Zobrazit výsledky od 1 do 10 z 10

Téma: Žádost o práva na AIM

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Žádost o práva na AIM

    Ahoj, chtěl bych požádat o práva na AIM/střílecí servery.

    Můj nick ve hře: Futy99

    Nick na forum: Futy99

    Věk: 18 let

    Steam nick: Futy99

    Steam ID: STEAM_0:1:84464748

    Něco málo o sobě: Jmenuji se David, miluji sporty a hlavně gymnastiku :D. Nejvíce se však věnuji pouličnímu sportu parkouru. Taky se rád věnuji mému psovi Renymu s kterým jsme vyhráli už 2 agility závody. Chodím na jednu nejmenovanou SPŠE v Praze, kde studuji obor IT. Také mám rád cestování. Ve volném čase se věnuji prostě škole, sportu, kamarádům a zábavě v poslední řadě (ale těch 15 - 25 hodin měsíčně na cs se tam vždy najde). Víc tu asi vypisovat nebudu, přece jen si to může přečíst každý

    Proč bych chtěl na Kotelně adminovat?: No prostě bych chtěl pomoci chodu portálu, zejména na serverech AIM a GG kde hraju nejvíc. Přestupky zde vždy nahlašuji když jsem přítomen na fórum, ale občas to je zdlouhavé a to je na prd. To je jeden z důvodů proč chci být admin. Cheatery poznám dobře si myslím.

    Znalosti AMX: Mno možná to tu asi většina ráda neuslyší, ale byl jsem admin na gamesites (vlastně jen kvůli spolužákovi co tam tenkrát adminoval), kde jsem práva položil asi po 2 týdnech a to protože měli až moc striktní pravidla. Zakládat temá s omluvou proč nebudete 2 dny online mi přišlo trošku moc a taky začínali prázdniny no a já byl celé 2 měsíce v USA.

    Tak teď se dostávám k tomu důležitému:
    Hodně z vás by možná podotklo, že nemám moc nahráno ano, začátkem prázdnin jsem měl asi 3,5 měsíce pauzu. Předtím jses už hrál na kotelně cca 3 měsíce po 2 leté pauze, bohužel nechápu proč, ale nedohledal jsem nic v HLstatsx k mému steamu, prostě nikde. Csko hraji někdy od svých 12 let. Hrával jsem na NS pod nicky: bot, empty bohužel jsem taky už nic nedohledal, asi tam byly nějaké další, ale už si to nepamatuji. Tenkrát jsem měl nahráno minimálně 1000 hodin na starých dobrých zombii a aimu, pamatuji jak bylo furt 5 serverů plných a bez vip si člověk neškrtl (to byly časy). Nemůžu to asi doložit jinak, než to, že pamatuji staré legendy na zombii jako byl 72 Virgins, nebo na aimu Brno vita venkov a ještě pamatuji Bezdaka jak třeba banoval hráče s nickem Bezptak na clasicu/mega pubu. Co se týče banů, na NS jsem jich měl dost asi bych řekl 11. Vše za věci typu, blokování, demence, vulgarita atp. (Asi bych to omluvil tím, že mi bylo 12 - 14 let). Co se týče chatlogu asi nic moc nenajdete. Možná hlášky typu prašivá kempa, koště atp. :D , ale dokážu si to odpustit.

    Takže jak to vlastně bylo?:

    2011 - 2014: Těžká smažba klasických zombii

    2014 - 2016:
    pauza

    2016 - 2017: Návrat ke kotelně a admin na gamesites

    P.S. Hraji hodně i na jailbreaku, deathrunu a hlavně zombii escape. Na zombii escape bych si zažádal též, jelikož je nejlepší zážitek, když se to bugne a ct zůstane na textuře a odmítá se zabít třeba 5 - 10 min a když na fóru napíšu do chatu o admina, tak mi odpoví, že na zombii escape asi nikdo nepůjde :D. Nu bohužel jde jenom na jednu sekci.

    A když už jsme u toho tak si tu udělám trochu reklamu a koukněte na mapu aim_modern co jsem přidal do sekce Maping.

    No doufám, že vše bude konstruktivní kritika. CSKU zdar!
    Naposledy upraveno Futy99; 22-10-17 v 15:26.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na AIM

    Proti, žádost opsaná ze zmiňovaného portálu ( jen přehozené jméno), dále se mě to vůbec nelibí.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na AIM

    Samozřejmě je opsaná, nebudu se vypisovat s tím samím znovu, ale řekl bych, že jenom tak 35%. Každopádně díky za vyjádření, avšak bych byl rád, kdyby si rozvedl co se ti nelíbí, jestli můžeš.

    E: rovnou vám jí sem hodím, ať to nemusíte hledat https://www.gamesites.cz/forum/zados...a-t127005.html.
    Naposledy upraveno Futy99; 22-10-17 v 15:55.

  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva na AIM

    Myslím že miešať práva na týchto dvoch portáloch dokopy, je niečo ako keby si chcel z cementu spraviť puding. Toľko aspoň môj názor. Skôr proti.

    E:
    Citovat Původně založeno Futy99 Zobrazit příspěvky
    Práva už na gamesites dávno nemám. Každopádně to chápu asi. Ačkoli kdybych porovnal hodiny na kotelně a gamesites, tak to bude vtipný rozdíl a jak jsem zmínil na gamesites jsem šel adminovat kvůli spolužákovi. Každopádně děkuji za váš čas a můžete LOCK jestli se to tu takhle háže do jednoho pytle.

    Keď budeš často hlásiť a nič nevyvedieš tak ti dám pro. Zatiaľ proti.
    Naposledy upraveno Indian0; 01-11-17 v 10:41.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na AIM

    Práva už na gamesites dávno nemám. Každopádně to chápu asi. Ačkoli kdybych porovnal hodiny na kotelně a gamesites, tak to bude vtipný rozdíl a jak jsem zmínil na gamesites jsem šel adminovat kvůli spolužákovi. Každopádně děkuji za váš čas a můžete LOCK jestli se to tu takhle háže do jednoho pytle.

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: Žádost o práva na AIM

    Určitě se takto lidi do jednoho pytle nehází. Ale většinou, když sem dojde někdo z gs, tak je to namyšlené pako.

    K žádosti, komu hlásíš? Na fóru toho tak moc není.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na AIM

    Mno možná jsem pako, ale myslím si, že rozhodně ne namyšlený a hlavně jsem nepřišel z GS, vždycky jsem byl kotelňák :). Nicméně teď mám jen hlášení na fóru, ale před prázdniny jsem měl celkem hodně nahlášeno u Hectssssssssse (nutno dodat, že ze všelijakých serverů) a u mirouse. Něco okolo 5 - 8 banů u každého.

    E: Dodatečně, hlásím ještě přes /cheater
    Naposledy upraveno Futy99; 31-10-17 v 20:19.

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Žádost o práva na AIM

    Zatím PROTI,nic si mi nehlásí a ani jsem neviděl přes !

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele Futy99
    Datum registrace
    Jul 2014
    Příspěvky
    97

    Odpověď: Žádost o práva na AIM

    DajMen ano tobě nehlásím a přes ! taky ne, když už tak fórum, nebo /cheater. Každopádně děkuji všem za vyjádření, ikdyž bohužel nebylo kladné. Myslím, že dosavadní vyjádření stačí (pokud ne opravte mě). Můžete lock. Nachytám ještě pár desítek cheatrů, pokusím se aby mě admini více poznali ze serverů, popř. si získal jejich přízeň a zažádám si opět někdy v budoucnu až budu mít pocit, že budu naprosto vhodný kandidát.

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na AIM

    Můžeš ale až za půl roku.

    Lck na vl. zd.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •