Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: JB - FK, nadržování, demence, ignorance chatu

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    JB - FK, nadržování, demence, ignorance chatu

    Ahoj, hlásím tyto 2 hráče z důvodu napsané v předmětu :)
    HIPPOMONSTREOQVEARLOFOBIE VALVE_0:0:947699210 92.245.5.102 SK (historie mu nasvědčuje xdd)
    ^ - ^ Lenny ^ - ^ VALVE_0:0:1764524763 194.213.53.117 CZ (má taky něco v historii u IP, SID má čistou xd)

    DEMO: http://csko.cz/dema?UPD=PSz0aAGe
    Časy:
    Ignorace chatu je asi po celou dobu dema
    9:20:00 - simon dá box, protože se 1 hráč odpojil a byli jsme 2, my jsem "protestovali". Po chvilce zabil hráče Player69 a já si vybral VD.. tím pádem nadržoval :)
    11:55:00 - simon po chvilce tohoto času dává poslední reakci na čup, TADEAS byl asi poslední to přesně nevím, každopádně byl zabit ctčkem Lenny bez jakéhokoliv oprávnění od simona :)
    13:00:00 - simon určil atrakci "čtvrece", asi po "20" marných pokusů simon rozhodl, že dá 6 pokusů, první bez jakékoliv výhody šel opět Player69, který to nedal, a já měl zas vdčko :) #nadržování xdd

    a to je vše :)
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  2. #2

    Re: JB - FK, nadržování, demence, ignorance chatu

    Zdravím. Všechny zde uvedené a vysvětlně časy se mají řešit in-game domluvou či přesunem.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306

    Odpověď: JB - FK, nadržování, demence, ignorance chatu

    přikládam demo krádeže guny na hráče HIPPOMONSTREOQVEARLOFOBIE

    http://csko.cz/dema?UPD=oLYDpyPH
    3:28:00 - čas kdy prostě dělá... no to co dělá

    Rovnou si postěžuji na tento spawn bug, vůbec nevím co se stalo, že mi to dalo spawn pod celu ale nikam jsem nemohl, každopádně mě to hodně na**** ;)

    Pokud by se tohle řešilo zas jen přesunem, tak už se asi na hlášení vy**** xdd protože už nemam síly
    Naposledy upraveno Asiimovíček; 21-07-18 v 15:42.
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  4. #4

    Re: JB - FK, nadržování, demence, ignorance chatu

    Tohle bych taky řešil in-game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •