Strana 3 z 5 PrvníPrvní 12345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 64

Téma: práva na GunGame servery

  1. #31

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    Pevně doufám, že tohle hovno je nějákej blbej pokus o vtip. Pokud není, tak po nás (resp. po mně) určitě nemůžeš očekávat to, že tě tu budou brát ostatní lidi aspoň trochu seriozně, ať už to jsou admini nebo hráči. Když si tu tak přečtu tvoje posty, tak mi zůstává rozum stát)
    Ale abych nebyl úplně OT

    Ve hře jsem tě potkal už několikrát. Mám podobnej názor jako ostatní, trochu zlepšit chatlog. Hlášení si taky nevybavuju, tím ale neříkám to, že je nemáš, jelikož ti to ostatní potvrzujou.
    Zatím nebudu psát pro ani proti, potenciál tam je. Tak uvidíme, co s tím udělá nějákej čas.


    Jsem snad jediný který vidí tu pravdu nebo co ? však z vás všech dělá jen blázny jak psal Hanba mi tak ať promluví na TS a vidíš co napsala ? náhoda nechápu hoši že se necháte opít rohlíkem

    .

  2. #32

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno siempre akira Zobrazit příspěvky
    asi jsi se špatně podíval chlapečku :D :D :D nebo fakt neumíš číst, neutíkám nikam, nebudu se tady hádat s nikým kdo na svoje roky má iq 5ti letého děcka, jsi zakomplexovanej a měl bys už od toho internetu odsednout nedělá ti to dobře protože o mojem životě víš totální prd, neznáš mě, nevíš o mě absolutně nic a soudíš mě jen na základu své doměnky která je nepravdivá, narozdíl od tebe mám svědomí čisté a nechám tě at si svoje ego jdeš honit nad nějakou holkou která ti na to skočí pošle ti to o co ti jde, ale mě fakt na tohle nedostaneš ani ty, ani nikdo odsud. jsem zcela normální a orientaci mám takovou jakou mám, kluk teda fakt nejsem a už ti to tady nemíním vyvracet.
    Za.1 Nejsem chlapeček ale chlap
    Za.2 Věk tak prvně jsem chlapeček a pak na svůj věk pohoda
    Za.3 Zakomplexovaný já ? proč prosím tě vůči komu tobě třeba? nevidím důvod jen chci aby vše bylo v pohodě nenechám se podvádět.
    Za.4 Jsem došel z práce právě jak odsednout?
    Za.5 O tvém životě vím jen že ti je dost málo a určitě si nezažila víc jak já.
    Za.6 Můj brain mě říká že moje domněnka je pravdivá
    Za.7 Ego honit ok tak teda nad manželkou
    Za.8 Pošle ti to co chceš tady je ten bod kdy jsem viděl tvoje Fotky na STEAMU a psal jsem ti jasně aby jsi ty FOTKY dala pod zámek nebo snad ne ?
    Za.9 Upřímně já proti tobě fakt nic nemám ale pokud se někdo vydává za holku a je kluk tak to nemůže byt normální člověk já se nechci hádat nebo si furt psát o blbostech každý normální člověk by na to TS šel a objasnil to vyber si daty Admina a jdi na TS promluv a v pohodě já nechápu že je v tom tak moc velký problém jak říkám mě rohlíkem neopiješ zbytek Adminu třeba ano ale mě ne kluku. už nebudu reagovat na tvoje Zprávy ahoj. PROTI
    Naposledy upraveno rEJKAc; 08-11-18 v 00:46.

  3. #33
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    napsala jsem že nemám problém s tím abych promluvila na TS, a přečti si to ještě jednou, napsala jsem že se na to můžu vykašlat jen proto protože jste zakomplexovaní kvůli holkám a vaše nedůvěra mi nevadí, vadí mi ty scény okolo toho

  4. #34

    Re: práva na GunGame servery

    Já bych se chtěl zeptat, hombre, jak dlouho se jede z Boleslavi do Karviný? Díky

  5. #35
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Nevim ješte jsem nejela a nepojedu
    Naposledy upraveno sweet bitches; 08-11-18 v 15:08.

  6. #36

    Re: práva na GunGame servery

    Teda, za 8 let z tebe udělali slušnou předělávku, hombre

    2010


    2018

  7. #37
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: práva na GunGame servery

    > napsala jsem že nemám problém s tím abych promluvila na TS
    Viacekrat si roznymi sposobmi napisala, ze to problem je.

    > jste zakomplexovaní kvůli holkám a vaše nedůvěra mi nevadí
    Nie sme, ked si vsimnes nabor je vzdy celkom... rigorozny. Nedoverujeme nikomu a preverujeme kazdeho, pretoze nechceme kretenov v time.

    > vaše nedůvěra mi nevadí, vadí mi ty scény okolo toho
    jediny kto tu robi sceny si ty, ved si precitaj co tu pustas do eteru.

    > lezou mi na nervy tyhle vaše řeči, TÍMTO UKONČUJI SVOJI ŽÁDOST O PRÁVA neboť mě už nebaví číst tyhle nesmysly. smažte to. jde vidět inteligence lidí tady na kotelně. děkuju těm co hlasovali pro i proti, děkuju za váš názor cenním si ho.
    Jake reci? Vacsina adminov sa k tebe chova ferovo a nikto ti tu nenadava ani nepise nic zle. Porovnaj si to s tym, co pises ty:

    > asi jsi se špatně podíval chlapečku :D :D :D nebo fakt neumíš číst, neutíkám nikam, nebudu se tady hádat s nikým kdo na svoje roky má iq 5ti letého děcka, jsi zakomplexovanej a měl bys už od toho internetu odsednout
    Tym ze zacnes urazat ludi si nikdy nepomozes, ani tu, ani v zivote. Je to skoda, lebo aktivitu mas dobru. Bohuzial nezvladas konfrontaciu, to je celkom basic skill admina. Skus si poziadat o rok, zlepsi chovanie a vytiahni sluchatka zo sacku do tej doby.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  8. #38
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: Re: práva na GunGame servery

    Citovat Původně založeno Zoid Zobrazit příspěvky
    Teda, za 8 let z tebe udělali slušnou předělávku, hombre

    2010


    2018


    Napis si teda komu tomu kdo prejmenovaval tenhle profil a pak ti to asi tak dojde je to jedno a to same dookola proboha. Nebo sjed nize kde jsem podepisovala pelargosovi cti vse a ne jen neco

  9. #39
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Nenapsala jsem konkretne nikoho. Ano ze rejkac mi je nepříjemnej od zacatku, tak tim se netajím. Nic vic

  10. #40

    Re: práva na GunGame servery

    Podle mě bys prostě měla říct, že jsi předělávka. Pak, když tě tady nevezmou, tak můžeš říct, že jsou tu všichni zkurvený rasisti, náckové a tomiovci a že je budeš žalovat.

  11. #41
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: Re: práva na GunGame servery

    Tvůj názor. Vrať se o pár řádků níž a přečti si to poradne. Pak něco sem dávej kduz uz je to psano nekolikrat

  12. #42
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Nevím jestli vám to už nepřijde divné ze se pořád obhajuju. Na veškerou vaši reakci mám reálnou odpověď a proč? Protoze opravdu nejsem ti za co mě mate vy. Ale dobře se už bavim nad vaší snahou. Až si zapnu mikrofon to bude ve steamu omluv. Ale na to já nejsem zvědavá :)

  13. #43
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,535

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Hele když sem zde začínala a žádala sama o práva, tak běžně probíhalo na tsku "ověřování" Tehdy sem tam byla s Charonem a bylo to součástí náboru. Absolutně sem s tím osobně neměla problém, proč taky? Jednou sem chtěla být součástí AT a neměla jsem co skrývat. Vím, že ted už se to nedělá, ale pokud jsou zde nějaké pochybnosti ze strany adminů, tak prostě klidně můžeš na ts jít semnou jako holkou, jestli se tě nějak dotklo, tam být s klukama. Ale je pravda, že to vyjadřování by taky chtělo trošku zmírnit.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #44

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Dobrý nápad ale s toho nic nebude protože to je nemocný chlapec :)

  15. #45
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: práva na GunGame servery

    Nemocbej si akorat ty. To ty jsi zaujatej. Jdi se léčit a nevšímej si me. Už to locknete. Stejne uz o to neman zajem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •