Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 32

Téma: Supr spešl děda z depa

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Supr spešl děda z depa

    Ahoj čau
    Chci se tady Dědy zeptat, zároveň je to stížnost, proč vyhodil hráče ze serveru, bezdůvodně?
    Dědo, proč si vyhodil for no reason Kinga, a potom ingoroval chat :DDDDDDD? všichni se tě ptají, proč si to udělal, ale ty niic, jako že tam nejsi
    Menší výpis z konzole:
    ADMIN: vykopl King Of The Gods
    kdyby náhodou zapíral, mrsknu screen <3
    e: normálně bych to nedělal, je to hloupost, vím to :D ale chtěl bych ukázat, co má tento spešl za kvality :))

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Jo Kicknul jsem ho ale pak neignoroval odesel jsem ;) Ja osobne nemam rad když VD vezme auticko a prejede pulku Tcek. Jestli s tim admini nesouhlasi a nemam kickovat za toto tak nebudu, ale do te doby budu.
    K tobe Wentiku. Klidně si me snaz znicit dal :) zkousej všechno abych nedostal prava a abych prisel o spesla :) a dal se kamarad s Anglem který je podobny.
    Vis mam te strasně moc rad a vždycky rad vidim jak se do me navážíš a tak jsi supr hrac :)
    Pokud se ti nelibi me "speslovani" snaz se me znicit dal a klidne zaloz anketu o to a by se mi spesl zrusil.
    E: Normalní CT za to třeba zabiji a tak nekickuju ale když vy jste nic neudelali s tlemili se jak noumove (a nemam prikaz na kill) tak dostal kick

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    jo budu se s ním kamarádit, pamatuješ jak si mu lezl do prdele? a teď tu na něj trashtalkuješ, fuuuha, jo chci tě zničit, nemam tě rád :)
    e: to že se to nelibí tobě, jako nějakému spešlovi, znamená, že hned vše děláš po svém?
    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    E: Normalní CT za to třeba zabiji a tak nekickuju ale když vy jste nic neudelali s tlemili se jak noumove (a nemam prikaz na kill) tak dostal kick
    Ne všichni za to zabíjí prcko :)
    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    a nemam prikaz na kill
    co přesun?
    Naposledy upraveno Wentik; 24-11-17 v 20:45.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Však ja ti to nezakazuju. I třeba lezl. Ale to tu prece dela každý :) vcetne tebe. Bez toho by se prece nikdo nikam nedostal. A nebo jsem se chtěl normalne kamarádit. Kazdej to vnima jinak

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    I třeba lezl. Ale to tu prece dela každý :) vcetne tebe.
    Komu lezu do prdele? :DDDD
    Angelovi co nemá práva? nebo komu?

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,470

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    V AT jsme se tak nějak "dohodli", že se to banovat nebude, ale pokud to někomu vadí, tak není problém dát danému hráči slay. Sám jsem to kdysi banovával, ale protože bylo hodně adminů proti, tak to teď zabíjím. Kicku bych se asi spíš pro případě vyhl, každopádně je to spešl a nikdo mu o tomto nejspíš nic neříkal, tudíž stížnost je dle mého oprávněná, ale dědovi za to nikdo nic udělat ani nemůže, protože jak jsem psal, nemohl to vědět. Tak či tak kick není nic moc strašného, takže bych to dál ani neřešil a klidně to hned uzamčel. Toť můj názor k věci.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Jak jsem řekl nemam jiné vyhody nez kick a presun a proto když ho nemuzu zabit resim to kicknutim. Pokud to nemam kickovat. Budu to popropade zabijet presunem.

  8. #8
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    nuu, ale neměl by si to vyřešit simon? je to jeho práce ne?

  9. #9
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,470

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Jo je, ale hráči si chtějí taky zahrát a někdy se vyhnout prostě nejde. Takže kill hráče na autíčku je takový kompromis.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Měli by to resit CT hne zabitim. Je to stále NARUSOVANI HRY SIMONA. A když vy na to koukate a smejete se tak když uz tam jsem tak zakrocim a něco udelam.

  11. #11

    Re: Supr spešl děda z depa

    Ahoj, ohledně přejíždění se mezi ostatními vězni jsem se v AF snažil vyvolat nějakou diskuzi, aby se názor na řešení těchto situací konečně sjednotil (pro připomenutí adminům: http://csko.cz/forum/showthread.php?...-grifin)/page4). Určitě nechci mluvit za všechny adminy, neboť se tam nevajádřil zrovna moc extra počet. Na druhou stranu se tam neobjevily žádné negativní ohlasy vůči tomuto bodu:

    Pokud VD přejede T: nijak nezasahovat, o to se stará Simon tím, že VD zabije. Automaticky.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 24-11-17 v 20:58.

  12. #12
    Pokročilý člen Avatar uživatele Wentik
    Datum registrace
    Jul 2016
    Umístění
    Daxerovo Srdce
    Příspěvky
    132

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Poprvé souhlasím s Grakone?

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Pro tebe Wentiku jak jsi asi rad ještě admin nejsem a tak o tomto bodu nemuzu vedet jelikož se tam nedostanu. Pokud to tak je nebudu kickovat.Ale osobne to rad nevidim a pokud nezasáhne simon upozornim a popřípadě zabiju rychlim presunem

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Ako ja čítam, tak oni boli u CT a nechali VD-čko, aby proste vyzabíjalo všetkých. Taktiež si myslím, že si to má ustrážiť simon, ak ich dal na miesto, kde sa to vážne dá.

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,539

    Odpověď: Supr spešl děda z depa

    Nevidím v tom AF že by se na něčem konkrétně někdo dohodnul, jen že se to nebude asi banovat, takže Deda neudělal žádnou chybu. Prostě udělal to co měl, taky bych toho člověka zabila, je jedno jestli dám slay/kick a pokud by přejížděl dál, tak bych ten ban i dala. Jak říkám, na tomto se nikdo nějak nikdy neshodne a admini budou konat dle svého uvážení, stejně asi tak spešlové. Osobně nevidím rozdíl mezi MTK když zapne T tlačítka, nebo MTK když přeje lidi.. Jediný rozdíl je v tom, že je to napsané v pravidlech, ale pořád je to TK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •