Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 37 z 37

Téma: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

  1. #31
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Bratm,
    co takto sa vratit na akademik portal a neoxidovat tu??? win win princip + obchadzas aktivny ban, na to demo potrebne nie je.

  2. #32
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Naposledy ked odo mna dostal kratsi ban tak som mu "odpustil" steam ID changer/obchadzanie. Plus to chovanie, nikomu chybat nebude.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  3. #33
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2017
    Příspěvky
    18

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Citovat Původně založeno LeBaux Zobrazit příspěvky
    Naposledy ked odo mna dostal kratsi ban tak som mu "odpustil" steam ID changer/obchadzanie. Plus to chovanie, nikomu chybat nebude.
    Ten tvůj ban byl neoprávněný, ty mi změnís jméno ale mě to nezměnilo a pak po druhý a opět nic.. A dostanu ban bez jakéhokoli upozornění a pak když jsem to měl změněne tak znovu.. Nikomu chybět nebude? To je důvod proč mi nerušit ban? Xddd haló? Jste v pohodě, žádné důkazy o mém prohřešku nejsou a furt nemám ub :)))) chci ty dema:)) delší jak 30sec.. :dddd k čemu by mi byl id changer když bany se dávají na ip??

  4. #34
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Teď máš ban za obchazení,ne za to demo...

  5. #35
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Lockněte tuhle komedii. Však to ani nemá pořádnej flame potenciál


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  6. #36

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Očividně máš problém porozumět psanému textu, plus mě osobně teda irituje tvůj přístup:"Haló, jsem zaplá nula, chci unban, poserte se ze mě", takže, znovu:

    Ano, demo bylo krátké, o tom žádná. Indian o tom ví, pro příště si dá pozor. Nicméně je to taky admin, se kterým není problém a nemýlí se nějak, takže se mu i dá věřit, když řekne, že jsi s jistotou cheatoval. Ale důkaz nemá. Za normálních okolností bys dostal pravděpodobně dostal unban (a možná taky ne, o dementy tvýho typu tu nikdo moc nestojí).

    Ale - a teď přijde ta nejdůležitější část. Z historie tvých banů za cheatování, bych vypíchnul ten poslední, ze dne 2.8.2017 - http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=226082 - který je nadále platný a unban nejdříve za rok od udělení banu. Proto ti Indianův ban normálně zůstává.

    To, že se ti šlo připojit (a ty strašně nevíš proč), ti s tím měněním ID nežereme vůbec nikdo, takže tak jako tak, výsledek je stejný - pal do piče.


    "He gave them the heebie-jeebies. He had nothing else to give."





  7. #37
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: h3seal. WF0 kLAN --> Indian0

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •