Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 37

Téma: Knife - žádost o práva

Threaded View

  1. #1

    Knife - žádost o práva

    Zdravím všechny :) touto žádostí bych chtěl požádat o CHH na knife mod. Pro některé,kteří mě ještě neznají a neměli tu čest mě potkat ve hře se představím.
    Jmenuji se Jakub Kubišta a jsem studentem prvního ročníku oboru podnikání. Bydlím v Ústí nad Orlicí (kraj Pardubický) a bude mi za měsíc 20 let.

    Co se týče mých koníčků,tak mezi ně patří samozřejmě,,csko",které hraji nějakých 7/8 let. Dále hraji rekreačně tenis , chodím běhat a rád si kopnu do balónu s přáteli.

    O práva žádám z důvodu neustálého porušování pravidel na serverech a myslím si,že bych byl přínosem jak pro server,tak i pro Unnameda,který nemůže být neustále ve hře. Zkušenosti co se týče rozpoznání knifebotu nebo jiných cheatů mám si myslím víc než dostačující,jelikož jsem tu před 5 lety dělal administrátora.

    Aktivní bany tu nemám žádné,ale i já nemám čistou minulost a mám tady už 3 roky vypršelý ban,který byl takovou mou "debilitou" :) http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=96833

    Ve hře už dosti dlouhou dobu používám jméno fake?, pod kterým hraji i v nynější době.
    Aktivitu ve hře mám si myslím také velmi dobrou. Trávím čas na serverech vždy,když přijdu ze školy,pokud mi do toho něco nevleze. Také bych chtěl říct,že steam účet mám pořízený nově a také podle toho odpovídají nahrané hodiny. Jinak jsem hrál na nonsteamu také pod nickem fake?.

    moje SID:STEAM_0:1:419981039
    IP:82.202.89.32
    http://steamcommunity.com/profiles/76561198800227807

    Děkuji za případné odpovědi a pokud vás bude cokoliv zajímat,rád to zodpovím.
    Naposledy upraveno fake?; 05-01-18 v 07:55. Důvod: Preklep




Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •