Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 24 z 24

Téma: Lump jménem Groxen

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Made in Morava
    Příspěvky
    259

    Re: Lump jménem Groxen

    Citovat Původně založeno Stamp RzH Zobrazit příspěvky
    Neverím že by Groxen dačo mal (demo som nepozeral) on bol na shifters 5 on 5 prví a ešte v nejakých tých sekciach on ma strašne dobrý skill
    Žádný groxen nikdy nebyl na v 5v5 na SHFT první Playoff se ještě pořád hraje ja sám sem tam byl se svým týmem a žádnej groxen tam nebyl. Navíc když se tak dívám na jeho profil tak žádné ocenění nemá takže žádný 5v5 cup taky nevyhrál.

  2. #17
    Stálý Maniak Avatar uživatele vedouci venny
    Datum registrace
    Jan 2011
    Příspěvky
    1,076

    Re: Lump jménem Groxen

    FZ když klikneš rychle tak to vypadá jak NZ

  3. #18

    Re: Lump jménem Groxen

    A závěr kolegové?

  4. #19

    Re: Lump jménem Groxen

    Z dema při Aim_map
    1:27 zaběhl za bednu a toho hráče vidět nemohl a už jel crossem podle jeho běhu, zjistit na 90%, že tam je v pravo, mohl až po tom, co vystřelil, ale on si tim už byl předím jist...
    Takových záběru je více(stačí zkušené oko)např.: že na začátku nekouká po ostatních krabicích kde by mohl být nepřítel, ale jen tam kde někdo je a to jsou ty detaily kterých se hráč s WH nevyvaruje i když se snaží, ale prostě mu to tak nepříjde, všechno vypisovat nehodlám a z toho soudím, že na tyto mapě WH měl...
    4:40 Ta HS USP no tak promintě kdyby to bylo jen toto ok řeknu náhoda... Ale není, i to AK se mě zdálo u něj nějaké moc klidé a co jsem koukal na YT tak už AB je fakt prasárna lze tam nastavit kam to se má zaměřovat na jakou část těla, dá se tam i cross poupravit nebo, že se bude aktivovat např každý 3 kill... Takže mě příjde ,že má i AB
    Tím AB si jist nejsem(u WH se to lehce pozná a nemusíte ho nějak znát, zkoumat jakto vlastě funguje, do dnes nevím jak to vypadá, ale u hráču ho poznám(viz denodenní linky cheateru v této sekci), ale u AB ne, zvlášť když já ho znám ze spectu nebo z YT ...) Proto to AB řešit nebudu :D Ale WH podle mě měl...

    Osobně ho neznám, asi umí, ale tady čístý není a pokud je skill tak nechápu proč toto má zapotřebí... Lidí s cheatama je mě líto, ale z hráču co to umí a používá je, je mě k vzteku a nechápu je...
    Na ostatní dema jsem nekoukal nešli mě... A ten pool day,no už na AIM mapách se cheaty hodně, ale hodně blbě poznávají zvlášť u hráčů kteří cs ovládají a vědí jak to dělat aby to nebylo tak poznat takže na te FY mapě to nemá ani cenu koukat...
    Naposledy upraveno Corps!; 10-04-12 v 23:11.

  5. #20
    Ex-admin Avatar uživatele Krispo
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    990

    Re: Lump jménem Groxen

    Groxen2 (aim_map)

    Na téhle mapě se to špatně zjištujě, ale zjistit se to dá vždycky.

    2:39 - okamžitě po spawnu kouká přes krabici a ví že tam jde
    4:42 - HS USP (vypadalo to jako Silent AB) nejspíš luck
    5:21 - přesný díry hned po spawnu
    5:40 - nejdřív vykoukl na jistotu pak přesná díra na hlavu AKčkem (ten hráč nestřílel ani ho neviděl)
    5:55 až konec - Wall-look

    Podle mě WH
    [SIGPIC][/SIGPIC]

  6. #21
    Ex-admin Avatar uživatele ZEUS
    Datum registrace
    Apr 2011
    Umístění
    Mladá Boleslav
    Příspěvky
    6,563

    Re: Lump jménem Groxen

    no teda, nebudu to moc vokecávat,

    dle mě tam WH bylo.

    /edit: http://www.war-server.net/amxbans/search.php zde si vložte jeho steam id. Vyjede vám to jeho perma ban. - Rád bych se hodil odkaz přímo na ban, ale nějak jim to nejde :D
    Naposledy upraveno ZEUS; 11-04-12 v 19:27.

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Tadžikistan
    Příspěvky
    305

    Re: Lump jménem Groxen

    Demá som pozeral, časy ste vypísali, neviem či môj názor budete brať do úvahy, ale zapatý je.

  8. #23

    Re: Lump jménem Groxen

    Díky všem za názory, díky stěrač, že jsi si všimnul a nahlásil.
    Baned. Lock

  9. #24

    Re: Lump jménem Groxen

    Citovat Původně založeno Krispo Zobrazit příspěvky
    Groxen2 (aim_map)

    Na téhle mapě se to špatně zjištujě, ale zjistit se to dá vždycky.

    2:39 - okamžitě po spawnu kouká přes krabici a ví že tam jde
    4:42 - HS USP (vypadalo to jako Silent AB) nejspíš luck
    5:21 - přesný díry hned po spawnu
    5:40 - nejdřív vykoukl na jistotu pak přesná díra na hlavu AKčkem (ten hráč nestřílel ani ho neviděl)
    5:55 až konec - Wall-look

    Podle mě WH
    Já koukal tak do té 5 minuty, jak to tu vypsal krispo je to jasné, že to WH měl ještě jsem se koukl na ty časy co tu padly a myslím, že není co řešit Perma-Closed...
    Díky, že si někdo dal tu práci a vypsal to =)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •