Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 29 z 29

Téma: Followed

  1. #16
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Followed

    Dětím po kabelech? Tím myslíš asi dětem a naznacujes, ze jsi dítě?:D jinak dobre víš jak to všechno začlo, nebyl jsi schopny a ani se ti nechtělo nám vysvětlit mód (i když neznalost pravidel neomlouvá, což respektuji), ale přesto jsme se té slušně ptali o co přesně jde... ano potom nám začli ujíždět nervy a hádali jsme se.. ty jsi nám furt psal jaké jsme děti apod a když jsi se nám ozval přes fb a chtěl jsi to řešit osobně, tak jsi nás akorát rozesmal.. mě určitě ano teda.. já i Rufus jsme dostali ban, beru to a nemůžu proti tomu říct nic. Ale zkus se i ty zamyslet nad sebou, jestli je Okej někoho nazvat tak jak jsi nazval mě nebo ne.. ty sám víš nejlíp a nejsem si jist, ale možná i admin Toy byl ještě ve hře a u toho, ale nechci kecat. Myslím, ze to můžete uzavřít. Followede i přesto ti Dekuju, ze si se vyjádřil a další demo sem už přidávat nebudu, kašlu na to. Popr kdyby byl u někoho zájem, pošlu link přes Pm, až budu mít čas. Tak cus

  2. #17
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Followed

    Tvrdit si muzes co chceš ale kdyby se mě kdokoliv na něco slušně zeptal tak mu slušně odpovím. :) + si nemyslím že bych byl ten co přišel s tím přidej si mě a já ti ukážu nebo co to bylo(to byl myslím ten druhý ne ty). Jestli je to všechno cos měl na srdci je to pro mě hotová věc.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Followed

    Vím přesně jak to bylo, Folowed dal na Kizkuzesi talent, oni nevěděli co dělat a Folowed přehlédl chat, kde se na to ptali (běžná věc, tež se mi stáva, ikdyž se snažim čist všechno) oba dostali kill, pravem, jelikož nic jako talent nepředvedli. A pak už začalo zmiňované hejtování a všechen ten kolotoč kolem toho. Kdyby jste oba zareagovali jako normální lidi, mohli jsme se o tom pobavit, popř. dát vd, hvd. Ale za tenhle přístup jsem neměl vůbec chuť a náladu s vámi cokoliv řešit na nějaký urovni. Každopádně vím, že příště je pro vás jediným a nejučinějším řešením ban.

    Za největší chybu považuju to, že jsem vám ban nedal už dřív a nemusel vzniknout tenhle ublíženeckej emo cry thread.
    Naposledy upraveno Toy; 08-04-18 v 17:07.

  4. #19
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Followed

    Přehled jsi i to co řekl v audio? Btw do chatu jsem to psal vícekrát, ze nevím co mám dělat. Nebylo to nepřehlédnutelné.

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Followed

    Hele taky jsem si té přidal na steamu, ale ty mě ne.. tam jsem to chtěl řešit ještě před tím, než to všechno vypuklo. Nevadí...

  6. #21
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Followed

    Jinak hoši Toy a Followed nevím co je mezi vama dvěma jestli mate nějaký hluboký vztah mezi sebou, ale když to čtu zpetne, tak celkem komedie.. stojím si za svým...

  7. #22
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Followed

    Shrneme si fakta. Jdeš tu někoho nahlásit, nemáš k tomu důkazy a ještě práskneš sebe a svého kamaráda, s kterým máš hluboký vztah nejspíš právě ty. Máš pravdu, je to komedie.

  8. #23
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Followed

    Frisco psal jsem, ze důkaz mám jen jsem jsste v práci ty kryple. Furt mas nějaký problém a pokud je to osobní tak se nevyjadruj tragede..

  9. #24
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Followed

    Nejnnemocnejsi admin se ozval tvl.. ty jsi přesně ten typicky ocásek, který by neměl mít přístup k internetu

  10. #25
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Followed

    Myslím že tady to nemá cenu. Akorát hráč dále nadává důkaz nikde.

  11. #26
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Followed

    :D

  12. #27
    Nováček
    Datum registrace
    Jan 2018
    Příspěvky
    68

    Odpověď: Followed

    Psal jsem, ze to můžete uzavřít, tak co furt kecate za sracky? Tomu kdo bude chtít pošlu demo v Pm.

  13. #28
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Followed

    V záujme sťažovateľa sa téma uzatvára.

    LOCK

  14. #29
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Followed

    Mě to můžeš klidně do PM poslat, díky.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •