Ahojte,

chcel by som požiadať o práva na kategóriu AIM, keďže teraz hrávam aktívne na d2only, prípadne GG. Od začiatku, dlhé roky hrávam s nickom |^Pelargos^|, steamID: STEAM_0:0:18249597. Volám sa Peter a mám 30 rokov. S adminovaním mám, dá sa povedať bohaté skúsenosti. Niekedy dávno som bol asi 2-3 roky admin na e-net serveroch, ktoré už dlho neexistujú. Potom som začal hrávať na herniportal.cz kde som bol tiež admin asi 2-3 roky, ale ako mnoho serverov aj tieto začali upadať a pomaly tam už nikto nehrával, tak sa to neoplatilo prevádzkovať a servery boli zrušené. Naposledy som mal práva u Tiesta, kde sme mali prenajatý server na Rapide. Aj keď som mal steam, dlho som hrával na nonsteame, až teraz posledných pár rokov hrávam už len na steame. Čo sa týka kotelny aj tu som hrával v minulosti hlavne classic, oldschool, megapub. Od apríla/dubnu tu hrávam teraz aktívne takmer každý deň. Keď je nejaký cheater na servery, snažím sa využívať ! alebo /cheater, pokiaľ však nikto nepríde, snažím sa to hádzať na fórum. Myslím, že som tu nemal, ani nemám s nikým nejaký vážny problém alebo konflikt. Pokiaľ by chcel niekto vedieť niečo viac, kľudne sa pýtajte alebo cez PM.

S pozdravom

Pelargos