Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 18 z 18

Téma: bol raz jeden král

  1. #16
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: bol raz jeden král

    Máš pravdu Eust, nehovorím že nie, len mi vadí ako sa tu do neho všetci navážajú pritom nespravil nič zlé okrem toho že dáva trochu vyššie bany ale stále nie natolko vysoké aby to nezodpovedalo trestu. Ja tiež dávam tie bany len ked je to nevyhnutné Instabany dávam len pri úmyselnom MFK, MTK. Kolkokrát ked je hráč slušný dám ban aj v úplnej minime alebo vobec. Tak ale fellow už proste dáva bany skorej, nemusel by to tak riešiť ale ked si všimneš žiadosti o UB a sťažnosti sú od "samých hviezd JB" ktorý ho len provokujú podla CHL sa to dá lahko zistiť (nehovorím že všetci :D). A s niektorími sa slušne jednať nedá tak prečo nie?

    Na záver: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=269944 vidím ako sa ponaučil.
    Už neni čas huliť...

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Nihilia
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    psychiatrická léčebna
    Příspěvky
    1,190

    Odpověď: bol raz jeden král

    Tady to jede pořád ve starých kolejích jak vidím.

    Každopádně hráč jako "Byl jednou jeden král" nebo co to má za nick tady není první, druhý ani třetí den. Tihle hráči moc dobře vědí, že je bugování zakázané a taky moc dobře vědí, že když dostane ban na jeden účet a dojde sem z druhého, tak je to obcházení.
    K banu se vyjadřovat nebudu, protože já zastávám pravidlo, že každý si banuje podle sebe v rámci pravidel a jestli někdo dává za něco hodinu a někdo 1 den a tohle celé je ve stanoveném rozmezí, tak v tom nevidím problém.

  3. #18
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: bol raz jeden král

    Citovat Původně založeno nihilia Zobrazit příspěvky
    tady to jede pořád ve starých kolejích jak vidím.

    Každopádně hráč jako "byl jednou jeden král" nebo co to má za nick tady není první, druhý ani třetí den. Tihle hráči moc dobře vědí, že je bugování zakázané a taky moc dobře vědí, že když dostane ban na jeden účet a dojde sem z druhého, tak je to obcházení.
    K banu se vyjadřovat nebudu, protože já zastávám pravidlo, že každý si banuje podle sebe v rámci pravidel a jestli někdo dává za něco hodinu a někdo 1 den a tohle celé je ve stanoveném rozmezí, tak v tom nevidím problém.
    Amen.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •