Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Poškozený video (.mov)

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Poškozený video (.mov)

    Ahoj, chtěl bych se zeptat a doufam že někdo poradí, smazaly se mi z karty z kamery videa, obnovil sem je programem BadCopy, ale nejdou mi přehrát- i když jsem je "vylovil" z mrtvých vod, přehrávač médií mi píše tuhle chybu:

    command line:
    D:\mplayer\mplayer.exe -slave -identify -wid 2032898 -colorkey 0x101010
    -nokeepaspect -framedrop -autosync 100 -vf screenshot -font
    C:\Windows\Fonts\Arial.ttf -priority abovenormal -ao dsound:device=0
    -autoq 10 -vf-add pp "D:\KONCERT\bad\File3.MOV"

    MPlayer dev-SVN-rUNKNOWN-4.1.1 (C) 2000-2006 MPlayer Team
    CPU: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU T7500 @ 2.20GHz (Family: 6, Model: 15, Stepping: 11)
    CPUflags: MMX: 1 MMX2: 1 3DNow: 0 3DNow2: 0 SSE: 1 SSE2: 1
    Compiled with runtime CPU detection.
    Setting process priority: abovenormal
    C:\Windows\Fonts\Arial.ttf doesn't look like a bitmap font description, ignoring.
    Cannot load bitmap font: C:\Windows\Fonts\Arial.ttf

    Playing D:\KONCERT\bad\File3.MOV.
    MOV: missing header (moov/cmov) chunk! Maybe broken file...
    ID_VIDEO_ID=0
    ID_VIDEO_ID=0
    libavformat file format detected.
    LAVF: no audio or video headers found - broken file?


    Exiting... (End of file)


    ... problém asi bude v tom co sem vyznačil červeně, nevíte jestli je nějaký program, který by ten videosoubor "opravil"? :-(

    p.s. zkoušel sem už i jiné přehrávače a revivátory souborů, ale vždycky je to stejný :-/

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  2. #2
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Poškozený video (.mov)

    Video je úplne mimo mňa, ale keď mám nejaké nedokončené/zlé/atď. movie, tak to spustím cez VLC player a vadné sekvencie mi preskočí. (ak ich nie je veľa)

    EDIT: Tak teda netuším.
    Naposledy upraveno Charon35; 15-04-12 v 18:07.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  3. #3
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Re: Poškozený video (.mov)

    Taky ho mám stažený a nefunguje to, zkoušel sem dva windows playery (klasickej a MPUI), bsplayer, i tento VLC player :-/

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  4. #4


    Re: Poškozený video (.mov)

    Zkus www.piriform.com/recuva . Mne vzdy pomohla. Ale zalezi na tom, jestli soubor uz nebyl prepsan.

  5. #5
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Re: Poškozený video (.mov)

    Nn to nebyl to pozná podle velikosti, a už jsem to i obnovil mam pocit že jsem to i tímhle zkušel, ale chtělo by to spíš fakt asi opravit, nějakej program na úpravu/opravu videí...

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele DS
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Opava
    Příspěvky
    63


    Re: Poškozený video (.mov)


  7. #7
    Stálý Maniak Avatar uživatele BiA Fz
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    1,820


    Re: Poškozený video (.mov)

    sakra, ten vypadá dobře, ale nepodporuje formát .mov :-/ zkusím to ještě překonvertovat jestli se to povede a pak by to mohlo (doufam) jít

    E: editor kterej ten formát podporuje ho zase kvuli tomu že je poškozenej nedokáže načíst, boha už .... -.-

    E2: No, tak sem tomu zase dvě a půl hodiny věnoval, vyzkoušel asi 7 dalších programů a přečetl asi 5 vláken na různých fórech v angličtině a problém se vším stejný- soubor je poškozený a programy s tim nedokážou pracovat. Možná kdyby to nebyl .mov ale .avi, tak už mi pomohl ten program on napstera, ale mam smůlu :-/ Zbyde mi asi jediný, stáhnul sem si python 2.7.3 a k tomu opravovací script repair_cycorder_mov , kterej některejm lidem jak sem se na foru dočetl fungoval, akorát práce s tim vypadá na hlavu

    Windows users, I was successfully able to recover a MOV file using repair_cycorder_mov. You first have to install the python application on your machine ( http://www.python.org/download/ ). Once its installed you can use the DOS command line to run the script.

    I used the following command and options to run the script (hit carriage return after the -v:

    -> C : \ > repair_cycorder_mov.py input.mov output.mov -v


    zkusím to odpoledne no, sem zvědavej, ale asi je to už poslední šance


    E3: TAK POZOR! :-) úplnou náhodou sem narazil na tenhle prográmek http://www.edownload.cz/sw/all-video-fixer/ ...ten sice neumí taky pracovat s .mov souborama, ale přejmenoval jsem koncovku na .mpg, která jak sem se dočetl na forech je na velmi podobném principu a program se toho chopil!! ted probíhá nějakej opravnej proces no moc se těšim jak to dopadne :-)

    E4: nic :((((((((

    E5: http://www.filerepair1.com/ existujou programy na opravu snad všech formátů souborů co existujou, jenom ne .mov soubory xD


    E6: dokonce sem nainstaloval toho Pithona, spustil ten příkaz s opravovacím scriptem který těm lidem z fora fungoval, ale stejně nic, vzdávam to, kdyby to chtěl někdo zkusit opravit, pošlu to video, je to záznam z koncertu....
    Naposledy upraveno BiA Fz; 17-04-12 v 15:32.

    Kontakty: steam nebo PM
    The melody of logic will allways play out the truth.

  8. #8
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899


    Re: Poškozený video (.mov)

    To prežiješ. :) Ja že je to niečo dôležitejšie. Aspoň vieš, že sa vyhni tomu typu súborov.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •