Strana 2 z 5 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 64

Téma: práva na GunGame servery

  1. #16

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Nechápu vůbec o čem tady píšeš ale beru to :)

  2. #17
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    rejkaci nevim o co ti jde. za svoje chovánú jsem byla jednou potrestána, omluvila jsem se a zapracovala jsem na tom, uvědomuju si člověk nemůže s tímhle slovníkem uspět ale pracuju na to a jde to. nechci se tu za něco omlouvat za to už padlo omluv dost, ponaučila jsem se, dostala pár rad od zkušenějších a ty mi přestaň už prosím psát a vydírat mě.

  3. #18
    Server admin Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno rEJKAc Zobrazit příspěvky
    No jasné v pohodě však hlášení má s tím souhlasím ale pokud se někdo vydává za holku a je kluk tak to mě přijde hodně divné a kdo ví co čekat od takového člověka zneužití práv atd.. ale ok jako myslím si že by šanci dostat měl/a jen zlepšit ten slovník a určitě bych ti šanci dal . takže pokud slíbíš že se začneš chovat slušně tak jsem PRO.
    Tady jde jasně vidět že komunikovat nechceš asi se něčeho bojíš jak říkám jestli si kluk beru to jako podvod na nás adminy a jsem proti pokud jsi ta za kterou se vydáváš jsem PRO. + se omluvím. hezký den.

    Dosť rýchla zmena názoru ne?

    E. čo sa týka mňa, nie je to síce moja sekcia ale viem o koho sa jedná, za mňa PRO
    Naposledy upraveno Fellow; 07-11-18 v 10:48.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno rEJKAc Zobrazit příspěvky
    Ahoj hlášení tam je ale mám problém nejsem si jistý jestli jsi opravdu holka jestli ano omlouvám se jestli jsi kluk tak by ses měl jít léčit a jsem určitě proti, jedině jak to můžeš dokázat je komunikace jestli je to pro tebe tak velký problém tak to sorry ale nemáš co v Admin týmu dělat to za prvé a za druhé ten chatlog je taky strašný ale pořád mě vrtá hlavou proč nechceš mluvit jak psal admin seeya je to divné tady něco ze steamu krátce .
    [Yesterday, 23:39]
    akira3:
    kdy uvidím tvoje vyjádření? :D

    [Yesterday, 23:41]
    rEJKAc:
    Až name promluvíš ve hře

    [Yesterday, 23:42]
    akira3:
    nemam ts

    [Yesterday, 23:42]
    rEJKAc:
    ve hře

    [Yesterday, 23:43]
    akira3:
    a nemam sluchatka s mikrofonem :D teda mam ale jsou zabalene :D

    [Yesterday, 23:43]
    rEJKAc:
    jj urcite

    [Yesterday, 23:43]
    akira3:
    tak nic

    [Yesterday, 23:44]
    rEJKAc:
    stejně když dostaneš práva musíš na TS a domluvit se
    takže jestli chceš něco ojebat tak to nepůjde pokud je vše v pořádku tak jsem pro práva

    [Yesterday, 23:45]
    akira3:
    na čem se musím domlouvat? neni potreba se na nicem domlouvat

    [Yesterday, 23:46]
    rEJKAc:
    tak snad někdo ti musí vysvětlit věci kolem toho jak co používat atd...
    :D
    nemyslím sebe nějaký admin proste

    [Yesterday, 23:46]
    akira3:
    mě nemusí nikdo nic vysvětlovat nejsem blbá a s modem umim

    [Yesterday, 23:46]
    rEJKAc:
    ale budeš muset mluvit
    :D
    je to velký problém ? mluvit

    [Yesterday, 23:47]
    akira3:
    stydim se

    [Yesterday, 23:47]
    rEJKAc:
    urcite :D

    [Yesterday, 23:47]
    akira3:
    nikdy jsem nebyla ani na rande s někým koho neznam osobne :D
    neznáš mě, nesuď, pokud máš s něčím problém, máš se kde vyjádřit

    [Yesterday, 23:48]
    rEJKAc:
    ja nemam problém to ty máš problém :D
    Jako já nevěděl že to je takovéj velký problém napojit se na TS vysvětlit ti všechno atd... no vidím že to je asi velký problém

    [Yesterday, 23:51]
    akira3:
    já problém nemám to ty jsi asi ten problem, chceš mě prudit? najdi si někoho jineho na to nejsem na to zvědavá

    [Yesterday, 23:59]
    rEJKAc:
    já bych tě nikdy neprudil ale je to jedna z podmínek byt na ts a komunikovat

    úterý 6. listopadu 2018

    [0:06]
    akira3:
    není



    Tady jde jasně vidět že komunikovat nechceš asi se něčeho bojíš jak říkám jestli si kluk beru to jako podvod na nás adminy a jsem proti pokud jsi ta za kterou se vydáváš jsem PRO. + se omluvím. hezký den.
    Pevně doufám, že tohle hovno je nějákej blbej pokus o vtip. Pokud není, tak po nás (resp. po mně) určitě nemůžeš očekávat to, že tě tu budou brát ostatní lidi aspoň trochu seriozně, ať už to jsou admini nebo hráči. Když si tu tak přečtu tvoje posty, tak mi zůstává rozum stát)
    Ale abych nebyl úplně OT

    Ve hře jsem tě potkal už několikrát. Mám podobnej názor jako ostatní, trochu zlepšit chatlog. Hlášení si taky nevybavuju, tím ale neříkám to, že je nemáš, jelikož ti to ostatní potvrzujou.
    Zatím nebudu psát pro ani proti, potenciál tam je. Tak uvidíme, co s tím udělá nějákej čas.

  5. #20
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Je to rejkacuv výplod fantazie. Nemam co schovávat ale nebudu delat něco co on bude požadovat ve formě vydirani. Me samotné se tohle jednání od nej nelibi. Je to nechutný a nelidský. A to ze jsem holka nemeni na tom nic ze se musi chovat takhle. Nevybavujes protoze te nemam na steamu. Klidne si me přidej protoze nevim jak tam jsi

  6. #21

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Nechcel som ale vidím, že asi musím. Aby sa to zas nemuselo presúvať do AF alebo mazať, tak to skúsim objasniť, hlavne pre nezainteresovaných a ostatných členov AT. V podstate ide o to, že tu vznikli určité pochybnosti, na základe prepojenia sociálnych sietí, profilov a niektorých webov, čo spôsobilo, že siempre akira nemusí byť holka. Nebudem to rozoberať dopodrobna ale na základe tohto celého sú tu isté obavy (možno neopodstatnené), že žiadateľ nás môže klamať, môže to byť úplne niekto iný, prípadne existujú obavy, že práva by mohli byť zneužité, prípadne prístup do AF by mohli mať napr. aj cudzie osoby. (Viem, že toto môže nastať aj u každého iného žiadateľa). Rejky to trochu zle odprezentoval ale každopádne skutočne nevieme, či ide o holku alebo kluka, čo je v podstate jedno, pretože ako písal Grakon nerobíme nejaké rozdiely a zároveň táto žiadosť je v celku pozitívna, až na ten viackrát spomínaný chatlog.
    Možno by bolo len vhodné, keby žiadateľka uviedla aspoň dôvod zmeny chlapčenského nicku (pržák) na fóre, prípadne, či to nie je účet zdedený po niekom bratovi/priateľovi prípadne, či aj nehrá na bratovom/priateľovom steame a pod.
    Naposledy upraveno Pelargos; 07-11-18 v 17:39.

  7. #22
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Uz jsem tohleto zminivala. Ucet byl založeny mojim bratrem ktereh kvuli narozeni dvojčat nema čas hrat proto mi hi přenechal. Uz jsem to uváděla kdyz jsem zadala o zmenu jmena.

  8. #23
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Pokud s tim budete mit i nadale problem. Nemam zase problem ja s tim, abych se toho vzdala.

  9. #24

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno siempre akira Zobrazit příspěvky
    Ucet byl založeny mojim bratrem.
    Týmto sa to teda vysvetlilo, môžme teda pokračovať ďalej normálne v nábore.

  10. #25
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Nevim kdo presne mi to jmeno měnil ale mam pocit ze operak už si to nepamatuju. Omlouvám se za to jak pisu ale jsem v praci takze tak :)





    Tak potvrdit zmenu jmena může samco. On mi jmeno měnil.
    Naposledy upraveno sweet bitches; 07-11-18 v 18:30.

  11. #26
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Rejkac to napisal trochu debilne, ale tiez mi pride tento clovek trochu zvlastny. Je mi uplne jedno ci je f/m, ale ked klame, tak ju/ho netreba.
    Zmena nicku z muzkeho, a 1 rocny steam, kde su vsetci friends ludia z kotelny? Divne.
    Ked je problem "prehovorit vo hre" tak som proti.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  12. #27
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Vo svetle novych informacii (tymto sorka rejo) by som rad poprosil ziadatela/ku o prehovorenie ig/ts...mne je tiez jedno, co je f/m, ale zavadzanie je predsa len pod uroven.

  13. #28
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: Re: práva na GunGame servery

    tak jeden tady nahodí blbost a vy se toho chytnete? máte s tím problém? já nemám problém jít na server s TS. ale lezou mi na nervy tyhle vaše řeči, TÍMTO UKONČUJI SVOJI ŽÁDOST O PRÁVA neboť mě už nebaví číst tyhle nesmysly. smažte to. jde vidět inteligence lidí tady na kotelně. děkuju těm co hlasovali pro i proti, děkuju za váš názor cenním si ho.

  14. #29

    Odpověď: práva na GunGame servery

    No třeba jsem se blbě vyjádřil to je pravda ale všimněte si jak vždy utíká z boje ? ale v pohodě já sem chci jen hodit něco od hráče z kotelny. co mě psal na STEAM

    rejkac - vsem adminum jsem nadavala .-)
    ze te pri zadost siemry akiry nechali ve stichu a jeli do tebe
    siempra akira je muz - za a) blondyka krehka v 18 nechodi na nocni do skodovky. za b) ucet bratra je vysmech, v 19cti si zalozis svuj fcb ucet i ucet jinde. jsme digitalni doba. za c) kdyz jsem ji poslala link na ten turnaj - hned klikla zucastni se - a objevil se siemra akira - chlapec (fcb ucet) za d) psala mi vrela ze se zucastni , ja byla rada ze nebudu samotna zena - ale dalsi den napsala - radeji se zucastnim jen online, zkus zda to jde... a za d) nenech se jinymi adminy zesmesnit, jediny jdes po pravde, a samozrejme, ze je jedno zda je admin/adminka jakehokoliv genderu - zena /muz!! ale podavat prihlasku za zensky rod a byt pritom chlapec - (coz kyberneticky prostor nabizi) - je minimalne schizofrenie, porucha osobnosti ci neznalost genderu vlastniho, neni prizpusobily hrat natoz sefovat. BUD V KLIKU - JE TO HOCH :-)



    Myslíte si že je to v pohodě ?

  15. #30
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    asi jsi se špatně podíval chlapečku :D :D :D nebo fakt neumíš číst, neutíkám nikam, nebudu se tady hádat s nikým kdo na svoje roky má iq 5ti letého děcka, jsi zakomplexovanej a měl bys už od toho internetu odsednout nedělá ti to dobře protože o mojem životě víš totální prd, neznáš mě, nevíš o mě absolutně nic a soudíš mě jen na základu své doměnky která je nepravdivá, narozdíl od tebe mám svědomí čisté a nechám tě at si svoje ego jdeš honit nad nějakou holkou která ti na to skočí pošle ti to o co ti jde, ale mě fakt na tohle nedostaneš ani ty, ani nikdo odsud. jsem zcela normální a orientaci mám takovou jakou mám, kluk teda fakt nejsem a už ti to tady nemíním vyvracet.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •