Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Jailbreak - žiadosť o práva

  1. #1
    ThePoison
    Guest

    Post Jailbreak - žiadosť o práva

    Ahoj,môj nick na Counter-Strike 1.6 - :_[P]o!soN_:,chcel by som požiadať o práva na jailbreaku,nechcem niak admin-team ponižovať ale dôvod požiadania o práva je že chcem pomáhať hráčom s problémami,napr.: dneska ráno som videl hackera ale nikto ho niak nezastavil mal Sgs script prišiel tam síce admin ale po 2 hlašeniach,potom vidím často aj hráčou kt. spamujú/vulgarita,a u CT nehovorím,je tam viac hráčou ako napr.: nesplnitelné príkazy/posledná reakcia na napísanie slova (slovo),nadržovanie,neschopnosť,no mik,Admini to riešia s tým problém nemám len v tej chvíli ked admina potrebujem tak nikto nepríde,hráči sa odpájajú a ja tak isto pretože to nemám jak riešiť.Na forum som aktívny skoro každý deň,na Jailbreaku tak isto.
    (Niečo o mne:) Je mi 12 rokou (viem že na to vek nemám ale skusil som to),mám rád šporť ako napríklad.: Parkour,bicyklovanie a futbal.Ked je vonku žlé počasie idem na PC,pozerám na forum či neni niaky turnaj alebo niečo nové,ak si forum pozrem idem hrať Jailbreak.Ešte som zabudol povedať že na kotelni hrám pomaly 5 rokov,možno Koprakek si to pametá pred 4 rokmi jak mi dal ban :D
    (To som v tedy nemal mikrofon,ale časi sa zmenili a už mám naštudované pravidla atd.
    Moje meno je Alex (Priezvisko nechcem zverejnovať možno iba do súkromnej správy)

    Moja SteamID: STEAM_0:1:48550627 (Steam nemá zmenený profil ale je momentálne môj,kludne ma môžte cez steam vidieť hrať aj nabudúci rok).
    Pre mňa je kotelna najlepší portál (pretože sú tam super hráči/teda nemyslím Cheatrov/spamerou/vulgaritných hráčou/atd.
    Na iných portáloch nehrám hral som ale nedalo sa mi tam hrat (Portál nechem prezradiť,ak ho chce niekto vedieť tak ho možno bude poznať ale musíte mi napísať).Na inom portáli som admin nebol ale základne amx príkazy viem aj napr.: amx_ban , bind j +grab atd.

    Odomňa by to bolo všetko,dakujem za vaše Odpovede :P
    Naposledy upraveno ThePoison; 28-04-18 v 10:38.

  2. #2

    Re: Jailbreak - žiadosť o práva

    Ahoj, jsem proti a to z důvodu velmi nízkého věku.

  3. #3
    ThePoison
    Guest

    Odpověď: Re: Jailbreak - žiadosť o práva

    Grakon písal som že na to nemám vek ale skúsil som to dík za odpoved,skúsil som to len z toho dôvodu že Frisco povedal že na veku nezáleží ževraj záleží na schopnostiach admina,chcel som požiadať skôr ale ešte som chcel chvílu počkať ale jak vidím som to urobil zbytočne.
    Naposledy upraveno ThePoison; 28-04-18 v 10:47.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,481

    Odpověď: Re: Jailbreak - žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno ThePoison Zobrazit příspěvky
    Grakon písal som že na to nemám vek ale skúsil som to dík za odpoved,skúsil som to len z toho dôvodu že Frisco povedal že na veku nezáleží ževraj záleží na schopnostiach admina,chcel som požiadať skôr ale ešte som chcel chvílu počkať ale jak vidím som to urobil zbytočne.
    Ahoj

    Nic si nevyčítej, kdo nic nezkusí, nic nezíská.

    Na 12 let ta žádost není úplně nejhorší, ale bohužel musím být taky PROTI, věk nehraje v tvůj prospěch bohužel. Teďka máme na JB na výběr pár vhodnějších kandidátů.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Jailbreak - žiadosť o práva

    Ráno sú hlásenia najproblematickejšie a boli, sú aj budú. Ak vidíš toľko porušení pravidiel, tak prečo nenatočíš demo a nepridáš ho sem na forum? Aktivitu máš dobrú a žiadosť si napísal dosť pekne na svoj vek. Ale i tak musím byť Proti.

  6. #6
    ThePoison
    Guest

    Odpověď: Jailbreak - žiadosť o práva

    KajSinek dík s tou žiadostou som si dal záležať polhodinu,prečo musí záležať na tom blbom veku :(, mňa teraz vyprovokovalo že nemôžem niak upozorniť Hráča Pussy Destroy z dôvodu demencie, simon nemôže simonovať lebo mu tam púšťa pesníčky.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Jailbreak - žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno ThePoison Zobrazit příspěvky
    KajSinek dík s tou žiadostou som si dal záležať polhodinu,prečo musí záležať na tom blbom veku :(, mňa teraz vyprovokovalo že nemôžem niak upozorniť Hráča Pussy Destroy z dôvodu demencie, simon nemôže simonovať lebo mu tam púšťa pesníčky.
    Tak znovu moja otázka znie. Prečo si nenatočil demo?

  8. #8
    ThePoison
    Guest

    Odpověď: Jailbreak - žiadosť o práva

    Aha to ma nenapadlo,ale aj tak som sem nechcel dať sem tu stiaznost,lebo toto je sekcia žiadosť o prava,ale neviem čo je zle na mojom veku admin príkazy mám už naštudované neviem čo je tak zle na mne ale je to na vás ak má nedá do ateamu bezdak alebo kotel tak nič,aspoň som to skúsil.
    Naposledy upraveno ThePoison; 28-04-18 v 12:20.

  9. #9

    Odpověď: Jailbreak - žiadosť o práva

    12 rokov je proste málo a hlavne na JB, kde takmer všetka komunikácia ide cez mikrofón. Pochybujem, že ako 12 ročný si tam získaš rešpekt, a že ťa tam nejakí 20 - 30 roční hráči budú poslúchať. To je celé, čo sa veku týka. Proste admin by mal mať nejaké skúsenosti, rešpekt a mal by byť určitým spôsobom vyspelý/vyzretý, čo v 12 rokoch si myslím, že nie je možné, možno u pár výnimiek. Síce nepísané pravidlo ale admin by mal mať aspoň 15+ ...

  10. #10
    ThePoison
    Guest

    Odpověď: Jailbreak - žiadosť o práva

    Pelagros ja viem že na to nemám vek ale Frisco hovoril že na veku nezáleží ale na schopnostiach admina kľudne sa ho opýtaj

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Jailbreak - žiadosť o práva

    To bylo řečeno tak obecně. Spíše ještě se vzpomínkou na Pepína, který tu kdysi adminoval v nižším věku. Ale v tomhle případě musím souhlasit, že by sis ještě pár let měl počkat.

  12. #12
    ThePoison
    Guest

    Odpověď: Jailbreak - žiadosť o práva

    Ok tak skúsim to v 14-letech dik Frisco.

  13. #13
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,469

    Odpověď: Jailbreak - žiadosť o práva

    Citovat Původně založeno ThePoison Zobrazit příspěvky
    Ok tak skúsim to v 14-letech dik Frisco.
    Zamyká se.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •