Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 64

Téma: práva na GunGame servery

  1. #46
    Ex-admin Avatar uživatele SEDA EMINENCE
    Datum registrace
    Jul 2012
    Umístění
    Ostrava/Olomouc
    Příspěvky
    498

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Jako nestranný člověk, co tě vůbec nezná, můžu k této žádosti říct asi tolik:

    1) Po přečtení tvého prvního příspěvku v této žádosti: Toto nemohla psát holka (zpravidla bývají ženy preciznější a pečlivější než muži, mají tendenci věci více rozvádět atd., ale to není důležité).
    2) To jak se bráníš jakémukoliv "odhalení totožnosti", nedává této žádosti a celkově pro tvou osobu mnoho důvěry. Působí to spíše dojmem, že něco skrýváš, a že lžeš. Což se k funkci admina/adminky příliš nehodí.

    Takže bych asi tuto žádost uzavřela, snažila se vyřešit nesrovnalosti -ať už jsi jakéhokoliv pohlaví- (způsoby Ti byly navrženy), a po nějakém čase (pokud budeš mít o práva ještě zájem), požádat znova.

  2. #47
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Na servery obcas chodim i s mikrofonem. Jenze rejkac momentalne aktivni neni. Takze to nemuze vedet. Moc toho nenapovidam ani realne natoz tady. Na prrcizbost se tady prece nehraje ne? Nepotrebuju nikomu nic uz dokazovat. Ale tvuj nazor dava smysl. Ale porad je to jen nazor. Nemam a ani uz mít zajem nebudu. Kolikrat byl nahlasenej ode me cheater a většina adminu ani poradne nerozezná. Takze to nebudu resit. Jak jsem napsala. Locknere to. Dik :)

  3. #48

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Keď už tebou spomínaní admini nevedia rozoznať cheatera, tak aspoň vedia rozoznať svoje pohlavie.
    Ako admina, adminku či čo si vlastne zač, si ťa neviem predstaviť. Pekný zvyšok dňa prajem :)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #49
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Keď už tebou spomínaní admini nevedia rozoznať cheatera, tak aspoň vedia rozoznať svoje pohlavie.
    Ako admina, adminku či čo si vlastne zač, si ťa neviem predstaviť. Pekný zvyšok dňa prajem :)




    promin asi jsem to nenapsala správně, není jich moc ale pár už jich tady bylo. omlouvám se jestli jsem urazila zrovna tebe, neznám tě, neviděla jsem tě hrát(asi) a ty jsi zase neviděl hrát mě. nesuď člověka dokud ho neznáš, vymstí se ti to :) neber to že bych ti něco přála to ne. řekl jsi svůj názor, děkuji ti za něj.

  5. #50
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    324

    Odpověď: práva na GunGame servery

    K žádostem o přijetí se vyjadřuju velmi výjimečně, ale tentokrát se vyjádřím. Je mi úplně jedno, jestli jsi kluk, holka, marťan nebo pes. Nicméně na mě působíš naprosto nedůvěryhodně, neseriózně a nemáš na to, abys jednoduše a bez blbostí vyřešil/a/o naprostou maličkost. To se pak projevuje i v řešení situací ve hře - dá se předpokládat pěkný cirkus kolem naprosto běžných věcí a to pro admina není dobrá vizitka. Vzhledem k tomu, že už jsi žádost stejně stáhl/a/o, tak se to asi může locknout. Dobrého už z toho nevzejde nic. Have a nice day

    Edit: Děkuji, lepší důkaz toho, že jsem tě vystihl jsi podat nemohl/a/o. Tvá reakce pod mým příspěvkem do slova a do písmene potvrzuje moje hodnocení - je útočná, agresivní a urážlivá. Každý admin (čili i moje maličkost) je tu od toho, aby zájemce zhodnotil zda ano, či ne a tento názor - pokud chce - napsal. Tvá reakce na můj naprosto neútočný příspěvek jen potvrzuje mé hodnocení, že neumíš zachovat klidnou hlavu. Hraju pod několika nicky podle nálady a potřeby, čili chápu, že si nevybavuješ, že bys se mnou hrál/a/o, nicméně já tě hodnotím nejen na základě tvých reakcí ve hře, ale zejména na základě přístupu k tak banální věci, jako je reakce na něčí (nepodstatné jestli správný,nebo nesprávný) názor - IMHO absolutní propadák. Bez zbytečných poznámek o honění ega, nebo o tom, že bys byl/a/o k smíchu. Já tě se tě nesnažím urazit, jen slušně píšu svůj názor.
    No stress - Carpe Diem
    Naposledy upraveno plejerplejer; 02-12-18 v 01:36.

  6. #51
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Nevybavuju se že bych s tebou hrála. Nicméně nic o mě nevíš a soudíš. Jak víš že jsem nedůvěryhodná? To jsi vyčetl z hvězd? Bavím se nad některými vašimi odpovědi fakt. Jak můžeš soudit když nevíš. Jasně pochopila jsem to. Stáli AT je nejlepší a adept/ka jsou povl protože nic neumi. Jdi si vyhonit ego jinam protože je tvoje odpověď dosti k smíchu. Ty víš jestli umim s modem? Ty víš jestli dokážu zachovat klidnou hlavu? Nic Nevíš. Nepište uz blbosti protože většina z vas tady nemá snad ani základku

  7. #52

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno siempre akira Zobrazit příspěvky
    Nicméně nic o mě nevíš a soudíš.
    Citovat Původně založeno siempre akira Zobrazit příspěvky
    Nepište uz blbosti protože většina z vas tady nemá snad ani základku
    Sama/sám si serieš do huby. Odpoviem ti slovami klasika:

    Citovat Původně založeno siempre akira Zobrazit příspěvky
    Bavím se nad některými vašimi odpovědi fakt.

    Nechaj to už tak a užívaj deň.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #53

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Málem ti to chlapče prošlo ale bohužel jsem tady já. příště zkus něco lepšího

  9. #54
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    :D :D :D :D ty jsi vševěd? :D

  10. #55

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Přesně :) chlapče

  11. #56
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Nikde jsem neviděl kolik se platí za vstup, tak se mi pak někdo ozvěte kolik dlužím. Obsazení hlavní role jste trefili perfektně, zaslouží nominace. Dávám 9/10.

  12. #57
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    měl by ses dát už vyšetřit :D protože ikdyž jsem už odhalila na serverech svoji totožnost pořád budeš psát bludy :D rejko smiř se s tím že jsi oklamal sám sebe :D

  13. #58

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Vůbec netuším o čem tu píšeš co jsi odhalil kdy
    Naposledy upraveno rEJKAc; 03-12-18 v 16:35.

  14. #59
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    jdi se zase uložit do zimního spánku a nevylejzej dokud nebudeš moudřejší, už mě to ale unavuje číst ty tvoje nesmyslný kecy. radši už neodpovídej.

  15. #60
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: práva na GunGame servery

    už to někdo lockněte, ať je klid)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •