Zdravím rád by som požiadal o Admin práva na Jump sekciu ( Moje zameranie HNS server ) .

Niečo o mne :

Som 24 ročný chlap , ktorý pochádza z Oravy a býva momentálne v Bratislave . Pracujem/ nepracujem ako Vedúci oddelenia Vodičov VZV a Mám aj papier ako záložník Ozbrojených síl Slovenskej Republiky .

Csko Info :

Na Hns serveri hrám pomalí 7-8 rokov ... Najprv ako NS ale to už bolo veľmi dávno , tam už ani není známka na AMXBANS . Neskôr som si od Kamoša kúpil Steam ... (Vtedy ešte neexistovali účty pre študentov tak som to musel urobiť takto :D)

Steam id : STEAM_0:1:22038725

Moje chyby/ Bans / A iné poškriepené dokrutky : Tak najviac na mojom steame svieti asi Speed hack , ktorý som dostal v roku 2010 . Neviem o nom keďže tento steam v tú dobu používal ešte kamarát , ale keďže je to môj steam tak za neho ponesiem plnú zodpovednosť ... Minule ste ma kvôli tomu aj zamietli , preto to skúsim ešte raz .

Celý AMX BANS semka : http://banlist.csko.cz/ban_search.php

Od roku 2015 úplne čistý a bez akéhokoľvek prehrešku ( sekám dobrotu ) ...

Moje prednosti ?: Tak server poznám veľmi dobre , som spoľahliví a dokážem viesť aj team . Nahlasujem pravidelne cez (!) , alebo aj forko .


Ak by ste mali akékoľvek otázky kľudne sa pýtajte . Dakujem za každý názor . Pekný den prajem .