Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: interp? --> Grakon2702

  1. #1

    interp? --> Grakon2702

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 276493)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: neni
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Autobunnyhop'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < interp? >
    [AMXBANS] Tvuj nick: interp?
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): STEAM_0:1:20720071
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: STEAM_0:1:20720071
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0): 88.100.110.25
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 88.100.110.25
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Grakon2702 >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Knife
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================


    Poznamka:


    Dobrý den,

    dostal jsem zde znovu ban za cheating na základě téhle stížnosti:

    https://csko.cz/forum/showthread.php?70416-Knife-ABH

    Abych objasnil situaci, která nastala. Asi to znáte přijdete po práci domů a uvažujete, co byste dnes podnikli, jelikož knife už moc nehraji a ani celkově csko, tak jsem uvažoval, že bych si ho zase po nějaké době mohl zahrát. Zapl jsem Steam - cs 1.6 a zjistil, že mám na Vaším serveru 35 ping, tak jsem se připojil na můj kdysi oblíbený knife server s tím, že se kouknu co je špatně. Po 2 minutách nastavování různých ratu abych minimalizoval lagy jsem si všiml, že se připojil hráč Sewell, který zůstal ve spectu. Bylo mi okamžitě jasné, že se pravděpodobně jedná o admina a kouká, zdali někdo necheatuje, tak jsem toho trošku využil a spíše ze zvědavosti jsem různě skákal a snažil se o co pokud možno nepřesnější odrazy aby to vypadalo, že mám cheaty i když vím, že bych asi neměl šanci, když by mi to nedetekoval anti-cheat. Mé odrazy nebyly tak přesné jak jsem chtěl, chvilka pauzy se hned pozná, ale i přesto jsem poznal, že se mu něco nezdá.

    Chvilka uběhla a já koukl na fórum o koho se jedná. Když jsem zjistil, že to není admin, tak jsem to už neřešil a čistě ze zvědavosti se koukl do sekce nahlašování hráčů, kde jsem se našel.

    Samozřejmě jsem nic nepoužil, pokud by měl někdo nějaké dotazy, tak jsem tady.

    Doufám, že se to ZNOVU vyřeší v můj prospěch,

    Přeji pěkný den.
    Naposledy upraveno Majkulka; 09-03-20 v 09:31.

  2. #2

    Re: interp? --> Grakon2702

    Ahoj. Ve stížnosti je link na demo. Nyní prosím vyčkej na ostatní adminy. Ti se na demo podívají a vyjádří se, zda je podle nich ban oprávněný, či nikoliv. Pokud se ukáže, že jsem zmýlil, vynahradím ti to.

    Edit: Podíval jsem se na demo znova a situaci prodiskutoval s kolegy. Banoval jsem proto, protože jsem si myslel, že si člověk nemůže bez strafů takhle udržet rychlost. U stěny se dá však dělat dost prasáren, což mi bylo ukázáno na videiích. Já se ti tedy tímto omlouvám a dávám UB. Jako omluvu ti pošlu malý dárek do PM.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 09-03-20 v 12:51.

  3. #3

    Re: interp? --> Grakon2702

    Ahoj, děkuji za rychlé vyřízení a přeji hezký zbytek dne.

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: interp? --> Grakon2702

    Lck.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •