Ahoj:)
Tímto threadem podávám žádost o práva na aim servery.
Netřeba se tolik představovat, Ti co mě znají, tak asi žádná novinka, tak to jen lehce shrnu.
Moje jméno je Jirka, je mi 17 let a csko hraji asi 7 let s pauzami. Mé působení na kotelně je aktivní asi od 2015, s tím, že jsem se o forum dozvěděl někdy v roce 2016.
Začal jsem tu opět hrávat, protože v únoru jsem si stavěl nový pc a zkoušel a i jiné hry, když už jsem mohl. Ale vrátil jsem se k tomu. Kdo mě zná, tak ví, že nejsem člověk, který vyvolává zbytečný konflikty. Chovám se k ostatním, tak jak si oni zaslouží.
Žádám o práva z prostého důvodu, mám to tu rád a vyrůstal jsem tu. Jediný co bych chtěl kotelně vrátit je ochota udržet při životě servery, ačkoliv jsem sám porušil pravidlo a chtěl bych si ho jakoby odpracovat. Na serverech momentálně vystupuji pod nickem Faeren, ale občas se to mění. V cheatech se vyznám dle mého názoru dobře a z dřívějška toho mám nahlášeno už kupu. V tento moment hraju na serverech pro zábavu a né abych huntil kdejakého rádoby cheatera. Někdy se stává, že je cheater na serveru s mojí přítomností, ale jak říkám.. Cheatery nevyhledávám a stává se, že i toho cheatera porážím (Ego up :) samozřejmě) a nepovšimnu si díky své hře bota, že by měl dotyčný cheaty.
Předem díky za názory, na případné otázky rád odpovím.
Ban

ID: STEAM_0:0:178681839
Předchozí žádosti:
1.
2.