Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 45

Téma: Jb Admin

Threaded View

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Benny
    Datum registrace
    Aug 2016
    Příspěvky
    63

    Jb Admin

    Zdravím.

    Něco o mně- Jmenuji se Jana, je mi 17 let a studuji na gymnáziu. Svůj volný čas trávím hlavně tady na csku a u učení.. Normálně jsem ukecaný člověk. Umím si ze sebe udělat srandu a nenávidím lidi, co se hned kvůli každé kravině naštvou. Jsem klidný člověk a hádky řeším v klidu, tedy pokud se nejedná o mojí rodinu nebo blízké.

    Bany- Banlist skoro čistý, jen něco málo ze začátku hraní. A jeden novější za reconnect na Ttt. (Stává se :DDD)

    Co se týče hry: Začínala jsem s kamarády, a pak jsem u toho nějak zůstala. Na steamu mám odehráno něco okolo 1300 hodin. Na Jb jsem měla chvíli přestávku, kdy jsem utekla na TTT, ale vracím se zpět a tak se pokouším znovu o práva ( musím prostě dědkovi oplatit jeho grabování). S hráči vycházím dobře a s většinou adminů si troufám říct, že také. Stále hlásím přes vykřičník a v nejhorším případě otravuji na steamu. Chci dokázat, že se nevzdám a i přes tehdejší neúspěch mám stále zájem. Aktivita je taková, jaká je. Někdy tu jsem celý den, někdy jenom chvíli.

    Ve hře mne najdete většinou pod nickem Benny<3
    SteamID: STEAM_0:1:195528044
    Naposledy upraveno Benny; 19-04-18 v 17:37.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •