Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

  1. #1

    jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    hrac - ROMan STEAM_0:0:224625920 193.179.111.202 CZ
    demo - https://uloz.to/!LyOoe64gHlBQ/roman-hudba-cez-mic-dem
    pustanie hudby cez mikrofon (ked som mu pekne povedal nech to vypne tak aj tak to nevypol demo je kratke)

  2. #2

    Re: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    Ahoj, na konci dema tu hudbu vypnul. Co mě spíše více zaráží, je to, že se mu jaksik nechtělo Simonovat. Nebyl náhodou party mód, se kterým jste i souhlasili? Jestli ano, tak bych to netrestal.

  3. #3

    Odpověď: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    na konci kola tu hudbu vypol len koly tomu ze mi isiel odpisovat a potom to znova zapol to je prva vec a druha ano bol party mod ale ked je 2-3 hodin rano a ty mas zapnute csko na notebookove repraky a on ti pusti toto a nevypne to ani po poziadani aby to vypol to sa da povazovat za zneprijemnovanie hry inym hracom a nie nemohol som si dat sluchadla bohuzial mam druhy notebook na ktorom je chyba v konektoroch na zvukovej karte cize nefunguje mi mic ani sluchadla a nie nemohol som si dat mute pretoze kedze bol v ct tak by som nevedel keby zacal simonovat cize tolko k tomu

  4. #4

    Odpověď: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    mam to sem hodit - Ahoj,prosím do své stížnosti připiš potvrzení nadávek do voice chatu od hráče
    majk je pan (BMW mafia)Demo na to bohužel nemám,natáčel jsem ho ale až po nadávkách a v demu je pouze 1. nadávka jak mi řekl to je pí**

    Sir Valecek Luis.

    Jelikož nemůžu přispívat do témat tak ti to musím napsat takhle.

    Díky moc :)

  5. #5

    Re: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    Je pravda, že by to pouštět neměl, ovšem myslím si, že je to zbytečné banovat zpětně přes web. To je spíše věc, kterou bych řešil in-game. Kdyby bylo demo delší a pouštěl by to po několik kol, tak bych to řešil. Hráč majk je pan už ode mne dnes dostal ban na základě jiné stížnosti.

  6. #6

    Odpověď: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    jedna vec ohladne toho "in-game" o 3:00 - 5:00 ti nepride ziadny admin dat ban koly nadavkam a pod. ... preto ked nie su admini online tak to vsetko mame natocit a nahlasit (vsetci admini to tak vravia)

  7. #7

    Re: Odpověď: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    Citovat Původně založeno DominoSVK Zobrazit příspěvky
    jedna vec ohladne toho "in-game" o 3:00 - 5:00 ti nepride ziadny admin dat ban koly nadavkam a pod. ... preto ked nie su admini online tak to vsetko mame natocit a nahlasit (vsetci admini to tak vravia)
    Ano, ale to se týká větších přestupků. Demo je prostě moc krátké na to, abych mu dal ban za pouštění hudby.

  8. #8

    Odpověď: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    ked je demo priliz dlhe tak nadavate ze je priliz dlhe ked je demo kratsie tak zasa je zle lebo je priliz kratke tak ake dema mam tocit? jedno dlhe a jedno kratke aby bol kazdy spokojny? kazdemu sa neda vyhoviet raz je demo dlhe raz kratke no tak bohuzial

  9. #9

    Re: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    Za jednu minutu pouštění hudby do voicu během schváleného party módu banovat nebudu. Ano, možná ji tam pouštěl mimo demo mnohem déle, ale to už já nemůžu brát v ohled, neboť nemám důkaz. Když už točíš demo, měl bys ty sám zhodnotit, jak dlouho bys ho měl točit. Toto je pro mne dost krátké. Jestli to nějakému adminovi bude na ban stačit, tak prosím.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 08-10-17 v 12:03.

  10. #10

    Odpověď: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    uz bolo tesne pred mozno 2 - 3 minut pred koncom mapy a ked sa zmeni mapa tak sa nahravanie prerusi a neulozi (neviem ci o tom vies) uz parkrat sa mi stalo to ze mi zmazali koly tomu stiaznost lebo "nemal som demo" je lepsie mat 1 minutove demo ako ziadne demo keby som to nestihol nahrat a stopnut tak uz by to bolo len tvrdenie proti tvrdeniu cize zasa by to bolo zbytocne

  11. #11

    Odpověď: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    Tyvole, to bys fakt chtěl banovat? Souhlasím s grakonem
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  12. #12

    Odpověď: jailbreak 8 mini pustanie hudby cez mic

    aha ok noo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •