Rád bych kdyby byl na NS taky lock fps na 100, nebaví mě jak tam noname hráč líta s developer 1 a do té rychlosti nedal ani trochu usilý.

Možná je to locked idk ale když jsem já šel na NS tak sem jel 300 fps jak nic, tak nevím.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Taky by bylo velice fajn zamezit neustálemu kempu od Anti Furienu - Na vyhrazené místa dát ten camp meter jako je to ted na Widlakof v domě a v kanálu.

Napadají mě místa

de_dust - nějak fixnout katy ( Nedá se tam nějak dobře lítat a když už tak tam fakt není velká šance uhrát 4 Anti Furieny)

2006 - fixnout balkon na Bčku - ( lítat se tam dá, ale lidi tam furt chodí kempit , last atd)
- A camp - to samé neustálej kemp, tam bych to udělal ne moc přisný da se tam dobře lítat.
- T spawn - Same jako A camp.

castle - fixnout VODU a to fakt prosím ta mapa je dostatečně velká nevidím důvod proč by ctčko mělo se spawnout skočit do vody a tam pobývat zbytek kola.

dust2 - Vana ( Long) - taky neustalej kemp.


Tohle mě tak rychle napadlo ted takhle v noci, protože ten furien musíme nějak zachránit, pak se na to ješte kouknu a něco dodám 100%
Kdo by měl ještě nejaké napady napište to pod toto.