adminĹŻm by jste mÄ›li práva sebrat


    Poznamka:


    a 1 neopravneny kick viz
    Kicked by Console
    Kicked
    Connecting to 88.86.115.150:27072...
    Connection accepted by 88.86.115.150:27072
    * Privilegia nastavena

    za 2 neopryvneny ban
    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Troppe
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'Zacni se chovat, VZ'
    [AMXBANS] Delka: '1 den'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'STEAM_0:1:32027175'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '37.188.162.37'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na

    cest myslim si ze na tom to servru hraju pomalu kazdy den a pokud si mysli radoby admin,ktery zneuziva prava tim,ze me kickne za to ze mam skore 20:0 a reknu do voice jdem B a on mi odpovi drz hubu,pritom celou mapu keca do majku je absurdni.Jelikoz to hraju kazdy den a chovam se normalne,tak chci videt co jsem udelal spatne,ze me kiknul a zabanoval a takovim to radoby adminum by jste meli prava sebrat

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: likisek --> Troppe

    Ty jsi slušně vzitej. To, že tam po všech řveš a nadáváš jim ti přijde normální? Nehledě na to, že jsi drzej i na mě. Slušně tě upozorním, ať se uklidníš a ty mě vypíčuješ co si to dovoluju. To samé dnes při banu. Dám ban za WH a ty hned, že je čistej a máš hned nějaké narážky. Začni se chovat na svůj věk prosímtě.
    Neřekl jsem do voice ani slovo, jelikož jsem na intru a je tu spolubydlící a učí se, jelikož je z úplně jiné školy a nechápe učivo zdravky, to je ale ot. Nebudu ho při tom rušit. A ty si tu vymyslíš takové pohádky. Těžko mohu mluvit celou dobu do mikrofonu, když jsem před chvilkou došel z města na byt a první co slyším jsi ty, jak na všechny nadáváš.
    Ne, nechováš se normálně na svůj věk, chatlog to potvrzuje.
    S radostí ti ban prodloužím, dokonce jsi mi sám napsal, že chceš ban.
    Hele je mi fuk co jsi zač. ale začni se chovat. Pokud se takhle budeš chovat pořád a budeš ke mně takto drzej, budou bany jenom delší a delší.

    Edit: Upozornění přišlo ve formě kicku, jelikož měl kecy už v poledních hodinách, když jsem banoval za WH. Tam jsem se to snažil ještě ignorovat, ovšam nedal si pokoj.
    Edit2: Vidím že nejsem jediný, koho ty tvoje neustálé kecy a narážky serou, viz banlist.
    Naposledy upraveno Troppe; 20-09-17 v 21:04.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: likisek --> Troppe

    frajírku za prvé se uklidni a za druhé nehraj si na frajera pokud máš práva :D já sem ti řek že nic nemá,proto že jsme ho spektovali s típkem a psal ti to taky že nic nemá a jestli si takovej chh dobrej,jak si o sobě myslíš pane zdravotníku,tak mi pošli demo co jsi natočil a rád ti vysvětlím,že nic neměl a to že ti dá palici a ty se posereš a dáš mu ban to jdi do prdele a vyser se na práva s prominutím :D pošli mi to demo tohbo frajera co měl wh rád se ho zastanu a to že tě bolí pravda si hoj na frajerech na intru a né na mě .Jestli si myslíš že se budeš předvádět s kamarádem Zaoo a začneš mě bezdůvodně kickovat,že já řeknu pome B a zaoo odpoví drž hubu,tak sem mu na to odpověděl at se srovná a to že se ho zastáváš je tvoje věc,ale bezdůvodně mě kickovat nebudeš a to že se napojím a řeknu ti co si myslíš,že mě budeš bezdůvodně kickovat a ty na mě budeš házet ramene,že si admin atd ne ne tak to to nefunguje a vlastně dal si mi ban neopravněně,tak mi pošli za co ju

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: likisek --> Troppe

    Zde máš jeho ban. Mrkni na ten screen plzz.
    Nevím co tu vytahuješ hráče "Zaoo". Znám ho pouze z fórka, občas ho vidím ve hře. Nikdy jsme si takhle nepsali nebo tak. Vidí tě tak, jak všichni ostatní. Namyšleného kluka, co si myslí, že sežral celej svět a myslí si jakej je pán. Bohužel, tohle na mě neplatí.
    Nejdřív jsem to "drž hubu" řekl já teď Zaoo. Tak kdo vlastně?

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: likisek --> Troppe

    tak profesore ze zdravky poté co jsem se kouknul do konzole,tak to byl zaoo pro to jsem se opravil nic víc a to demo :D děláš si srandu co tam kde vidíš ??? :D rad bych aby to skouknul Hl. CHH kotelny a odebral ti práva za zneužívání a banování neprávem.To že ty mi tady vyprávíš že si hraju na mistra světa to si vzal kde ?? já tu hru hraju 15 let to ano,ale nepotřebuji si něco dokazovat a honit ego,jako ty,tak už mi sem vysyp za co jsem dostal kick a ban děkuji důkaz

    jinak ss mě vůbec u něj nezajímá,ale zajímá mě demo
    Naposledy upraveno Samco; 21-09-17 v 19:42. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  6. #6
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: likisek --> Troppe

    Jsi asi slepej, když na tom screenu nic nevidíš.
    Usuzuji tak z tvého chování. Takhle se normální pomalu čtyřicetiletý člověk nechová.
    Heh, jebu. Zbytečně se tu s tebou budu srát. Počkám na vyjádření ostatních adminů. Stojím si za svým banem, měl by ses naučit chovat, aspoň tady na serveru.

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: likisek --> Troppe

    koukni se jak píšeš ty ? kdyby si začal psát normálně slušně,tak píšu taky slušně ale ty si myslíš,že máš práva tak si nej,ale tak to není dokaž mi za co byl kick neopravněnej a za co byl ban neopravněnej ani jednu nadavku sem neřek,tak se uklidni a přiznej to

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: likisek --> Troppe

    V podstatě píšu slušně. Pouze mě člověk jako ty dokáže vytočit svoji drzostí. Mám ti sem hodit tvůj chatlog? Možná by ses potom uvědomil.
    Mám práva, tak si musím dokazovat, že jsem něco víc. Admini si zvedat ego, jinak by jsme tu ani nebyli.
    Nadáváš pokaždé komukoliv. Kupříkladu už mi dnes Šedá psala, že by sis zasloužil ban (hned po tom, co jsi do měl ryl, když jsi měl kecy po banu za WH).
    Poprosím nějaké adminy, aby se k této žádosti vyjádřili. Děkuji.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: likisek --> Troppe

    mě nezajímá co jsem psal někomu minule tady se jedná o kick a ban co jsem dostal od tebe :D nemusíš sem volat tvoje kamarády,aby tu vypisovali co bylo nebylo,ale mě zajímáš ty a tvůj neopravněnej kick a ban,tak nevím co tu furt jedeš a odbočuješ od věci

  10. #10
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: likisek --> Troppe

    Vše tu máš vysvětleno.
    A to, že mi v chatu budeš vypisovat jakou mám na píču profesi, jak bych se z tebe v reálu posral, abych ti napsal město kde bydlím a tak si nech pro sebe. Nebudu ti to psát do chatu, protože to nemá cenu, stejně si meleš svoje a já to mám těžko u zadku. Když bude třeba, doložím screeny, pro důkaz.
    Napíšu ti sem zítra, snad se někdo z adminů přidá.

    Edit: Klidně si piš dál, čuz.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: likisek --> Troppe

    vypovídej se co jsem ti napsal do chatu :D ses sz toho posral,tak ses tady vypovídal :D jinak mi stačí důkaz za co jsem dostal kick a ban :D proto že vím že to bylo neopravněným způsobem nci víc mě nezajímá a to mi dokaž tady ve forum a neoháněj se jinýma adminama,jak malej trouba ze zdrávky :D

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: likisek --> Troppe

    V klidu Troppe, tohohle kixota můžeš v klidu vybanovat na dýl. Už jsme spolu taky měli přes PM menší extempore, respektive on. Já to odignoroval, ale stejně mi měl potřebu psát :)





    Hele, tak nemusíš. Jsem mu ho dal sám, neodolal jsem. Taky tu měl baník za wh a předchozí dva bany za kokotismus. Chudák k1x, jestli se musel bavit s debilem takovýho kalibru.
    Naposledy upraveno wowz0r; 21-09-17 v 07:52.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  13. #13
    Server admin Avatar uživatele anakin_pok
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Rosice
    Příspěvky
    1,528

    Odpověď: likisek --> Troppe

    Ban od admina Troppe byl oprávněný, demo není potřeba, screen je dostatečný důkaz. A to tomu, co tu píše dospělý člověk s nickem likisek je zbytečné se vyjadřovat. Čím více banů, tím pro něj lépe, aby se uvědomil. Všechny budou zasloužené.
    ...neviem ako sa ten hrac vola ale kopiruje moj NICK!
    V žádosti o unban: Zabudol som si vypnut AimBot.

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2017
    Příspěvky
    44

    Odpověď: likisek --> Troppe

    kde je nějaky ss že sem mu nadaval ?? :D ja chci vidět důkaz za co jsem dostal ban a kcik a nezajima co jsem kdy psal před tím,ale co jsem udělal za co jsem dostal kick a ban :D nevím co tu tahate staré věci z minulosti :D řešte dotyčný problém a né hovna s prominutím co se stali děkuji,jak malí jarodvé

    jako vůbec nechápu koho zajímá měsíc stará věc :D já řeším co bylo včera a ne co je minulostí a jestli si myslíš,že sem dáš starou věc,tak si asi hodně zvedáš ego a jsi opravdu dobrej :D asi budeš mít o to lepší hodnost na webu i jako admin :D plukovníku

    ty víš o mě uplné hovno,ale budeš tu třepat píčovinky a už sem opravdu nasranej :D co ty o mě víš že vypisuješ tohle ?? misto toho,aby si banoval lidi a staral se o pořádek na serveru,tak si hraješ jak pán a když ti někdo napíše slapuj hráče za spawn,tak si hraješ jak největší frája a na všechno sereš,ale přidat se k adminovi a nevědět za co je ubohost nic víc
    Naposledy upraveno Samco; 21-09-17 v 19:39. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: likisek --> Troppe

    Aneb jak si zařídit měsíční ban...


    Naposledy upraveno wowz0r; 21-09-17 v 12:40.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •