Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: [ čekání na hráče ] Perma? --> Certikcu

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    May 2018
    Příspěvky
    16

    Exclamation [ čekání na hráče ] Perma? --> Certikcu

    Nechápu že dostanu ban za obcházení http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=249912 ČERTÍČKU.

    Když už mi perma vypršela: http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bhid=219724 - BAN odstranění na 16-02-2018 - 03:01 .Důvod 2 roky

    A ještě ten zákaz k ct za 1fk, když bych dal normálně VD :)

  2. #2
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: [ čekání na admina ] Perma? --> Certikcu

    Ahoj, ban za obcházení už nemáš.. za to se ti chci omluvit pouze jsem se přehlídl. Druhá věc je ten zákaz k CT byl podle mého názoru byl udělen právem. Po mém příchodu si mě hnedka začal provokovat a není od věci to že si ze zbrojky začal vyhazovat zbraně.. A k tomu FK... Dal si nám atrakci kterou jsem vyhrál ale tys tvrdil že jí vyhrál on, což nebyla pravda a tys to věděl, řekl jsem ti že jsem to jasně vyhrál já, a odpověděl si mi na to ať nemluvím a následně si mě zabil.

  3. #3

    Re: [ čekání na hráče ] Perma? --> Certikcu

    Ahoj, ten ban za obcházení oprávněný není, ale to už ti banující admin smazal, takže je už vše v pořádku. Co se týče toho zákazu, tak ten je oprávněný. Na serveru ses i sám přiznal, viz záznam s chatlogu.

    Jailbreak 8 mini 01-05-2018 11:04:03 VALVE_0:0:698728614 94.112.159.187 Raz ExT4Zz za tamto je opravneny ban

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: [ čekání na hráče ] Perma? --> Certikcu

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •