Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 25

Téma: 1 --> Deda z Depa

  1. #1

    1 --> Deda z Depa

    Ahoj rád bych věděl, proč sem dostal ban ? Co to sakra znamená slovo útěk? :D Za tenhle ban čekám omluvu :D, protože to, že mě admin grabne a práskne semnou o zem s důvodem, že sem měl to T zabít, přitom sám ví, jak to bylo, mi nepřišlo jako adekvátní reakce, poté přišel kick. Takže bych chtěl, aby mi tohle někdo vysvětlil :D.
    Věc číslo 2 je důvod + důkaz k zákazu k CT? Předem díky za odpovědi :-).
    http://www.banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=257760

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 257761)
    [AMXBANS] Mas 6 hodin, 48 minut a 18 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'utek'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < 1 >
    [AMXBANS] Tvuj nick: 1
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:0:107137275
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:0:107137275
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 90.178.82.99
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 90.178.82.99
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Deda z Depa >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Jailbreak 6
    Naposledy upraveno jednicka; 03-09-18 v 21:31.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Přišel jsem na jb 6 první co jsem viděl bylo to že jsi chtěl přejet simona myslel jsem že to bylo jen tak že by jsi to neudělal... poté si na tebe začali stěžovat hráči to už jsem si tě začínal hlídat. Při módu schovka byli na zivu 2 hráči jednoho z nich si našel a koukal jsi na něj celkem dlouhou dobu vlastně do té doby než zemřel ten druhý a hráč kterého jsi měl zabít a místo toho jsi na něj pouze koukal získal pp což už byla poslední kapka grabnul jsem tě o zem a začal ti vypisovat ban a ty jsi se odpojil ž me strany kick nepřišel a myslím že jiný admin tam nebyl. Takže jednoduše omluvu nečekej a na zákaz k ct demo není třeba

  3. #3

    Re: 1 --> Deda z Depa

    Zdravím, řešil bych přesunem.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Na přesun mi to nepřišlo byli to čistě nadržování navíc místo aby zabil hráče kterého viděl jako 1. Zacel střílet do toho druhého a ještě se tomu smál a říkal ať po něm střílí i ostatní.... nadržování = ban tu chvíli co jsem tam s ním byl se choval hrozně už jen to stačilo .... Takže kdyby jsi tam byl grakone take by jsi dal ban

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Takže si ho zabil a potom sa až sám odpojil, tak si mu predĺžil zákaz o 3 alebo 7 dní za útek + 8 hodín na všetky servery za útek (nwm ako banuješ nadržovanie) alebo ako?
    Keďže sa nič viac neudialo a už ban na všetky servery vypršal, tak som aspoň za skrátenie zákazu.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Za celkové chování ma zákaz k ct na 2 týdny. Útěk už vypršel zákaz neztratim jeho chování u ct bylo příšerné nemá důvod tam hrát. Toť vše za mě

  7. #7

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Dědo z Depa nelži. K banu si žádný důvod neměl, dostal jsem kick, nevím od koho, ale kick sem dostal. Pokud si dobře pamatuju, ty jsi byl ve hře pod svým nickem a potom tam byl ještě jeden admin, který mi ten kick dal. I kdybych odešel, není to důvod k banu. Já na JB hraju každý den, u CT sem každý den, takže moje chování je zcela v pořádku a můžu sám o sobě říct, že jsem zkušené CT a věřím v to, že admini, kteří mě někdy viděli Simonovat nebo jen , když jsem byl u CT, to potvrdí. To, že 2 CTčka řekli, ať mi dáš ban - ze srandy , je důvod k zákazu k CT a banu? Viděl si chování těch CT? Bylo jim tak 15 let a furt se něčemu tlemili, tak jak si usoudil, že tohle "stěžování si" bylo najednou myšleno vážně? Rád bych se ještě zeptal, jestli řvaní dvou hráčů "DEJ MU BAAAAN" bereš jako stěžování si? To snad nemyslíš vážně :-). K té schovce - hráče sem našel, řekl sem mu, ať si dá kill sám, nechtěl sem fragovat. Asi 3 vteřiny na to vidím, jak ct střílí do druhého T, tak sem jen nechal zabít to druhé CT to T a to zabralo asi tak 1 sekundu, nechtěl sem dát zbytečný FK hráči, kterého sem měl u sebe, když sem viděl, že druhé CT střílí to druhého T, protože by ho zabilo první a já bych dal zbytečný FK. Sám moc dobře víš, jak to bylo, tak nelži, protože jestli myslíš vážně to, cos napsal, tak si byl asi na jiném serveru a koukal se na jiného hráče. Nebyl žádný adekvátní důvod k tomu mi dát zákaz nebo dokonce ban, takže bych byl pro to, abys zákaz zrušil, případně budu vděčný i za zkrácení zákazu, pokud chceš být tvrdohlavý a stát si za svým. Je ale dobré se na to kouknout občas i z druhé strany a nevidět tvrdohlavě jen svoji pravdu :-). Ano, udělal sem chybu, že jsem to první T hned nezabil, ale nechtěl sem fragovat a nečekal sem, že 3 vteřiny na to uvidím, že to druhé T umře. Myslím si, že tohle je tak na pokárání, možná přesun od CT, určitě ne na zákaz a ban. Je škoda, že není třeba demo k zákazu k CT, sami by jste nejlíp viděli, jak se to celé odehrálo a že mám pravdu :-).
    Naposledy upraveno jednicka; 04-09-18 v 16:26.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    při schovce jsi koukal na hráče a nezabil ho a ten získal pp protože druhy hráč umřel a sekunda to vážně nebyla nevím co tu zkoušíš. Jednoduchá omluva by mě přiklonila ke zkrácení. Jednoduše si měl ihned zabít T co jsi našel a ne na něj koukat.

  9. #9

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Přiznávám svoji chybu, ale jak říkám, nečekal sem, že chvíli na to umře druhé T a nechtěl sem ho fragovat. Když sem viděl, jak CT střílí do druhého T, bylo mi jasné, že kdybych zabil to T, co je u mě, dostalo by FK, protože by umřelo až po něm. Podle mě to bylo tak 3-5 vteřin, dýl ne, sám to víš :-).

    Pokud čekáš omluvu a za to teprve dostanu zkrácení zákazu, tak to bohužel. Nemám problém se omluvit, když mám důvod. Přiznal jsem svoji chybu, ale když sem to takhle vysvětlil, je snad všem jasné, že to není chyba, která by se měla trestat zákazem, dokonce na x dní (nevím, na kolik dní přesně ten zákaz mám). Dostal si sem názory dalších adminů, kterých si velmi vážím a děkuju za ně, tak je to teď na tobě :-).
    Naposledy upraveno Samco; 04-09-18 v 20:08. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Unban nečekej a zkrácení také mě když tu lzes jelikož jakmile jsi uviděl druhé T zacel jsi střílet do něj

  11. #11

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Unban už přišel sám, protože jsem měl ban jen na 480 minut, takže nevím, o čem mluvíš. Zkrácení je podle mě adekvátní k situaci, rád bych tedy ještě názory dalších adminů.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Myslím ten zákaz k ct

  13. #13

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    No ale já pořád nevidím ten důvod, proč bych měl mít zákaz 2 týdny k CT. Vysvětlil jsem celou situaci, přiznal jsem vlastní chybu, dostal si i názor jiných adminů, že je to moc, dokonce i jak říkám já, že to na zákaz není, tak v čem je problém? :-)

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Stále lzes kdyby jsi chybu uznal hned tak máš ban zkrácen chceš po mě abych se omluvil a děláš si ze mě dobrý den.

  15. #15

    Odpověď: 1 --> Deda z Depa

    Já se tu s tebou nechci hádat. Píšu konstruktivně to, jak to bylo. Ty vždycky napíšeš jen jednu nebo dvě věty jako výkřik do tmy, ale zatím si nenapsal důvod, proč bych měl mít 2 týdny zákaz. Většina tvých vět obsahuje chyby... Už nevím, co mám udělat víc, aby si uznal, že pravdu mám. Já uznal, že sem udělal chybu, teď by mohla být řada na tobě, ne? :-)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •