Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: siempre akira --> amx_ip

  1. #16
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: siempre akira --> amx_ip

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    V tomhle směru máš určitě pravdu, že i on měl teda dostat ban.
    Osobně bych tohle řešil kickem nebo bych dal oboum na chvíli mute, většinou se hráč sklidní. Když ne, tak až pak je na řadě ban.


    PS: Ikdyby jsi to začala, tak i za to jsou ty 3 týdny přehnaná délka banu.

    Děkuju. Tímto už končim moji reakci na vaše odpovědi a uvidime jak se k tomu admin postavi. Děkuji všem za kladne i protikladné názory. A ještě jednou se omlouvám za moje chování a slibuju že se to už nebude opakovat

  2. #17
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    324

    Odpověď: siempre akira --> amx_ip

    Možná celkově trochu klidu do toho banování za nadávky, určitě to netolerovat, ovšem...tři týdny hned ze startu...není to moc? Hovádko se nezklidní ani po prvním banu, a pak je určitě namístě postupně přidávat....pro normálního, co mu to ujede, je ban v minutách akorát. Pro UB.

  3. #18

    Odpověď: siempre akira --> amx_ip

    Nemam rád takychto hrdinov čo nadavaju do rodiny a zrazu je všetko okey,ešte k tomu že si baba, ja osobne by som ti unban nedal,ale sú admini ktorí su pre unban. Nie neni to moc, keď nemajú inteligenciu sa správať v hre, tak nech ju nehrajú. Maš unban, ak uvidím hlasenie o tebe (znova do rodiny) maš automaticky tvrdší ban bez unbanu.

    E:
    Citovat Původně založeno siempre akira Zobrazit příspěvky
    jen se tě zeptám, četl jsi chatlog? jestli ano dočteš se tam že s tím, začal reddick, ano, přehnala jsem to, vím to a lituju toho ale proč jsem ban dostala jen já a ne on? je to nespravedlivé, měl potrestat i jeho, stačil by kick a zákaz třeba na jeden den, ale to už je pohádka o něčem jiném. chtěla bych jen tvé vyjádření a dál to nebudu rozebírat. děkuju za odpověď :)
    Nie, prišiel som na hlasenie kde si bola nahlásena, stačil mi tvoj chatlog a tie tvoje 20IQ výrazy. Je mi jedno kto začal, sem taketo trotl uražky nepatria do hry, on na teba nič take nepoužil. Upozornil som ťa, uvidime či sa vyvynieš k lepšiemu (dúfam)

    Dík chalanom ze 2 hod po banu su všímaví.

    @Grakon Nemudruj, keby si tak rychlo chodil na hlasenia a nie sa tu vyjadrovat a refresovat kto sa tu vyjadrí júú
    Naposledy upraveno Del!k98; 07-09-18 v 22:34.
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  4. #19

    Re: siempre akira --> amx_ip

    Dle chatlogu žádného člena ničí rodiny neurazila plus byla vyprovokována. Neřeknu kdyby přímo nazvala jeho matku pohlavním ústrojím, avšak zde napsala jenom, ať se vrátí do jejího ústrojí.

  5. #20

    Odpověď: siempre akira --> amx_ip

    Pro UB

  6. #21
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: siempre akira --> amx_ip

    Citovat Původně založeno Del!k98 Zobrazit příspěvky
    Nemam rád takychto hrdinov čo nadavaju do rodiny a zrazu je všetko okey,ešte k tomu že si baba, ja osobne by som ti unban nedal,ale sú admini ktorí su pre unban. Nie neni to moc, keď nemajú inteligenciu sa správať v hre, tak nech ju nehrajú. Maš unban, ak uvidím hlasenie o tebe (znova do rodiny) maš automaticky tvrdší ban bez unbanu.



    jen se tě zeptám, četl jsi chatlog? jestli ano dočteš se tam že s tím, začal reddick, ano, přehnala jsem to, vím to a lituju toho ale proč jsem ban dostala jen já a ne on? je to nespravedlivé, měl potrestat i jeho, stačil by kick a zákaz třeba na jeden den, ale to už je pohádka o něčem jiném. chtěla bych jen tvé vyjádření a dál to nebudu rozebírat. děkuju za odpověď :)

  7. #22

    Odpověď: siempre akira --> amx_ip

    zbytočný ban, pre ub
    e: ajo, ub sa už udelil, tak sorry
    Naposledy upraveno Darongodx; 07-09-18 v 22:30.

  8. #23

    Odpověď: siempre akira --> amx_ip

    Už 2 hodiny má unban a vy tu stále niečo riešite.

  9. #24

    Odpověď: siempre akira --> amx_ip

    No omluva tam byla je to stálí hráč dal bych mu Unban

  10. #25
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,466

    Odpověď: siempre akira --> amx_ip

    Vyřešeno, příště to bude bez možnosti úplného unbanu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •