Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: admin,player !

 1. #1
  Stálý člen Avatar uživatele 23_asteb
  Datum registrace
  Aug 2011
  Umístění
  Kz,Hns,d2
  Příspěvky
  167


  Angry admin,player !

  Zdravím všechny ve spolek,

  všichni asi víte o čem píši. Hráči co mají (většinou) knife běhají se SH AB WH na d2 a možná i jiných serverech. Problém s bany asi nejde řešit jak vidím z duvodu měnění IP adresy proto ale nepíši. Každý den co tam hraji, vidím ty blbce ale také adminy kteří mu dají 2,3 bany a pořád se přihlašují dále.

  Proč píši ale je, že když se hlásíte o práva a do žádosti píšete i známky ze střední školy aby ostatní věděli že jste schopní tak tomu tak není. Je mi líto, ale být admin a online znamená taky ZODPOVĚDNOST být na tom serveru a banovat (killovat, kickovat) ho každé kolo aby si nezahrál. Vím že je to otravné ale konec konců od toho admini jsou, jejímiž jste sami chtěli být.

  !!!! MAJÍ HRÁČŮM UMOŽNIT NORMÁLNÍ HRU, LEČ SI SAMI NEZAHRAJÍ. !!!!

  S dovolením, admin odejde po 2 banech a nechá ho tam hrát a jde na jiný server nebo se kvůli němu odpojí je skandál. Máte práva= povinnosti. S tím se snad počítalo, když jste se hlásili o práva. Nechci znít že pohrdám adminy (nebo aspoň těmi kteří tomu kde jsou rozumí ikdyž jich není moc) ale poslední dny to kazí hru, portál a náladu.

  Nevím jestli jsem spadl z větve nebo to vidím tak jak to být má jen já.
  přeji pěkný zbytek dne
  domecek jednim tahem

  E: popřesunujte si to do svojí sekce jestli je to tady špatně a jako klasické babky na úřadě "u téhle přepážky neřešíme podání ale výdej průkazů, to já nepomůžu" nemůžete řešit, prosím přesuňte si to podle svého liba napříč celým forem pokud je to tady špatně. Jen se nad tím zamyslete. A pokud není, prosím aby tento thread byl veřejný a každý mohl přidat příspěvek pokud bude chtít.
  Naposledy upraveno 23_asteb; 04-10-17 v 00:30.

 2. #2
  Stálý člen Avatar uživatele Faero
  Datum registrace
  Jul 2016
  Umístění
  csgo
  Příspěvky
  259


  1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  Odpověď: admin,player !

  :D
  možná bych Vas mohl přestat trollit na ns
  CS 1.6 "HAXXING" Config:2018

 3. #3
  Moderátor, server admin
  Datum registrace
  Feb 2013
  Příspěvky
  7,687


  0 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  Odpověď: admin,player !

  Pokud hráče nejde účinně zabanovat, moc toho s tím dělat nemůžeme, na tenhle problém se v admin fóru poukazuje dlouhodobě, v poslední době téměř každý den. Admini na to nikdy stačit nemohou, museli by pokrýt všechny servery současně.
  Sice tě plně chápu a sdílím tvoje rozhořčení, ale stěžuješ si na nesprávnou stranu, admini dělají vše, co dělat mohou. Povídej se na banlist. Asi ten stav ještě není tak kritický, aby se nějak razantně řešil, nevím, nemáme žádné informace.

 4. #4
  Stálý člen Avatar uživatele 23_asteb
  Datum registrace
  Aug 2011
  Umístění
  Kz,Hns,d2
  Příspěvky
  167


  1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  Odpověď: admin,player !

  Vím že ma bany taky nežádám aby jste to vyřešili aby nehrál vůbec když to nejde. Když ne admini kdo tedy s dovolením může za to, že i přes hlášení přes ! ať se vrátí někdo z těch 2 adminů co tam byli zpět ho řešit si hrají na jiném serveru nebo s trucem odešli a ostatní přesto že o nich ví tam nejdou. Je mi líto, že toto musíte řešit ale k tomu se admini upsali přeci tak ať neignoruji hlášení "protože se s tím nedá nic dělat a je to zbytečné" Děkuji

 5. #5


  Odpověď: admin,player !

  Taky potrvzuji, že když byl na serveru Admin aj ten obchazeč, tak ho 2x kicknul a pak hrál a nestaral se o něj vůbec protože byl s něm v týmu. Tak sem musel volat dalšího Admina kterej byl jinde na serveru.

 6. #6
  Trial admin Avatar uživatele Grakon2702
  Datum registrace
  Dec 2012
  Umístění
  Bohumín
  Příspěvky
  2,199


  Re: admin,player !

  Ono je v konečném výsledku jedno, zda obcházeče kickneme nebo zabanujeme. On si může přes proxynu hrát nadále pod jinou IP, což je otázka několika minut. To jsou tisíce IP adres navíc, které může použít. To spíš dříve toho samotného cheatera unaví a po nějaké době přestane. Existuje jedno ultimátní řešení, které by nás navždy zbavilo ns obcházečů, toto je však zatím v nedohlednu.

  Btw, nikdo se k ničemu neupsal, děláme to dobrovolně, nikdo nás za to neplatí. Jsme lidi, kteří mají práci, školu a svůj osobní život. Jestli mi ale začneš na účet každý měsíc posílat alespoň 25k, zahodím školu i svoji kariérní budoucnost a budu na serverech 24/7. Věř mi, že děláme, co můžeme.
  Každý chce svět bez válek. Válka a smrt je však to jediné, co nás může zachránit. Jinak všichni chcípneme žízní.


 7. #7
  Server admin Avatar uživatele wowz0r
  Datum registrace
  Apr 2015
  Umístění
  Klasické a AIM servery, RC cars
  Příspěvky
  799

  *VIP*  3 z 3 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

  Odpověď: admin,player !

  Nalijme si čistého vína. Vůle a ochota ze strany lidí, kteří s tím mohou něco udělat, již není u 18 let staré hry na vysoké úrovni a CS scéna na kotelně funguje tak nějak ze setrvačnosti. Ano, občas se updatuje nějaký mód, semtam se resetují statistiky toho či onoho módu, ale zásadní problém, se kterým se potýkáme již roky, jednoduše vyřešit nelze. Máme nástroje, kterými můžeme obcházení přes proxy zabránit, ale jejich implementace by znamenala, že přijdeme i o spoustu čistých necheatujících hráčů. V jejich zájmu a v zájmu co nejpomalejšího poklesu počtu hráčů 1.6 se tyto nástroje neuplatňují a vy ostatní tak musíte strpět to, že se tu čas od času objeví obchazeč, který bude prudit vás i nás a my tu budeme v admin fóru tlachat do větru o tom, jak by se to mělo vyřešit. Ve finále se nic funkčního a trvale působícího nevyřeší, obchazeče to za pár týdnů přestane bavit a když se vody uklidní, za měsíc se objeví další a proces se opakuje. Osobně jsem na to rezignoval a od 1.6 se odkláním k jiným hrám. Bohužel, možná bohudík.


  ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, Turboboost 4.2GHz, 8MB L3 cache + SilentiumPC Fera 3 HE1224; GIGABYTE GeForce GTX 1060 WINDFORCE OC 6G, 6GB GDDR5 (8008MHz); Kingston 16GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB; SSD 256 GB; Fortron Hyper M 700 W

 8. #8


  Odpověď: admin,player !

  To každej chápe. Jde o to, že když už je admin na serveru tak se nemá dívat jak tam kosí nožem šecky kolem sebe ...

 9. #9
  Stálý člen Avatar uživatele 23_asteb
  Datum registrace
  Aug 2011
  Umístění
  Kz,Hns,d2
  Příspěvky
  167


  Odpověď: admin,player !

  Ano chápu, ale pro toho Kamílka grakona: Nechci po tobě aby ses vkrádal do IT učebny ve škole nebo odkládal práci. Mluvil jsem o adminech kteří byli online a ingame akorát si šli zahrát na jiný server místo aby umožnili normálni hru ostatnim. Plat? Přesně jak jsi řekl děláš to dobrovolně a nikdo tě do toho nenutil ale jestli mi chceš říct že nemám očekávat od adminů že se budou prostě snažit zajistit klid na serveru tak nepište do svých žádostí nesmysly jací jste trpělivý a bůh ví co. Ja vím že je to jedno jestli kick ban kill ale přece když je admin online ingame nevyseru se na to "protože znova příjde. jde ho zabít na začátku každého kola nebo ne ?
  Naposledy upraveno 23_asteb; 05-10-17 v 12:17.

 10. #10
  Stálý člen Avatar uživatele Military
  Datum registrace
  May 2014
  Příspěvky
  68


  Odpověď: admin,player !

  ----> Je mi líto, ale být admin a online znamená taky ZODPOVĚDNOST být na tom serveru a banovat (killovat, kickovat) ho každé kolo aby si nezahrál. Vím že je to otravné ale konec konců od toho admini jsou, jejímiž jste sami chtěli být. !!!! MAJÍ HRÁČŮM UMOŽNIT NORMÁLNÍ HRU, LEČ SI SAMI NEZAHRAJÍ. !!!! <----

  S tým až tak nesúhlasím, niečo je pravdy ale niečo je až moc zveličené. Admini tu nie sú kvôli vyhľadávaniu cheaterov za každú cenu v každý moment čo tam sú len sedieť v diváckom režime. Ale aby skvalitnili hru a hrateľnosť serverov. Admin by mal byť pravidelne online a deliť sa o štafetu s iný adminom, ako prvá úloha je zisťovať chyby ktoré má server, na samotnej hrateľnosti a názory hráčov, na zlepšenie, odobratie alebo pridanie veci. Chyby máp, či sa niekde niekto neprepadá do textúry alebo cez ňu nestrieľa.
  Prečo je to tak? Pretože admini tu boli ešte pred prvými cheatermi, takže to nikdy nemôže biť číslo 1 pre nich. Avšak admini sa rozdeľovali na viac skupín.

  Ako príklad jeden už možno nefungujúci server: Trojčlenný tím adminov. Jeden s režimom diváka, dozeral na nevhodné výrazy, napomínal a zároveň sledoval vyrovnanie tímov, či nie je niečo zle, kde hráči jednej strany najviac prehrávajú. Druhý v hre radil nováčikom a vysvetľoval všetky podrobnosti, na ktoré sa hráči pýtali, ako nejaké nie moc známe príkazy a mnoho ďalšieho. Taktiež dohliadal na správne plnenie cieľov mapy a v spolupráci s adminom prvým, vyrovnával tímy. Tretí hlavný, pýtal sa hráčov na názory a návrhy na zlepšenie, pričom sám spravoval tieto návrhy v spolupráci s dvoma adminami, ktorý sledujú priebeh hry. Kde najviac na čom aký tím stráca, kde kto zneužíva časť mapy na neplnenie cieľov mapy a naberania skóre. Taktiež ak nič zrovna neriešil, dohliadal na čestnosť hry a riešil nešportové správanie sa proti iným. Potom prišli prvý cheateri, to boli s toho tak v prdeli, že nevedeli čomu sa skôr venovať, čoskoro zostal len ten hlavný admin, lebo adminov totálne znechutených ubudlo :-/ No väčšinou si každý server vybudoval svoje vlastné módy, alebo poopravil ich podľa hráčov príklad je kotelna. Všetky tie módy prídavky nove klassy postáv čo sa pridali na serveru COD to všetko na žiadosť hráčov, čo znamená že admini sa snažia a robia čo sa dá, aby zlepšili hru hráčom. Kedysi keď som s kotelny stiahol csko nemala ešte ani servery to bola stránka len na stiahnutie cska. Som sa k nej dopracoval :D a tak som obišiel vekovú hranicu 18 rokov od ktorého predávali csko v obchodoch. Aj som sa trocha držal v tajnosti žiadne písanie ani nič ak by zistili že nemám 18 na tých serveroch čo som hral bol za to ban na 15 rokov.Ale odbieham, je pravda že im chýba ešte ten štvrtý admin na cheaterov ale kotelna funguje aj keď je tam čo zlepšovať. ďalší príklad je to že kedysi ste si dali nájsť servery cez internet a malý ste ich na výber asi 22000 teraz to je už len zlomok toho čo kedysi. Mám staršiu verziu cska kotelnove servery idu a cez internet to nájde len 6 serverov, takže som spokojný.
  Naposledy upraveno Military; 09-10-17 v 01:57.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

 • Nemůžete zakládat témata
 • Nemůžete odpovídat
 • Nemůžete přidávat přílohy
 • Nemůžete upravovat své příspěvky
 •