Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: Je to hodne zabitia grabom ?!

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele KaineSad
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Okres Sabinov
    Příspěvky
    24

    Je to hodne zabitia grabom ?!

    Hrajem na jb6 zabávam sa. Zrazu príde Troppe a povie mi nech si vypnem voice changer. Neurobím to veď prečo aj ano, keď je ma zreťelne počuť a dobre sa zabávam s ostatnými hráčmi , prečo by som si mal zmeniť ten hlas ?

    Problém nebol v tom, že by ma hrači nerozumeli, bolo to pre mňa malé spestrenie. Ide tu o to nie ? O zábavu, predsa nechcete hrať jb 6 ktorá sa hraje 3 mapy dookola to isté. Hráči vytvarajú priestor a atmosféru na to aby zabavili tích, ktorí sa tam prišli zabaviť. A podľa mňa hrať 3 mapy dookola bez nejakého rozptýlenie alebo spestrenia sa hrať (s radosťou) nedá. Preto sa tam ľudia radi vracajú kvoli ľudom ktorí tam hrajú.

    Takže keď mi chcete povedať, že spestrovať hru a mapy ktoré sa hrajú stále dookola je zlé tak to už ani nemusím hrať. Diky :)

    S láskov a objatím, vždy krásny a usmievavý KaineSadYOLO.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    Ahoj. Přišel jsem na server skrze hlášení na tebe, kvůli voice changeru. Došel jsem v klidu a slušně jsem tě požádal o vypnutí. Ty ses začal ohánět tím, že co si to vůbec dovoluju, byl jsi drzej. Nejsem na to vůbec zvědavej, tak jsem tě zabil grabem a dal ban na 1 den.
    Nejsem proti srandě, ovšem voice changer se vždy banoval, alespoň v mé přítomnosti.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele KaineSad
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Okres Sabinov
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    Prečo by sa to malo banovať ? Nevidel som nikde v pravidlách aby som sa nemohol trochu zabaviť. Zase hovorím že nikto nebude sakra hrať tu jb6 keď sa to bude stále opakovať to isté. uz sa mi nechce pisat s diakritikou. chodte do boxu, dame otazky, dobre teraz tramp, dobre teraz strafy boom PP. dalsie kolo, tak teraz dame tramp, futbal surf.... ked sa toto iste stale opakuje nikto to nebude chciet hrat a je podla mna na CT ktori to hraju aby sa pokusali nejako tich T zabavit a ked to znamena ze si zmenim hlas aby to bolo trochu zaujimavejsie tak preco nie. uz len to ze si ma zabil grabom bolo prilis. a nie to este ban. a hovorit ze som bol drzi ? to si robis srandu nie ? drzost ? kolko mas rokov ? keby som chcel byt drzi tak ti poviem nieco ine ako "ako sa opazujes ma grabnut"

    Ked si to presunul tak to mozu citat aj ostatni ? Chcel by som aby sa k tvojmu počinaniu vyjadrili ostatni hraci/admini hod to naspat ked to ostatni nemozu citat diky BRÁCHO !

  4. #4

    Re: Je to hodne zabitia grabom ?!

    O tom voicechangeru můžeme polemizovat. Avšak pokud tě admin na něco upozorní (ikdyž to třeba může být blbost), tak bys to měl respektovat a popř. a tom později prodiskutovat do hloubky s ostatními adminy.

    E: Jinak mně osobně by ten voicechanger nevadil, kdyby ti šlo rozumět, resp. by to bylo poslouchatelné. Jinak jsem pro každou srandu.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-11-17 v 21:55.

  5. #5

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    Já si myslím, že tenhle týpek má pravdu... JB už není zábavný a pokud někdo zrovna tohle udělá, nemůžete to považovat za přestupek, pokud to vadilo jen jednomu hráči, tak proč to svým způsobem řešit... šlo mu rozumět předpokládám, nedělal nějaký bordel, ale dělal na tom serveru atmosféru (aspoň podle toho, co tady napsal (jelikož to napsal slušně, tak bych mu i věřil)). Fakt na tom jb nechávejte takovéhle maličkosti, pokud to lidem na serveru nevadí. Můj názor;)

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,469

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    Dokud jde hráči rozumět, tak bych to asi spíš nebanoval. Pokud si ale většina hráčů stěžuje, tak by se to mělo nejspíš řešit. Toť můj názor na věc.

  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    Voice changer nikde zakázaný není, neměl by se tedy podle mě vůbec trestat. Jediné zákazy (nikoli bany) za něj jsou v případě, kdy hráči není rozumět. Zákazy v banlistu čistě za voicechanger jsou jen od Troppe, tak nevím, kdy se vždy banoval.
    Naposledy upraveno hofy; 10-11-17 v 23:15.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    Dobrá tedy, dám na kolegy. Budu to posuzovat z jiného hlediska, zda je hráči rozumět či nikoliv.
    Tobě se omlouvám za vzniklé komplikace, tato situace se už nebude opakovat.
    Btw. Nic jsem nepřesouval, nemám k tomu pravomoce.

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    Už je to sice vyřešený ale jenom bych dodal, že voicechanger se banuje normálně, například na TTT, už za to byl nejeden ban, takže to není nic co by si Troppe vymyslel.

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele KaineSad
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Okres Sabinov
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    seabi podla mna nemozes porovnat JB a TTT kedze TTT je tu 1.5 roka ? zatial co JB je tu trochu dlhsie co znamena ze sa to uz trochu ohralo pre veľa ludi

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele ^SeaBi
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Pražáček :-)
    Příspěvky
    780

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    Nepochopil si nic z toho co jsem napsal... Ta zpráva byla mířena na Doesa, jestli ti bylo rozumět nebo ne, to vážně netuším, ale voicechanger jako takový, se normálně banuje.

  12. #12
    Nováček Avatar uživatele KaineSad
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Okres Sabinov
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Je to hodne zabitia grabom ?!

    ty si asi nepochopil co som chcel povedat, JB=starsi mod = ludia chcu nieco nove = skušanie novích vecí , musis uznat ze ak by si mal hrat 3 mapy dookola tie iste atrakcie s tymi istymi ludmi po chvili by ta to omrzelo
    TTT = novy mod= ludia sa ho este tak neprehrali (rutina)

    + za par rokov co hrajem na kotelni si teraz z hlavy nepamatam ani 1 ban za voicechanger, moze to byt aj tym ze som mal prestavku ale opat sa bude odkazovat na pravidla kde je povinnostou ct je mat funkcny mikrofon (co som splnil)

    dobre tak sa vsetko vyriesilo diky za ospravedlnenie troppe.

    Moze lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •