Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Práva na server AIM

Threaded View

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Klášterec nad Ohří
    Příspěvky
    77

    Práva na server AIM

    Ahoj všem,

    Chtěl bych požádat o práva na servery AIM

    Nick : ax1
    STEAM ID...0:0:11842224
    IP adresa : 78:111.126.42

    Proč žádám o práva ?

    Tak jak jistě všichni víme, cheaterů je jako blech a dnes už se nestydí přijít i se STEAMEM účtem.
    Není to tím, že by nebyl dostatek adminů, nebo že nejsou dosažitelný, ale myslím, že čím více adminů bude, tím
    pohodověji se hráčům bude hrát. Každý kdo chce nahlásit cheatera, musí do spektátu a pár kol tam musí setrvat, poté zavolat
    admina. Tímto způsobem spousta hráčů přichází o pohodovou hru.
    Proto čím více tím lépe.
    Co se mích zkušeností týče, tak bych to tady mohl rozepisovat od roku cca 1999, což by jste mě asi sežrali.
    Takže zkušenosti mám si myslím dostatečné. Pokud jsou mezi vámi hráči letitého věku, tak si mě pamatujete určitě i z UG ligy nebo U2, ESL.
    Rád bych přidal ruku k dílu a snažil se ostatním hráčům dopřát právě tu pohodovou hru.
    Pamatuji si, když Kotelna začínala a proto si i po těch letech rád tady zahraji.
    Co se týče mích hlášení na cheatery, tak já určitě videa netočím a nevkládám je na server. Je to ztráta času a proto rovnou píši adminům KDE, KDO A CO.
    Někdy se mi hráč nezdál a nebyl jsem si sám jist, tak jsem pozval admina jen na prozkoumání.
    Za sebe, ale musím říci, že určitě CHEATERA poznám a to je taky vidět, když admin dorazí a sam tak nadělí dotyčnému dárek. To , ale nechám na posouzení je samotné.

    VAC bany:

    Často mi někteří hráči píší, že sám něco mám, když mám VAC bany.
    Tak abych to uvedl na pravou míru. Byli to pouze bany za úpravu (cfg) tedy hry, jako je např. extrémní vyhlazování textůr, nastavování hodnot (DLL).
    Bohužel v dnešní době STEAM dospěl už tak daleko, že různé upgrady toto nepovoluje a tím to tak tyto úpravy banuje.
    Hlavně nejsou uděleny pro hru CS 1.6 !!!

    Díky za vaše názory
    Naposledy upraveno ax1; 31-07-18 v 20:41.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •